NEO - 2i byt v novostavbe MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO - OC SOFI, TRNAVA- prenájom, takmer 320m²

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Bratislavská ulica | 318.28 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 318,28 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 52 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NEO| Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 664 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť Hrádok, ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ Priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,990 € 2500 €/m²

NEO - Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v malokarpatskom prostredí

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária Neoreal vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Horná Krupá. Ne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

150,000 € 1230 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Trnava - Obchodný priestor v OC SOFI

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská ulica | 236.7 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 236,7 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NEO- priestranný slnečný 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY , UL. VOLGOGRADSKÁ, PREŠOV

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Volgogradská | 26 m²

Priestor, kde pracovné prostredie podporuje výkon aj profesionálny dojem. Realitná kancelária

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RODINNÝ DOM V PRÍRODE - NA PREDAJ -OBEC ŠTÓS

Reality Štós

Rodinný dom | Nezadaná | 843 m²

Takáto kombinácia sa na trhu objavuje len výnimočne – dom na predaj v prírode spolu s vlastnou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Štós

85,000 € 101 €/m²

NA PRENÁJOM Luxusný 2+KK byt – Popradská ul., Košice- Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 53 m²

Luxusný 2 izbový byt v exkluzívnom projekte s balkónom a vyhradeným parkovaním Čerstvo dokonče

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA- NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM- LORINČÍK HÁJE-PREDAJ- KE

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Na Košarisku | 114 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, ktorý bol navrhnutý tak, aby fungoval každý deň. Premyslená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

469,990 € 4123 €/m²

-REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-IZBOVÝ BYT - UL. TRIEDA SNP-KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

REZERVOVANÝSú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

216,990 € 3191 €/m²

3 IZBOVÝ- NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT- NA PREDAJ-UL. POKROKU-KE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 65 m²

Nie každý byt je o priestore. Niektoré sú o tom, ako sa v ňom cítite. Svetlo, ktoré zapĺňa mie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

254,990 € 3923 €/m²

REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-izbový byt s loggiou a výhľadom na centrum

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 66 m²

-REZERVOVANÝ-Byt, ktorý má štýl. A výhľad, ktorý si zamilujete. Tento byt spája nadčasový diza

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

249,990 € 3788 €/m²

NA PRENÁJOM 2 izbový byt, Košice - Juh, Ul. Žižková - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 50 m²

Mestské bývanie v novostavbe, ktoré má pokoj. A komfort, ktorý oceníte každý deň. Realitná kan

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1+KK byt, Košice - Watsonová ulica

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Watsonova | 35 m²

Bývanie s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta Realitná kancelária RELCOM Vám exkluzívn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Investičný stavebný pozemok na Bratislavskej ulici - 470m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 470 m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK na Bratislavskej ulici v Piešťanoch o výmere 470m2. Túto jedinečnú p

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

145,000 € 309 €/m²

NA PREDAJ,3 IZBOVÝ NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE,KE-ŠTÍTOVÁ

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štítová | 73 m²

Existujú byty v Starom Meste. A potom sú byty, ktoré Vám umožnia žiť Staré Mesto naplno – s pok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,990 € 3835 €/m²

4-izbový byt na Nejedlého ul., Bratislava, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 93.48 m²

Exkluzívne na predaj: 4-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej a vyhľadávanej časti Bratisla

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4119 €/m²

NA PRENÁJOM, 3-izbový tehlový byt s parkingom,Košice-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 91 m²

Staromestská elegancia. Absolútne ticho. Súkromie, ktoré sa v centre mesta nevidí. Existujú by

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,460 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ,3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT,KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Železiarenská | 65 m²

Priestor s charakterom, poctivá dispozícia a potenciál, ktorý sa dnes už len zriedka vidí. Rea

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

129,900 € 1998 €/m²

Stavebný rovinatý -pozemok-NA PREDAJ-Košice- Obec- Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 547 m²

Ak hľadáte pozemok, ktorý spája pripravenosť, polohu a stabilnú hodnotu v čase – ste na správne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

104,990 € 192 €/m²

NA PREDAJ, 4 - IZBOVÝ BYT, NOVÁ REKONŠTRUKCIA, UL. HUMENSKÁ,KE- TERASA

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Humenská | 72 m²

Realitná kancelária RELCOM Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka bývanie, ktoré spája prec

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,990 € 3611 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23067)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie