Rodinný dom | Dunajská Streda | 180 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka 5-izbový poschodový rodinný dom s dvojgarážou v obľ
228,000 € 1267 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malodunajská | 1,334 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj slnečné, rovinaté pozemky v panenskej prí
195,000 € 146 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zálesie | 668 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný pozemok v panenskej prí
79,000 € 118 €/m²
Rodinný dom | 193.9 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom s gar
299,900 € 1547 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s veľkorysým
265,000 € 1893 €/m²
Rekreačný pozemok | 500 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s výmerou 500 m² v Gabčí
41,500 € 83 €/m²
Rodinný dom | 135.65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka priestranný rodinný dom s bazénom v projekte MAGLA
265,000 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 125.01 m²
PLUS REALITY ponúka na predaj veľký 4-izbový rodinný dom v meste Dunajská Streda! Ponúkame na
340,000 € 2720 €/m²
2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na
172,200 € 2649 €/m²
Rodinný dom | Kostolné Kračany | 340 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a plne zariadený rodinný dom
357,000 € 1050 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok, ideálny na výstavbu rod
Cena dohodou
Prevádzkový areál | 1,116 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť – rozľa
745,000 € 668 €/m²
Rodinný dom | 130.57 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne riešený štvorizbový
285,000 € 2183 €/m²
2 izbový byt | Košická | 54.47 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost
395,000 € 7252 €/m²
Rodinný dom | 113.35 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v atraktívnej novovzn
249,000 € 2197 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 200 m² vo výb
247,700 € 206 €/m²
Rodinný dom | Rovinka | 165 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, priestranný a moderný 5-izbový ro
360,000 € 2182 €/m²
Rodinný dom | Malé Blahovo | 100.56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede,
299,000 € 3073 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 275 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P
150,000 € 545 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
Rodinný dom | 105.48 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný štvor
210,000 € 1991 €/m²
Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod
224,900 € 1660 €/m²
3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal
177,000 € 1568 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
525,000 € 2500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.