2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
Rodinný dom | Horné Ozorovce | 260 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s pozemkom o výmere 1967 m
260,000 € 1000 €/m²
3 izbový byt | 17. Novembra | 84 m²
Ponúkame na predaj tento priestranný 3 izbový byt v novostavbe v Čadci, na ul. 17.novembra o r
280,000 € 3333 €/m²
Rodinný dom | Tuchyňa | 475 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4i rodinného domu - Tuchyňa Hľadáte pri
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²
Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.
Info v RK
Apartmán | Nezadaná | 65 m²
Projekt JASNÁ POINT Apartments prináša moderné rekreačné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších
466,250 € 7173 €/m²
2 izbový byt | Sihotská | 47.5 m²
PNORF – REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, vkusne zariadený a k
135,000 € 2842 €/m²
Záhrada | Žľaby | 1,952 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj záhradné pozemky v obľúbenej lokalite Košíc
80 €/m2 80 €/m2
1 izbový byt | Berlínska | 39.28 m²
IBA U NÁS! Predáme VEĽKÝ, PEKNÝ 1 IZB BYT S LOGGIOU PO REKONŚTRUKCII v obľúbenej lokalite
145,990 € 3717 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 200 m²
Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra
825,000 € 919 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²
Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh
297,000 € 417 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 103.51 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu ALEX v novej rezidenčnej lokali
257,500 € 2488 €/m²
3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²
Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli
264,900 € 3731 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na
216,000 € 1500 €/m²
3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou
217,900 € 3070 €/m²
2 izbový byt | Šustekova | 35 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šustekovej ulici v obľúbe
209,000 € 5971 €/m²
3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²
Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma
144,900 € 2163 €/m²
Rodinný dom | Súmračná | 130 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený a nadštandardne vybavený 4 izbový rodinný dom v jednej z
599,000 € 4608 €/m²
Rodinný dom | Račianska | 160 m²
Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati
454,900 € 2843 €/m²
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda
242,000 € 6453 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.