Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v
149,000 € 82 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo
196,000 € 1922 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre
567,000 € 1829 €/m²
Rodinný dom | Buková | 130 m²
FinReal go ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom – bungal
329,000 € 2531 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 138.5 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový veľkometrážny byt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti zn
159,990 € 1300 €/m²
Obchodné priestory | Vajnorská | 30 m²
FinReal go ponúka na prenájom obchodný priestor s výkladom na Vajnorskej ulici v Bratislave mes
660 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²
Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz
59,900 € 79 €/m²
Rodinný dom | 465 m²
Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie GOFAR ! Pre náročných klientov ponúkame exkluzívne n
1,100,000 € 2366 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 104 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu-drevenicu s vysporiadaným pozemkom 800 m2 a dvomi rozostavanými
129,000 € 1240 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,452 m²
Ponúkame Vám exkluzívne krásny veľký pozemok priamo na Golfovej ulici, neďaľeko známeho golfové
190 €/m2 190 €/m2
Záhrada | 572 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok pokoja v obľúbenej v
147,990 € 259 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,501 m²
Ponúkame na predaj kvalitný stavebný pozemok v príjemnej lokalite susediacej s Dunajskou Stredo
139,000 € 93 €/m²
Záhrada | Agátová | 322 m²
Ponúkame na postúpenie dlhodobý prenájom útulnej záhrady s priestranným mobilným domom v pokojn
31,000 € 96 €/m²
3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený
279,999 € 4585 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²
NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny
149,000 € 470 €/m²
1 izbový byt | Vajnorská | 32 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v novostavbe NOV
850 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²
Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-
361,800 € 2356 €/m²
Iný objekt | Plavecký Mikuláš | 468 m²
Budova s atraktívnou polohou sa nachádza v obci Plavecký Mikuláš, ktorá je známou turisticko
Cena dohodou
Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²
Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného
34 €/m2 34 €/m2
2 izbový byt | Futbalová | 55 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa ponúka na pr
180,000 € 3273 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 37 m²
Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – sídlisko Západ Hľadáte štýlové a kompletne v
470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Úľanská cesta | 121 m²
Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový, mezonetovy byt s rozlohou 121 m2 s dv
1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²
Delta Property ponúka na prenájom 3 izb. byt s rozlohou 86m2, ktorý sa nachádza v novostavbe Ze
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²
Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý ponúka ideálnu dispozíciu, loggiu a potenciál do budúcn
155,000 € 2460 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.