HALO reality - Predaj, rodinný dom Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Piešťany, ul. Andreja Hlinku

Reality Piešťany

2 izbový byt | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Kristína Jediná, kontakt: 0917 436 749, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

145,000 € 3092 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Nálepkovo, 613 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nálepkovo

Rekreačný pozemok | 613 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

19,525 € 32 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Smolenice, v centre obce, so záhradkou

Reality Smolenice

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Smolenice

134,900 € 1927 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok 517 m2 Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Rekreačný pozemok | 517 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-68

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

27,500 € 53 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1451 m2 Kúty, Bratislavská - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kúty

Pozemok pre rodinné domy | 1,451 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kúty

114,990 € 79 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nálepkovo, Ulica Zimná, s veľkým pozemkom 7896 m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nálepkovo

Rodinný dom | Zimná | 400 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nálepkovo

125,000 € 313 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Sečovce, po rekonštrukcií, vo vyhľadávanej lokalite, k dispozícií ihneď

Reality Sečovce

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mária Harbulová, kontakt: 0902 498 388, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sečovce

112,950 € 1661 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 147513 m2 Zvončín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvončín

Pozemok pre rodinné domy | 147,513 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-64

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

4 €/m2 4 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľký Kamenec - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Kamenec

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Tipcsák, kontakt: 0917 351 057, nehnuteľnosť s ID: TV-

Publikované: 25.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Kamenec

49,990 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Olcnava - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Olcnava

Rodinný dom | 153 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Olcnava

120,000 € 784 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Ostrov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ostrov

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ostrov

34,900 € 436 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | 71 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 € 1380 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Žiar nad Hronom, centrum mesta, s lodžiou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 29.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1666 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 447 m2 Dvorníky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | 447 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: HC-68

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

44,700 € 100 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Janova Lehota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

119,900 €

HALO reality - Prenájom, obchodný priestor Zvolen, centrum mesta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 35 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hliník nad Hronom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hliník nad Hronom

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hliník nad Hronom

175,100 € 1751 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Lovčica - Trubín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lovčica-Trubín

4 izbový byt | 126 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lovčica-Trubín

164,500 € 1306 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1284 m2 Dolné Dubové - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | 1,284 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-68

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

60,000 € 47 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1511 m2 Dlhá

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 1,511 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-71

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

150 €/m2 150 €/m2

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1284 m2 Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 1,284 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-72

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

104,000 € 81 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Horné Hámre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horné Hámre

Rekreačný pozemok | 3,488 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

20 €/m2 20 €/m2

HALO reality - Predaj, chalupa Medovarce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Medovarce

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medovarce

57,990 € 290 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie