HALO reality - Predaj, chalupa Malá Lehota - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

45,000 € 1000 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kostolište, Centrum - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kostolište

Rodinný dom | 115 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kostolište

324,000 € 2739 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 973 m2 Kokošovce - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Kokošovce

Pozemok pre rodinné domy | 973 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kokošovce

93,890 € 96 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Družby | 400 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72811

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Poltár

188,999 € 472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec, Rúbanisko II - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko II | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72905

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lučenec

81,999 € 1344 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Jablonica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Jablonica

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jablonica

65,000 €

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Rimavská Sobota, Západ - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | Kirejevská | 73 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Vantruba, kontakt: 0918 628 548, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

87,500 € 1199 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Chorvátsky Grob, Jastrabia - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 124 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

409,000 € 3298 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, apartmán Bratislava Staré Mesto, Bottova - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Bottova | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

297,500 € 8500 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Radvaň nad Dunajom, pár metrov od rieky Dunaj - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Radvaň nad Dunajom

1 izbový byt | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: KN-72

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Radvaň nad Dunajom

45,000 € 1286 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Jur nad Hronom, kompletne zrekonštruovaný, pripravený na bývanie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Jur nad Hronom

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jur nad Hronom

185,000 € 1423 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Vyšná Boca, Nízke Tatry - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 440 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, Vinice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | Vinice | 120 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: RI-72419

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

179,999 € 1500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Banská Bystrica, Rudlová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 300 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: BB-72017

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

829,000 € 2763 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata s krásnym a priestranným pozemkom Nové Zámky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 50 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

42,990 € 860 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľké Lovce, nutná kompletná rekonštrukcia - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | 60 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Lovce

33,500 € 558 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Trávnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trávnica

Chalupa, rekreačný domček | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

52,500 € 1141 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

2 izbový byt | 49 m²

Realitná kancelária HALO reality a Roman Pavlíček, kontakt: 0948 382 844, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

84,000 € 1714 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 939 m2 Nové Zámky, nová lokalita pre výstavbu RD - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 939 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

144,500 € 154 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Konrádovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Konrádovce

Rodinný dom | 443 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Konrádovce

95,000 € 214 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Rimavská Sobota, Dúžava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Chalupa, rekreačný domček | 68 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavská Sobota

42,500 € 625 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Revúca - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

Chalupa, rekreačný domček | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Veronika Patakiová, kontakt: 0908 175 390, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Revúca

17,500 € 625 €/m²

HALO reality - Prenájom, rodinný dom Holíč

Reality Holíč

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: SI-7

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Holíč

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Upresniť hľadanie