PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v Dunajskej Strede na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

147,000 € 1715 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Dva rodinné domy na jednom pozemku – ideálne pre viacgeneračné bývanie aj investíciu v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 214 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dv

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

370,000 € 1729 €/m²

PLUS REALITY | Ubytovacie zariadenie s parkovaním a kompletnou vybavenosťou v meste Veľký Meder na predaj !

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,969 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj ubytovacie zariadenie vo Veľkom Mederi, k

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

2,100,000 € 1067 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a parkovaním v meste Bratislava - Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

388,000 € 3880 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortné bývanie v novostavbe rodinného domu s parkovaním a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

170,000 € 2267 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 108.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý pr

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 2313 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 609 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný v n

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

64,000 € 105 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt so súkromnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v uzavretom areáli v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5139 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom s veľkým pozemkom a garážou v obci Mierovo na predaj !

Reality Mierovo

Rodinný dom | 144.73 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Mierovo

210,000 € 1451 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov v obci Trstice na predaj

Reality Trstice

3 izbový byt | 59.55 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty v obci Trstice, ktoré bo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Trstice

124,000 € 2082 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Baloň na predaj!

Reality Baloň

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom so štyrmi izb

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Baloň

148,000 € 1138 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom po rekonštrukcii s garážou a pivnicou v obci Topoľníky na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vkusný a dispozične výborne riešený 4-izb

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,900 € 1000 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v obci Bernolákovo na predaj !

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom situovaný v ob

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

275,000 € 3819 €/m²

PLUS REALITY | Štýlový trojizbový rodinný dom pri hrádzi s terasou, záhradou a komfortom moderného bývania v obci Dobrohošť na predaj!

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | 97.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový dvojdom s premyslenou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dobrohošť

240,000 € 2469 €/m²

PLUS REALITY | Nadčasové bývanie s technológiami budúcnosti v srdci Petržalky na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 73.02 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developerský projekt Panónska, ktorý prináša

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

364,449 € 4991 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Orechová Potôň na predaj!

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 208 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný rod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

375,000 € 1803 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 1,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 000 m² v mes

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

165,000 € 165 €/m²

PLUS REALITY | Moderne zariadený dvojizbový byt s loggiou pripravený na okamžité bývanie v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Slávičia ulica | 53.79 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený dvojizbový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

216,000 € 4016 €/m²

PLUS REALITY| Rodinný dom s veľkým pozemkom, bazénom v tichej lokalite v obci Potônske Lúky na predaj!

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Nezadaná | 159 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom, ktor

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

290,000 € 1824 €/m²

PLUS REALITY | Dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Tomášikovo na predaj!

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 132 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojgeneračný dom s čiastočn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Tomášikovo

160,000 € 1212 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 123.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný rodinný dom (súčasť dvojdomu) s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

220,000 € 1691 €/m²

PLUS REALITY I Moderné 3 izbové byty v ekologickej lokalite EKOOSADA , v obci Veľké Úľany na predaj!

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal

Publikované: 01.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

177,000 € 1568 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nový 5-izbový rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Šamorín | 121 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v srdci prírody – no

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 08.08.2025
Domy na predaj Šamorín

391,000 € 3231 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie