Veľké Rovné – predaj podielu ornej pôdy 33 270,50 m² (3,32 ha)

Reality Veľké Rovné

Orná pôda | Nezadaná | 33,270.5 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj spoluvlastnícky podiel na ornej pôde o výmere 33 270,50 m² (3,32

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Veľké Rovné

346,013 € 10 €/m²

Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave- mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

895 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame pozemok v katastrálnom území Višňové

Reality Višňové

Orná pôda | 3,330 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - poľnohospodárska pôda v okolí obce Višňové. Plocha pozemku

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Višňové

16,650 € 5 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.406" /39m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 39 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 3972 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.207" /37m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 4024 €/m²

Na predaj: komerčné priestory v centre Pezinka s dvomi parkovacími miestami v cene!!!

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Centrum | 62 m²

Ponúkame na predaj moderné komerčné priestory o výmere 62 m² s dvomi parkovacími miestami, situ

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na predaj Pezinok

189,999 € 3226 €/m²

Parkovacie miesto - Residential Complex - Amfiteáter v Žiline

Reality Žilina

Garáž | Tajovského | 10 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie miesto pre jedno auto, situované pri bytovom komplexe

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 17.12.2025
Objekty na prenájom Žilina

50 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Pozemok Dunajov 1119 m2

Reality Dunajov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajov | 1,119 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemok v obci Dunajov s rozlohou 1119 m2. Pozemok

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajov

30,000 € 27 €/m²

Kúpa 5 izbového domu Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Rovinka

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 5 izbového dom v Záhorskej Bystrici, Marianke, Stupave, Rovinke

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na kúpa Bratislava-Záhorská Bystrica

500,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme areál na skladové priestory a prepravu / KÚPA

Reality okres Senec

Priemyselná zóna | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu areál na skladové priestory a prepravu.

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na kúpa

99 €/m2

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.302" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3945 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.103" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

Kompletná rekonštrukcia_Prenájom 1+kk izb. byt /37m2/ Žilina - Vlčince

Reality Žilina

1 izbový byt | Tatranská | 37 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt o celkov

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK V TERCHOVEJ - S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA ROZSUTEC

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | 480 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Terchovej, s unikátnou polohou priamo oproti lyžiarskemu s

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Terchová

93,000 € 194 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj krytého garážového státia v Stupave na Ulici Jána Ondruša

Reality Stupava

Garáž | Jána Ondruša | 14 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj kryté garážové státie v Stupave na Ulic

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na predaj Stupava

19,900 € 1421 €/m²

NA PREDAJ kompletne zariadená vila s veľkým pozemkom neďaleko hlavného mesta Rím -Taliansko

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

NA PREDAJ samostatne stojaca vila, ktorá bola postavená v roku 2014. Odolná proti zemetraseniu

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj

349,000 € 1583 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.407" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 4076 €/m²

Prenájom_reprezentatívne kancelárie s parkovaním ŽILINA

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 496 m²

3D prehliadka priestorov na tomto linku:

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata - Nové Zámky - Zúgov

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne v ponuke - pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | - | 913 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

56,000 € 61 €/m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE - POZEMOK LUŽIANKY, MALINOVÁ ULICA

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 1,800 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke KING REAL – Lukáš Mentel Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok o vý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

311,000 € 173 €/m²

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska 21 | 56 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

212,000 € 3786 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ OBLASTI KOLTY

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,403 m²

Ján Komora z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci KOLTA o výmere 1403 m2. P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

43,500 € 31 €/m²

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v obci Rokytov okr. Bardejov

Reality Rokytov

Pozemok pre rodinné domy | - | 524 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rokytov v okrese Bardejov. Pozemo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Rokytov

23,000 € 44 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23068)
Upresniť hľadanie