PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebné pozemky 624m2 a 625m2 pre rodinné domy v obľúbenej lokalite Florida park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

113,000 € 181 €/m²

Top
Top

3i byt vo vynikajúcej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj svetlý príjemný 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,990 € 3333 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ | slnečný 1,5-izbový byt s veľkou loggiou v TOP lokalite Ružinov – Astrová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 54 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,990 € 4166 €/m²

člen NARKS
Top
Top

ESTATE INVEST! - VÝNIMOČNÝ KOMERČNÝ PRIESTOR v srdci Starého Mesta – roh Dunajskej a Klemensovej ulice, BA I – Staré mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Dunajská | 129 m²

Ponúkame na predaj výnimočný komerčný priestor o celkovej výmere 129 m², nachádzajúci sa na roh

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 1 izbový byt o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÁ GARSÓNKA s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, Dostojevského rad, Staré mesto - BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 91.55 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, v abs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,900 € 3931 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA.

Reality Stupava

Rodinný dom | Rovná | 290 m²

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA. Ponúkame na predaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

469,900 € 1620 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ POZEMOK BRATISLAVA III – NOVÉ MESTO, VINOHRADY – KOZIARKA 1502.00m2.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rekreačný pozemok | 1,502 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, pozemok o celkovej výmere 1502.00 m2. Slnečný, rovinatý pozemok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

95,000 € 63 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT, NOVOSTAVBA S TERRASOU A BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA DÚBRAVKA, AGÁTOVÁ UL., BA IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3161 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BONJOUR REAL: Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky, pozemok a obrovský potenciál.

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 167 m²

Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 1964 €/m²

Top
Top

UNIKÁTNY BUNGALOV s vysokým stropom a priestranným pozemkom pripravený na nasťahovanie

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov s priestranným pozemkom o výmere 606 m2 v no

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

369,900 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

Posledný bungalov v Závode v štandarde s kuchynskou linkou

Reality Závod

Rodinný dom | 70 m²

Ponúkame na predaj posledný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v novej radovej výstavbe v obci

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Závod

Info v RK

Top
Top

Praktický 1 izbový byt s balkónom, novostavba/ parkovanie pred domom , 36m2, posch. 3/6, BA- Petržalka, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,990 € 5555 €/m²

Top
Top

Priestranný 3 izbový staromestský byt s vysokými stropmi , BA-Staré Mesto, Mariánska ul., 83m2, v posch. 3/4, štýlové bývanie aj atraktívna investícia

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 96 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s vysokými stropmi v tehlovom bytovom dome, s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 3844 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVINKA: 3-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²

Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2095 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Na predaj - Garážové státie v novostavbe – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Gogoľova | 15 m²

Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2000 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky v Častkovciach - KOPEC II.

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

57 pozemkov s výmerami od 543m2 do 759m2 sa nachádza v krásnom prostredí viníc s výhľadom na ce

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Častkovce

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie