Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Máte 1i alebo 2i byt v Sásovej? My máme kupujúceho!

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Máte v ponuke 1-izbový alebo 2-izbový byt v Banskej Bystrici - SÁSOVEJ a zvažujete jeho predaj?

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

160,000 € 3200 €/m²

Rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 133 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v meste Nitra, mestská časť Chre

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,900 € 2781 €/m²

Priestraný rodinný dom v obci Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Rodinný dom | 1,700 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Veľká Lehota, len približ

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

145,000 € 85 €/m²

Záhradná chata na slnečnom pozemku v top lokalite

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 65 m²

Pokojné útočisko v prírode s výhľadmi, ktoré si zamilujete! Ponúkame Vám na predaj záhradnú ch

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

95,000 € 1462 €/m²

Biovinica s krásnym výhľadom v Pukanci

Reality Pukanec

Vinica, chmelnica | 555 m²

Ponúkame na predaj vinicu v Pukanci o rozlohe 555m2. Vo vinici sa nachádza približne 120 kusov

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Pukanec

12,900 € 23 €/m²

Dvojpodlažná polyfunkčná budova

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Nitra | 167.8 m²

Ponúkame atraktívne priestory s celkovou rozlohou 167,8 m², ideálne pre sídlo firmy alebo prevá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok s možnosťou výstavby

Reality Machulince

Záhrada | 577 m²

Hľadáte miesto pre svoj vysnívaný domov? Tento svahovitý stavebný pozemok ponúka pokojné prostr

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Machulince

50,000 € 87 €/m²

REZERVOVANÝ 2-i BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – FONČORDA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 65 m²

Hľadáte priestor, svetlo, komfort a kvalitnú rekonštrukciu bez ďalších investícií? Tento výnimo

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2692 €/m²

Rodinný dom v malebnom prostredí obce Trnavá Hora – Kľačany

Reality Trnavá Hora

Rodinný dom | 150 m²

Predstavte si dom, v ktorom Vás ráno zobudí slnko a z dvora sa Vám otvorí malebný výhľad na zel

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Trnavá Hora

85,000 € 567 €/m²

🌿 Stavebné pozemky v projekte Nižná Roveň – Podtureň

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

Priestranné parcely v blízkosti prírody, s výbornou dostupnosťou do Liptovského Mikuláša Preds

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Na prenájom – 1-izbový byt, Severná ulica, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt o rozlohe 30 m2 v blízkosti centra mesta Banská Bystrica,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - NA PRENÁJOM garsónka v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Garsónka | Nám. L. Svobodu | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom garsónku v Banskej Bystrici, na ulici Nám. L. Svobodu. Byt má rozlohu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

360 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rodinný dom Divín, Ružiná - pokoj, súkromie a voda na dosah

Reality Divín

Rodinný dom | 150 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Divín, okres Lučenec, situo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Divín

149,900 € 999 €/m²

REZERVOVANÁ - EXKLUZÍVNA, štýlová garsónka v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj útulnú garsónku o výmere 25 m², ktorá sa nachádza v tehlovom obytnom dom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

120,000 € 4800 €/m²

Hľadáme 1i byt v Banskej Bystrici - MOŽNO PRÁVE TEN VÁŠ!

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

145,000 € 4833 €/m²

Krásny 6-izbový rodinný dom s garážou, 3 parkovacími miestami a príjemnou bezúdržbovou záhradou v Senci, pozemok 365 m2

Reality Senec

Rodinný dom | Karola Šišku | 170 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 6

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

379,900 € 2235 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Krásny pozemok so všetkými IS situovaný v slepej ulici so starým RD ihneď k dispozícií!

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Pustý Chotár | 730 m²

Directreal Exkluziv - ​️ Na predaj: Slnečný stavebný pozemok 730 m² – Beladice (Pustý Chotár)

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

65,000 € 89 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým 12 árovým pozemkom, bazénom a altánkom – Tešedíkovo

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Tešedíkovo | 130 m²

Directreal Family - V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj pekne zrekonštruovaný rodinný do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PRENÁJOM 6izb DOG Friendly Koliba Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri les

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2izb byt kancelária SKYPARK Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Čulenova | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, ktorý sa nachádza

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2izb byt SKYPARK Bottova Staré mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 55 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,290 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový byt s bazénom na streche NIVY Ružinov EXPISREAL