Rodinný dom | Veľké Blahovo | 148.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný do
Cena dohodou
3 izbový byt | Dunajská Streda | 68 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, nový, doposiaľ nikým neobývaný 3
155,000 € 2279 €/m²
Obchodné priestory | Stavbárska | 81 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nebytový priestor na Stavbárskej.ul, mest
105,000 € 1228 €/m²
Rekreačný pozemok | Jahodná | 550 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj rekreačný pozemok v obci Jahodná! Máte radi
52,000 € 95 €/m²
Rodinný dom | 127 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom v obľúben
339,000 € 2669 €/m²
Rodinný dom | Magla | 100.62 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojdomu, ktorý spája modernú
199,000 € 1978 €/m²
4 izbový byt | Boriny | 72 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s rozlohou 72 m²
139,000 € 1931 €/m²
3 izbový byt | 46.92 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 616 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť na kúpu stavebných
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Trnávka | 9,404 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rod
582,400 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kolónia | 4,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj obrovský pozemok v obci Michal na Ostrove
280,000 € 70 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b
174,000 € 2677 €/m²
Prevádzkový areál | Pražská | 654 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj prevádzkovo - administratívnu budovu sp
465,000 € 711 €/m²
Rodinný dom | 334 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný poschodový rodinný dom situovan
299,000 € 895 €/m²
Rodinný dom | 118 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci štvorizbový rodinný do
250,000 € 2119 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 64 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka ponúka na predaj útulnú a kompletne zrekonštruovanú
160,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s veľkorysým
265,000 € 1893 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
Rodinný dom | 105.48 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný štvor
210,000 € 1991 €/m²
4 izbový byt | Bučuháza | 123 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojpodlažný, 4 izbový byt so záhradkou v
259,500 € 2110 €/m²
Rodinný dom | Šamorín | 460 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-podlažný rodinný dom so šir
595,000 € 1239 €/m²
Iný objekt | Palackého | 450 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj administratívnu b
590,000 € 1311 €/m²
Rodinný dom | Šamorín | 264 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť tento priestranný a
290,000 € 1098 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 180 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka 5-izbový poschodový rodinný dom s dvojgarážou v obľ
228,000 € 1267 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.