2 izbový byt | Hlboká cesta | 85 m²
Richard Pastucha Senior maklér Babony The Real Estate prenajíma elegantné apartmánové byty rôzn
1,390 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Tichá | 253 m²
Ponúkame vám do prenájmu honosný 2-úrovňový veľkometrážny byt v tichom prostredí nad hradom, pr
2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 166 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný, nadštandardný 3-izbový byt situovaný v jednom z najprestížnejší
2,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Orná pôda | Malinovská | 3,700 m²
Realitná Kancelária BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj záhradný pozemok s rozhlohou 648m2 n
Cena dohodou
Rodinný dom | Indonézia
Táto luxusná vila v Ubud ponúka neopakovateľný únik do srdca prírody Bali. Obklopená bujnou d
1,650,000 € 1031 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo Viedni, nachádzajúci sa na adrese Neilreichgasse
195,000 € 4756 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²
Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú
289,900 € 4752 €/m²
1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 39 m²
Dáme do prenájmu nádherný, kompletne rekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v absolútnom centr
690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Štetinová | 200 m²
Babony The Real Estate prenajíma kancelárske priestory v historickom centre mesta v blízkosti c
10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Palisády | 112.5 m²
BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade Ponúkame na predaj priestranný
420,000 € 3733 €/m²
3 izbový byt | Hviezdna | 65 m²
Slnečný 3-izbový byt v Šamoríne pri X-Bionic Sphere – ideálny na bývanie aj investíciu Šamorín
174,000 € 2677 €/m²
2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²
2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 12,953 m²
Ponúkame na predaj investične atraktívny pozemkový komplex v Bratislave – Devínska Nová Ves (ok
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu nachád
264,500 € 2645 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Semmering | Gläserstraße
Ponúkame na predaj byt o výmere 55 m² v obľúbenej horskej lokalite Semmering (Rakúsko). Začia
125,000 € 2273 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²
Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz
635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | solunska | 125 m²
Nadštandardný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v prémiovej lokalite Devín Ponúkame na prenáj
2,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 854 m²
Stavebný pozemok v Senci – len 20 minút od Bratislavy Ponúkame na predaj rovinatý stavebný poz
217,500 € 255 €/m²
Rodinný dom | Kaštieľska | 166.02 m²
Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov v developerskom
441,000 € 2656 €/m²
3 izbový byt | Bernolákovská | 100 m²
Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový podkrovný byt s
279,000 € 2790 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Veľký stavebný pozemok cca 8 500 m² s domami a podnikateľským potenciálom Ponúkame na predaj r
1,495,000 € 9967 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Panónska cesta | 800 m²
ZAČIATOK PREDAJA v novom projekte Panónska v Bratislave Developerská spoločnosť R.E.M.D. oznam
4,800 €/m2 4800 €/m2
2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²
Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom
198,000 € 4500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,000 m²
POSLEDNÉ 3 DOMY V PREDAJI!! Babony TRE | Vám predstavuje jedinečnú príležitosť získať svoj vysn
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.