REKREAČNÉ POZEMKY V LOKALITE ANDÁLSKE ZÁHRADY

Reality Nesvady

Rekreačný pozemok | - | 860 m²

🌿 NOVINKA V PRÍPRAVE – REKREAČNÉ POZEMKY V LOKALITE ANDÁLSKE ZÁHRADY 🌿 Pripravujeme do ponuky

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

30 €/m2 30 €/m2

Pokojné bývanie v Malom Jatove s apartmánmi a záhradou

Reality Jatov

Rodinný dom | Malý Jatov 208 | 228 m²

!! RODINNÝ DOM DOSTUPNÝ KONCOM JANUÁRA 2027 !! Exkluzívne v ponuke KING REAL 🏡 Mgr. David Mol

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Jatov

136,000 € 596 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový dom po rekonštrukcii Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | Školská 37 | 147 m²

🏡 EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ SA NEODMIETA 🏡 Hľadáte domov, ktorý si môžete zariadiť presne

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Vinodol

200,000 € 1361 €/m²

3-izbový byt s výhľadom – Lúčna 5, Šurany

Reality Šurany

3 izbový byt | Lúčna 5 | 59.27 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. 🏡 Štýlové mestské bývanie na top a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Šurany

115,000 € 1940 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii, ul. Švábska v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska 55 | 64 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový družstevný byt s loggiou, po čiastočnej rekonštr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,900 € 2436 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ: Moderný sklad s veľkým areálom, ul. Budovateľská, Prešov

Reality Prešov

Skladový objekt | Budovateľská | 2,038 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, skladový priestor v strategickej lokalite na

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Prešov

750,000 € 368 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rozostavaný rodinný dom v obci Nižná Polianka, Bardejov

Reality Nižná Polianka

Rodinný dom | Nižná Polianka | 294 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažný rozostavaný rodinný dom s pozemkom v obci Ni

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nižná Polianka

179,900 € 612 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt so záhradou 295 m², Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Komenského 10 | 75.5 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ Ponúkame vám jedinečnú príležito

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

170,000 € 2252 €/m²

3 izbový byt Prešov, Sekčov

Reality Prešov

3 izbový byt | Vihorlatská 18 | 67 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj presvetlený 3 izbový byt v meste Prešov, Sídlisko Sekčov, ul.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,900 € 2476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ BUDOVA POTRAVÍN a POHOSTINSTVA

Reality Nižný Komárnik

Obchodné priestory | - | 170 m²

KING REAL Vám ponúka na predaj budovu potravín a pohostinstva v Nižnom Komárniku s výbornou d

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na predaj Nižný Komárnik

30,000 € 176 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | 203 | 1,205 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

47,000 € 39 €/m²

Stavebný pozemok na predaj SVINIA

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Jarková | 689 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o veľkosti 689m2 za cenu 39.500,-€ v obci SV

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

39,500 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Čechy 116 | 110 m²

🏡 Na predaj rodinný dom v obci Čechy Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Čechy

145,000 € 1318 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom pozemku – 1000 m², Prešov – TOP lokalita pri diaľničnom privádzači!

Reality Prešov

Komerčná zóna | Petrovianska 284 | 1,000 m²

Prenájom pozemku – 1.000 m² Prešov – TOP lokalita pri diaľničnom privádzači! Ponúkame EXKLUZÍV

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na prenájom Prešov

2,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 1,911 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany Predmetom predaja je rozsiahly pozemo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

63,000 € 33 €/m²

Stavebný pozemok Kanaš s asfaltovou cestou na predaj.

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hrbom | 807 m²

Ponúkame Vám Exkluzívne na predaj stavebný pozemok vo Veľkom Šariši, časť Kanaš o veľkosti 807

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

98,000 € 121 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: Investičný pozemok Uzovský Šalgov 12 361 m2

Reality Uzovský Šalgov

Komerčná zóna | Uzovský Šalgov | 12,361 m²

Predávame EXKLUZÍVNE investičný pozemok Uzovský Šalgov 12 361 m2 len za 17 €/m2 = 210137,- Eur

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Uzovský Šalgov

17 €/m2 17 €/m2

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Sklad s pozemkom, spevnenou plochou na prenájom

Reality Ľubotice

Objekt pre obchod | Strojnicka 10 | 1,063 m²

Ponúkame na prenájom areál vhodný na podnikateľské účely (bývalé stavebniny BEK / WOODCOTE Stav

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Ľubotice

7,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🏡 Pozemok s rodinným domom na zbúranie –Drážovce pri Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Drážovce | 1,076 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na zbúranie – Drážovce pri Nitre Ponúkam na predaj pozemok s rodinn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

115,000 € 107 €/m²

NA PREDAJ 830 m2 Obchodné priestory Masarykova ul. Prešov

Reality Prešov

Obchodné priestory | Masarykova 27 | 830 m²

Ponúkame Vám exkluzívne NA PREDAJ 701 m2 obchodných priestorov + 129m2 pivničných priestorov +

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na predaj Prešov

830,000 € 1000 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 3,823 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

115,000 € 30 €/m²

RODINNÝ DOM NA PREDAJ V CENTRE OBCE SELICE

Reality Selice

Rodinný dom | Kováčska 26 | 148 m²

LUKÁŠ REHOR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. rodinný dom s pozemkom o rozlohe 133

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Selice

125,000 € 845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 Na predaj pozemok v obci Rišňovce

Reality Rišňovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Rišňovce – ideálny pre výstavbu užšieho rodinného domu! Ponúkame Vá

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Rišňovce

52,000 € 80 €/m²

Na predaj pozemok v obci Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | - | 627 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Poľný Kesov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

70,000 € 112 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie