2 izbový byt | Martina Granca | 50.93 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt 3-2.3 v rez
297,389 € 5839 €/m²
3 izbový byt | Tajovského | 134 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s t
2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Zámocká | 217 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkometrážny 5-izbový penthouse nachádzajúci s
1,299,000 € 5986 €/m²
Obchodné priestory | Skalná | 156 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj kompletne zariadený priestor gastro prevádzky –
730,000 € 4679 €/m²
Rodinný dom | 625 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj luxusnú vilu s jedinečným výhľadom na mesto sit
Info v RK
Rodinný dom | Matúšova | 262 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty predstavuje na predaj 6-izbovú vilu s bazénom, situovanú v prest
1,999,000 € 7630 €/m²
Rodinný dom | Pekárska | 450 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj výnimočný, citlivo zrekonštruovaný meštiansky d
780,000 € 1733 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 135 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj modernú rekreačnú chatu (drevodom) sit
Info v RK
5 a viac izbový byt | Záhradnícka | 258 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom veľkorysý 5-izbový mezonet so šiesti
2,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový apartmán
280,000 € 2917 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 341 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 6-izbový zrub s výhľadom na Štiavnické
Info v RK
Rodinný dom | Chorvátsko
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 2 ultra-moderné vily v exkluzívnom 5-hviezdičko
1,797,432 € 5350 €/m²
Administratívny objekt | Štefánikova | 320 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej budove na
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Čertovica | 190 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj novostavbu horskej chaty situovanú vo
Info v RK
4 izbový byt | Červeňova | 115 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom 4-izbový byt situovaný na 2. poschod
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 666 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj luxusnú vilu v Piešťanoch, situovanú v
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 980 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj rozsiahle rodinné sídlo na okraji lesa
Info v RK
2 izbový byt | Majakovského | 52.33 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 2-izbové apartmány a byt nachádzajúce sa na 2.
441,216 € 8431 €/m²
Reštaurácia | Skalná | 156 m²
5,000 €/mesiac 32 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mudroňova | 137 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa na 2. po
2,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 195 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s terasami situ
Info v RK
Rodinný dom | 617 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty prináša na predaj priestranný rodinný dom s wellness zónou, nach
Info v RK
2 izbový byt | Tomášikova | 57 m²
Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj dvojizbový byt v novostavbe Tomachic v
320,000 € 5614 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Odborárska | 1,824 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj Grand Hotel Residence – prvý špecializ
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.