Garsónka | 19 m²
Ponúkame na prenájom útulnú garsónku v skvelej lokalite pri Istropolise. Byt sa nachádza na 1.
600 €/mesiac 32 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²
Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann
357,800 € 7099 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,252 m²
Na predaj ponúkame súbor pozemkov o celkovej výmere 10 252 m² nachádzajúcich sa v intraviláne o
Cena dohodou
3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²
Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný a
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Lúka, pasienok | Nezadaná | 3,862 m²
So súhlasom klienta predávame krásny slnečný pozemok pod horou v katastrálnom území Malý Kolačí
46,344 € 12 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelenecká | 585 m²
Ponúkam na predaj 2 stavebné pozemky v tichej lokalite centra obce Nitrianske Hrnčiarovce o roz
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 801 m2 v novo vznikajúcom obytnom komplexe Lél par
50,000 € 65 €/m²
1 izbový byt | Obráncov mieru | 40 m²
Ponúkame na prenájom jednoizbový priestranný byt o výmere 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom
420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 30 m²
1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom, bližšie info telefonicky. Cena je konečná, už sa nen
Cena dohodou
Rodinný dom | Poľná | 250 m²
Matej Lipnický, BROKER CONSULTING a.s. ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s garáž
299,000 € 1236 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²
Na predaj ponúkame krásny rodinný dom s moderným vybavením a veľkým pozemkom. Domček je útulný
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 307 m²
Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj rodinný dom v centre obce Vyhne, aktuálne využíva
379,000 € 1235 €/m²
2 izbový byt | 65.2 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt po kompletnej staršej rekonštrukcii, z
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 350 m²
Dom s potenciálom na viacero bytových jednotiek alebo firemné ubytovanie | Kremnica Boris Kňaž
205,000 € 586 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 258 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v malebnom prostredí Vyšného Matejkova, len pár minút od zná
129,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom s veľkým 39-árovým pozemkom v atraktívnej lokalite centra
Cena dohodou
3 izbový byt | Bradáčova | 73 m²
Ak hľadáte nový domov pre svoju rodinu, určite zvážte túto ponuku. V tomto byte sa dokonale spá
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Topoľová | 95 m²
Hľadáte priestor pre osobné tréningy, menšie skupinové cvičenia alebo vlastný fitness projekt b
700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Partizánska | 450 m²
Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj historickú budovu s obchodnými prie
299,000 € 664 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,187 m²
Stavebný pozemok Veľké Kostoľany – ideálne miesto pre váš rodinný dom Vo výhradnom zastúpení s
98,600 € 83 €/m²
3 izbový byt | 97 m²
Ponúkame na prenájom veľkometrážny priestranný 3-izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím
1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Topoľová | 95 m²
Reprezentatívny komerčný priestor na prenájom | 95 m² | Modranka pri Trnave Ponúkame na prenáj
1,100 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový
124,900 € 1388 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 71 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 71m2, ktorý je súčasťou menšieho bytového domu, čo po
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.