LUXUSNÝ 2-izbový byt v novostavbe s terasou, centrum, Kuzmányho

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²

Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

361,800 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok pre priemyselný areál v Komárne .

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²

Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Pozemky na predaj Komárno

34 €/m2 34 €/m2

Oživte legendu v Hainburgu: Kompletne zariadená reštaurácia s bývaním na Alte Poststraße.

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau | Alte Poststraße

Predstavujeme vám výnimočnú investičnú príležitosť priamo v historickom srdci mesta Hainburg an

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

470,000 € 890 €/m²

Novinka
Novinka

DROBNÉHO: PRIESTRANNÝ 2 – i BYT /62 m2/ PO REKONŠTRUKCII s DVOMI LODŽIAMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

228,900 € 3689 €/m²

Predaj moderného rodinného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hliníky | 112 m²

Aston Waldner Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 4 izbový rodinný dom s bazénom v obci Kos

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

Info v RK

člen NARKS

NADŠTANDARDNÝ 4i BYT S VÝHĽADOM NA JAZERO – PROJEKT ORBIS, SENEC

Reality Senec

4 izbový byt | Štúrova | 105 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje mestský komfort s pocitom dovolenky? Ponúkame na prenájom prie

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Senec

990 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NEJEDLÉHO: NA PREDAJ KLIMATIZOVANÝ 2 – i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 52.5 m²

Ponúkame na predaj 2 – izbový byt s podlahovou plochou 52,5 m2 situovaný na 5.p. bytového domu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,950 € 4285 €/m²

PRIEVOZ - veľký 2 iz. BYT v RD + parking + terasa: Ružinov, Ba II., 600,-€/mes. + 150,-€/mes. (energie, net)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt (cca

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

VEĽKORYSÝ 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKORYSÝ 4 izb. 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 3 izb. BYT + loggia - 72,62 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Vršatecká | 72.62 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 3 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

189,980 € 2616 €/m²

Novinka
Novinka

TOP CENA - 3 izb. 74 m2 s LOGGIOU - Štefana Králika, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

214,980 € 2905 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

Klimatiz. obchodné priestory (155,00 m2 | / ) ----- R-200-op-155-00 | x200, xx | d27 | A2-6

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | 155 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu špičkové klima

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

2,557.5 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Exkluzívna novostavba s výhľadom a súkromím v blízkosti lesa – Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,900 € 5138 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM – Garážové parkovacie státie – Nad Lúčkami, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Nad lúčkami | 12.54 m²

REWIN reality Vám ponúka na prenájom garážové parkovacie státie v bytovom dome na adrese Nad Lú

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

99 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 65.72 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po čerstvej a kvalitnej rekonštrukcii,

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

256,900 € 3909 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 1izbový byt S BALKÓNOM A NÁJOMCOM - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJOMCOM v projekte RE

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

V ŠTANDARDE - 2izb. BYT + loggia 50,37 m2 a viac - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Vršatecká | 50.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 2 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,788 € 2696 €/m²

Novinka
Novinka

LUXUSNÝ - 5 izb. 165 m2 interiér + 27 m2 garáž DOM - Dlhé diely, NDCA

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Dubová | 192.59 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VEĽKORYSÝ a LUXUSNÝ 5 izbový RODINNÝ DOM s GARÁŽOU vo vyhľadá

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

429,980 € 2233 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trenčín

1 izbový byt | Vršatecká | 41.27 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A NÁJO

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,980 € 2786 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ I Priestranný byt s pocitom rodinného domu – Malý Biel

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Veľký Biel | 84.14 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 3,5 -izbový byt s terasou a balkónom v pokojnom

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Biel

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA s balkónom | 2i byt s parkingom | Miloslavov - Ihneď k dispozícii

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Slnečná | 56 m²

REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v modernej novos

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Miloslavov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Nadštandardné bývanie s výhľadom v srdci Senca

Reality Senec

4 izbový byt | Lichnerova | 107.58 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výnimočnou atmo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie