Krásny 3 izbový byt s výbornou dispozíciou, loggiou a výhľadom, Smolenická

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²

3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárske priestory (300 m2) v centre Žiliny s možnosťou rozšírenia až na 440 m²

Reality Žilina

Administratívny objekt | Frańa Mráza | 440 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta, ktoré spájajú modern

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na prenájom Žilina

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Veľká Hala s bytom na predaj

Reality Rohovce

Prevádzkový areál | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na predaj výrobnú/skladovú halu o celkovej výmere 600 m2 s možnosťou celoročného bývan

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na predaj Rohovce

135,000 € 225 €/m²

Moderná novostavba rodinného domu s dvojgarážou v Trnovom – prímestské bývanie pri Žiline

Reality Žilina

Rodinný dom | Slnečnicová | 162 m²

Ponúkame na predaj moderne riešenú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obľúbenej prímestskej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Žilina

361,000 € 2228 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klenot na Palisádach_Veľkolepý 3 izb. byt /130m2/ pár krokov od Bratislavského hradu_Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 133 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=PDg2u8LJTbo Exkluzívne Vá

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,900 € 4886 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny polyfunkčný objekt v Žiline (580 m²): Podnikanie aj bývanie pod jednou strechou

Reality Žilina

Rodinný dom | Bagarova | 580 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu nehnuteľnosť na rozhraní Žiliny a mestskej časti Trnové. Táto

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárií, priemyselného a skladovacieho areálu - Martin

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica E. T. Böhma | 2,080 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom rozsiahly priemyselný areál vhodný na skladovanie, výrobu a

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Martin

10,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na prenájom 120 m2 – Žilina, Národná ulica

Reality Žilina

Obchodné priestory | Národná | 120 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor nachádzajúci sa na Národnej ulici s výmerou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt - Žilina (centrum)

Reality Žilina

2 izbový byt | Velká Okružná | 53 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokal

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Žilina

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta: Priestranný 4-5 izbový byt v Bratislave - Staré mesto (Ružinov / Nové Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 120 m²

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme nehnuteľnosť, ktorá spĺňa nasledujúce parametre: Lokalita

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 7500 €/m²

Hľadáme 4-izbový RD/bungalov pre konkrétneho klienta – Bratislava a okolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho bonitného klienta aktuálne hľadáme nehnuteľnosť, ktorá spĺňa nasledujúce kritériá: Ty

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM PRIESTORU 87 m² – CENTRUM BRATISLAVY – STARÉ MESTO – GROSSLINGOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | 87 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zaujímavý priestor v centre Bratislavy – Staré Mesto,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rodinný dom v centre mesta Žilina (Jána Milca)

Reality Žilina

Rodinný dom | Jána Milca | 38 m²

Na predaj ponúkame útulný malý dom s podlahovou plochou 38 m², nachádzajúci sa priamo v centre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Žilina

153,000 € 4026 €/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory (100 m2) v centre Žiliny s možnosťou rozšírenia až na 440 m²

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Frańa Mráza | 100 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt, 59 m², balkón, Vlčince – Tulská

Reality Žilina

2 izbový byt | Tulská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Vlčince, na ulici Tulská v Žiline. Byt má

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Žilina

157,000 € 2661 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrubová chata v areáli Snowland Valča - ideálne miesto na oddych aj podnikanie

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | 64 m²

Exkluzívne vám ponúkame jedinečnú, kompletne zariadenú zrubovú chatu priamo v areáli obľúbeného

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

355,000 € 5547 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný rodinný dom na Bôriku – príležitosť vytvoriť si domov podľa vlastných predstáv

Reality Žilina

Rodinný dom | Svätoplukova | 160 m²

Predstavte si bývanie v jednej z najprestížnejších a najvyhľadávanejších lokalít v Žiline – na

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Žilina

420,000 € 2625 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom /2487 m2/ - Kolárovice

Reality Kolárovice

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Kolárovice, časť Škoruby, v tichom a príj

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Kolárovice

129,000 € 645 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov vrátane 3x park. miest a skladu, centrum mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Vojtecha Spanyola | 80.5 m²

Ponúkame na prenájom kvalitné a moderne vybavené kancelárske priestory nachádzajúce sa priamo v

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Chata na predaj KRPÁČOVO

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 67.8 m²

Ponúkame na predaj chatu v rekreačnej lokalite Krpáčovo, vedľa sa nachádza novo vybudovaná loka

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

119,000 € 1755 €/m²

Pozemok na predaj 274 m2 v centre obce Dubové

Reality Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 274 m²

Na predaj pozemok v zastavanom území centra obce Dubové neďaleko Turčianskych Teplíc. -úžitkov

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Dubové

19,180 € 70 €/m²

Veľké Rovné – predaj podielu ornej pôdy 33 270,50 m² (3,32 ha)

Reality Veľké Rovné

Orná pôda | Nezadaná | 33,270.5 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj spoluvlastnícky podiel na ornej pôde o výmere 33 270,50 m² (3,32

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Veľké Rovné

346,013 € 10 €/m²

Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave- mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

895 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame pozemok v katastrálnom území Višňové

Reality Višňové

Orná pôda | 3,330 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - poľnohospodárska pôda v okolí obce Višňové. Plocha pozemku

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Višňové

16,650 € 5 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie