3 izbový byt | Maďarsko
Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s rozlohou 69 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí te
159,000 € 2304 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt s rozlohou 60 m2, nachádzajúci sa
154,900 € 2582 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko
Na predaj ponúkame priestranný 2-izbový byt s rozlohou 70 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí te
143,000 € 2043 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 45 m²
STAVAJTE, ODOVZDÁVAME PRVÉ CHATY v Roku 2024 začala výstavba prvých chát pre našich zákazníkov
187,495 € 4167 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Levél |
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Levél. Ponúkame Vám na predaj veľký 3-izbový byt v radovej
137,500 € 1375 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti |
Ponúkame Vám na predaj tehlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu 100 m2 na pozemku o rozlohe
185,000 € 1950 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hričovská cesta | 674 m²
Znížená cena ! Výstavba sietí a cesty začala. Ponúkame na predaj pozemok so stavebnými povolen
79,900 € 119 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový vidiecky dom 105 m2 na pozemku o rozlohe 471 m2 s výborn
266,000 € 2533 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj ihneď voľný, kompletne zariadený dvojgeneračný rodinný dom (časť dvojdom
199,000 € 1860 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný veľkorysý 3-izbový byt s garážou, pivnicou a v
135,000 € 1800 €/m²
2 izbový byt | Maďarsko
Ponúkame Vám na predaj 2-izbyvý byt 48 m2 v tehlovej novostavbe bytového domu s vlastným parkov
139,000 € 2896 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v obci Levél, Maďarsko
329,000 € 1778 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plocho
245,000 € 2722 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 70 m²
Ponúkame na predaj drevenú rekreačnú chatu v obci Oščadnica, v krásnom lesnom prostredí Kysúc.
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 89 m²
Hľadáte dom pre rodinu, ktorý si viete dokončiť presne podľa vlastného vkusu a rozpočtu? V cent
139,000 € 1562 €/m²
Rodinný dom | - | 122 m²
MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás novostavbu rodinného domu, Perín-Ch
138,000 € 1075 €/m²
Iný byt | Pezinská | 300 m²
V predaji teraz, aj s garantovaným nájomníkom a tým pádom aj príjmom. Ponuka predaja novostavb
495,000 € 1650 €/m²
2 izbový byt | Palárikova | 51 m²
Dahleh ponúka na prenájom krásny a svetlý 2i byt na Palárikovej ulici s výhľadom na hrad. Byt s
730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pribinova | 118.05 m²
Dahleh – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľado
669,000 € 5667 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,012 m²
V obci Revišné ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok s výmerou 1012 m², ideálny
120 €/m2 120 €/m2
Rodinný dom | Rábska | 91 m²
Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom na 1058 m2 pozemku v Ko
92,900 € 1021 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 108 m²
Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom v Kolárove, ktorý sa na
60,000 € 556 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
259,990 € 1368 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
259,990 € 1368 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.