4 izbový byt | Nové Mesto nad Váhom | 0 m²
Sťahovanie možné ihneď! Vitajte v lesoparku Kamenná v Novom Meste nad Vá
204,900 €
Iný priestor | Kamenná | 75 m²
Unikátna ponuka - polyfunkcia v podzemí, ku ktorej prislúchajú dve garáže. S výhradným zastúpen
Cena dohodou
Rodinný dom | Nové Mesto nad Váhom | 92 m²
204,900 € 2227 €/m²
Rodinný dom | Bronzová | 123.27 m²
Za pár týždňov kolaudujeme. Posledný voľny mezonet hľadá nového majiteľa. V Bielom Kostole pri
279,900 € 2271 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské Lieskové. Dom sa nachádza v tichej časti
120,000 € 706 €/m²
Rodinný dom | 8. apríla | 212 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s krásnym pozemkom na ulici 8.Apríla v Starej Turej. Ne
175,000 € 825 €/m²
4 izbový byt | Družstevná | 98 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav
199,990 €/mesiac 2041 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Újazd | 125 m²
V Skalke nad Váhom (časť Újazd), len 10 minút od Trenčína, vám ponúkame 4-izbový radový dom s
209,900 € 1639 €/m²
Rodinný dom | Zelená voda II. | 147 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania v jednej z najvyhľadávanejší
249,000 € 1694 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,412 m²
Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ponúkame vám možnosť stať sa majiteľom pozemku v obci
99,900 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zelena voda | 851 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Zelená Voda v k
34,900 € 41 €/m²
2 izbový byt | Júliusa Gábriša | 68.67 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2- izbový byt s očarujúcim výhľadom nachádzajúci sa priamo v cen
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²
Ponúkame na predaj šikovný rodinný dom v obci Považany. Dom je momentálne 3-izbový, je možné ho
92,000 € 968 €/m²
3 izbový byt | Považská | 63 m²
Hľadáte trojizbák v dobrej lokalite? Tak tento byt na Hájovkách čaká na svojho nového majiteľa.
124,900 € 1983 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²
Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko
229,900 € 3667 €/m²
Garáž | Nezadaná | 20 m²
Ponúkame na predaj priestrannú garáž s výmerou 20m2. Garáž sa nachádza na prízemí bytového domu
17,900 € 895 €/m²
Mezonet | SNP | 69.2 m²
Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév
215,900 € 3120 €/m²
Priemyselná zóna | Nezadaná | 3,534 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v obci Moravské Lieskové. Pozemok
129,000 € 37 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 522 m²
Ak hľadáte vhodný pozemok pre stavbu svojho rodinného domu a ruch mesta nie je pre vás
130 €/m2 130 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,147 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 2147 m² v tichej a pokojnej lokalite obce Poriadi
Cena dohodou
Rodinný dom | Orechová ulica | 106 m²
Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty s výhodou rodinného domu a priestrannou záhrado
Info v RK
Historický objekt | Námestie Slobody | 600 m²
V samotnom srdci historického centra Nového Mesta nad Váhom ponúkame na predaj unikátny polyfun
970,000 € 1617 €/m²
Reštaurácia | 1. mája | 250 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pohostinstvo (krčmu) v obci Beckov vzdialene
119,000 € 476 €/m²
Garsónka | Javorinská | 23 m²
Hľadáte investičný byt ktorý by ste mohli prenajať a vytvoriť si pasívny príjem? Práve pre vás
92,900 € 4039 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.