Stavebný pozemok 709 m2 - Čakánková ulica - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čakánková | 709 m²

REWIN reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háj

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 141 €/m²

Novinka
Novinka

Komfortné bývanie v D. Lužnej – zrekonštruovaný RD s veľkým pozemkom

Reality Senec

Rodinný dom | Dunajská Lužná | 140 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj krásny, zrekonštruovaný rodinný dom v Dunajskej Lužnej. Poz

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

359,900 € 2571 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Miloslavovská | 140 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

359,900 € 2571 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový rodinný dom v uzavretom areáli – Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 127 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v novovybudovanom uzavretom rez

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

299,900 € 2361 €/m²

Novinka
Novinka

Priemyselný park Čab - Nitra - 12 km od R1

Reality Čab

Priemyselná zóna | Čab | 133,667 m²

REWIN reality Vám Priemyselná zóna Čab je situovaná v okrese Nitra, cca 12 km od R1 a 5 km od p

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Novinka
Novinka

42 000 m2 - priemyselná zóna Martin - Priekopa

Reality Martin

Priemyselná zóna | 42,000 m²

REWIN reality Vám ponúka pozemok na predaj v priemyselnej zóne vhodný pre výstavbu v priemyseln

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REWIN I Investičný pozemok – Čunovo, Bratislava V

Reality Bratislava-Čunovo

Rekreačný pozemok | Schengenská | 2,357 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj dva slnečné pozemky v tichej a vyhľadávanej lokalite -v mest

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REWIN I Garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Kukučínova | 20 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj garáž s montážnou jamou a elektrinou na Kukučínovej ulici.

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,000 € 1550 €/m²

Novinka
Novinka

VLČKOVCE - nová štvrť - pozemok 700 m2 - všetky IS

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj ideálny pozemok nachádzajúci sa vo Vlčkovciach. LOKALITA: V

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

122,900 € 176 €/m²

Novinka
Novinka

Pri lese, tichá lokalita | Stavebný pozemok 761 m² | Malý Lapáš – Nitra

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová | 761 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš, ul. Vrbová — priamo pri

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

87,500 € 115 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | Luxusný komplet zariadený 3 izbový byt | 90 m2 | klima | parking | loggia | pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 66 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt kompletne moderne zariadený v obľúbe

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,900 € 5302 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj slnečný 4 izbový byt s loggiami v blízkosti Štrkoveckého jazera na začiatku Ružinova - Klincová ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 87 m²

EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,990 € 4827 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný šesťizbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite – Amadeho Kračany na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 280 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, svetlý a priestranný 6-izbový rod

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 821 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný päťizbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 243.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, poschodový päťizbový rodinný

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,000 € 939 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový rodinný dvojdom v Gabčíkove na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný trojizbový rodinný dvojdom, ktorý

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

165,000 € 1375 €/m²

PLUS REALITY | Zariadený trojizbový byt s krbom a veľkou loggiou pri Parku Snow v obci Donovaly na predaj !

Reality Donovaly

3 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlový a kompletne zariadený trojizbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

315,000 € 3621 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt vo vyhľadávane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,000 € 1911 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Komfortné bývanie v rodinnom dome s parkovaním a záhradou v obci Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný radový dom o rozlohe 7

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vydrany

160,000 € 2133 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný trojizbový byt s praktickou dispozíciou a loggiou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2050 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie