PLUS REALITY | Atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Dunajský Klátov na predaj !

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Trojizbový byt v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový rodinný dom s vlastným parkovaním a záhradou v obci Michal na Ostrove-Kolónia na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite – ideálny na bývanie aj na investíciu v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Gabčíkov

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

220,000 € 957 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Priestranný trojizbový byt v zateplenej bytovke s novým výťahom v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt po kompletnej

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 2109 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Dizajnový štvorizbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Dunajskej Stredy – Radničné námestie na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej re

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 1611 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s loggiou a výťahom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý trojizbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

PLUS REALITY | Trojpodlažný mezonet s balkónom, krbom a parkovaním v Starom Meste na predaj!

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj luxusný,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.06 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje developersky projekt Panónska, ktor

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

218,325 € 4955 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný rodinný dom v radovej výstavbe v obci Macov s rýchlou dostupnosťou do Šamorína na predaj!

Reality Macov

Rodinný dom | 106 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom v radovej vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Macov

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový byt s balkónom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 137 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový podkrovný byt s v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

179,000 € 1307 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový dom v obci Povoda na predaj!

Reality Povoda

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v obc

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Povoda

215,900 € 2018 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kvetoslavov na predaj!

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný d

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

285,000 € 1188 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok 2 000 m² v obci Blažov na predaj!

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 000 m² v obci

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Kútniky

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY I Na predaj prevádzkovo-administratívna budova a budova skladu v areáli ŽSR na Pražskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Prevádzkový areál | Pražská | 654 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj prevádzkovo - administratívnu budovu sp

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 711 €/m²

PLUS REALITY | Výnimočný rodinný dom v centre mesta Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 334 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný poschodový rodinný dom situovan

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 895 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Ohrady na predaj!

Reality Ohrady

Rodinný dom | 118 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci štvorizbový rodinný do

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Ohrady

250,000 € 2119 €/m²

PLUS REALITY | Štýlová chata pri Šulianskom jazere na predaj!

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 64 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka ponúka na predaj útulnú a kompletne zrekonštruovanú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

160,000 € 2500 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový dom s galériou a veľkou terasou v obci Janíky na predaj!

Reality Janíky

Rodinný dom | 149.67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový rodinný dom s c

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Domy na predaj Janíky

350,000 € 2338 €/m²

PLUS REALITY | Moderné 3-izbové byty v novostavbe v pokojnej zelenej lokalite – Tomášikovo - EKO HOME na predaj!

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 76.21 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

163,000 € 2139 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy – tichá lokalita, výborná poloha na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 122 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom nachádzajú

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,000 € 2041 €/m²

PLUS REALITY |REZERVOVANÉ| Rodinný dom s dvojgarážou pripravený na okamžité nasťahovanie v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj skolaudovaný rodinný dom pripravený na ok

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Lehnice

244,900 € 1991 €/m²

PLUS REALITY | Vnútorné parkovacie miesto – Ružinov, Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 18 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj vnútorné parkovacie miesto v garáži v atr

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2000 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový dvojdom v obci Lúč na Ostrove na predaj!

Reality Lúč na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový štvorizbový rodinný dom typu dvojdom

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Lúč na Ostrove

199,990 € 1852 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie