5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

ideálny pozemok pre nový RD, IS na pozemku - 10. ULICA, 841 06 ZÁHORSKÁ BYSTRICA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI 5m studňa na pozemku elektrina na pozemku investičná príležitosť MHD na

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 20.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

240,000 € 447 €/m²

APEX reality _ investičná nehnuteľnosť pozemok pre bytovú výstavbu v tichej časti Hlohovca

Reality Hlohovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Svätopeterská | 1,919 m²

Pozemok v meste. Developerský projekt schválený. Stavbené povolenie vydané a právoplatné. Príle

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

139,900 € 73 €/m²

Prenájom kancelárie - obchod. priestoru 200m2 v NZ

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Zelená | 200 m²

Ponúkam Vám na prenájom priestor na bývanie prípadne kanceláriu vo výmere 200m2 v Nových Zámkoc

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom na ul. Budovateľská v NZ

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Budovateľská | 23 m²

Ponuka prenájmu kancelárskych priestorov na ulici Budovateľská v priemyselnej časti mesta Nové

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Exkluzívne iba u nás v APEX reality investičný stavebný pozemok v Zavare, časť Poronda 2500 m2

Reality Zavar

Pozemok pre bytovú výstavbu | Poronda | 2,500 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj rovinatý investičný stavebný pozemok v t

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Zavar

40 €/m2 40 €/m2

Predaj 3 izb. bytu s loggiou na G. Bethlena v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 74.54 m²

NOVINKA ! Na predaj: 3-izbový byt s lóggiou v skvelej lokalite – Nové Zámky, ul. G. Bethlena

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1596 €/m²

Predaj 43 árového pozemku v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 4,300 m²

Ponúkame na predaj 43 árový pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Nitre, časť Šúdol, vhodný na výs

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 74 €/m²

Prenájom priestoru v centre mesta NZ

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Bratov Baldigarovcov | 30 m²

Ponuka priestoru do prenájmu, vhodné pre služby beauty charakteru - manikúra, pedikúra, kozmeti

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Prenájom kancel. priestorov v centre mesta NZ

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Petőfiho | 25 m²

Ponuka prenájmu kancelárie v centre mesta Nové Zámky, budova bývalej OTP banky, ponúkame niekoľ

Publikované: 24.08.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality 5 izb. novostavba s bazénom na Limbovej ulici v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Limbová | 125.4 m²

Hľadáte priestranný, útulný a technologicky prepracovaný dom? Radi posedíte s rodinou a s priat

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Trnava

519,000 € 4378 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne iba v APEX reality 3iz. novostavba RD na ul. Evy Kostolányiovej, pozemok 447

Reality Trnava

Rodinný dom | Evy Kostolányiovej | 95 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu rodinného domu skola

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trnava

339,900 € 3182 €/m²

APEX reality - unikátny stavebný pozemok v obci Bojničky obklopený zeleňou, 2019 m2

Reality Bojničky

Pozemok pre rodinné domy | Bojničky | 2,019 m²

Na predaj ponúkame jedinečný stavebný pozemok s výmerou 2019 m2 nachádzajú sa v obci Bojničky.

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 31.03.2025
Pozemky na predaj Bojničky

100 €/m2 100 €/m2

Kaviareň, reštaurácia, gastro prevádzka, 5 parkingov, veľká terasa, vnútroblok, ihrisko

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Rustaveliho | 119 m²

MOOWIN Vám exkluzívne ponúka priestory na Rustaveliho 4 v Rači na predaj. Dnes sa jedná o zabe

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 09.04.2025
Objekty na predaj Bratislava-Rača

370,000 € 3109 €/m²

8 izbová VILA, s bazénom, wellnessom, multifunkčným ihriskom, fitness centrom a garážou pre 5 aut

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 500 m²

MOOWIN | ponúka niečo unikátne, bývajte ako na dovolenke po celý rok. Luxus, súkromie a nekone

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 09.12.2025
Domy na predaj Galanta

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Garáž - samostatná - Šafárikova Trenčín - JUH II

Reality Trenčín

Garáž | Šafárikova | 17 m²

Predáme výhradne u nás samostatne stojacu garáž v radovej zástavbe na Šafárikovej ul. v Trenčín

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Trenčín

33,000 € 1941 €/m²

Nadštandardný 5 - izbový rodinný dom - Trenčianská Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Podlužie | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudované 5 izbové rodinné domy na pozemkoch o výmere 533m2. Nachádza

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Trenčianskom Jastrabí 918m2 - vybavíme stavebné povolenie

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 918 m²

Čoskoro sa opäť začne sezóna a s ňou aj ideálny čas na riešenie nového bývania formou stavby. M

Publikované: 19.12.2023 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

79,900 € 87 €/m²

záhrada v ZO 990 m2 Soblahov

Reality Soblahov

Záhrada | Palmovská | 990 m²

Hľadáte záhradu ? Chcete ujsť pred povinnosťami do prírody, za psychohygienou do tichého prostr

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Soblahov

33,000 € 33 €/m²

Pozemok pre RD Bošáca - Zabudišová, ZĽAVA

Reality Nová Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Zabudišová | 1,600 m²

Ponúkame na predaj veľký, slnečný, prekrásny pozemok v Novej Bošáci - časť Zabudišová. Pozemok

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Bošáca

56,000 € 35 €/m²

Garáž Nemšová - Mládežnícka ul.

Reality Nemšová

Garáž | Mládežnícka | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Mládežníckej ulici v Nemšovej, v radovej zástavbe. Garáž sa nac

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Nemšová

25,000 € 2067 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Mitice 1100 m2

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,012 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Trenčianske Mitice. Ideálny tvar 31 x 38 m, p

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

105 €/m2 105 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8557)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie