Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača - TOP lokalita

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 69.63 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5084 €/m²

Na predaj LUX 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramau na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Na prenájom dizajnový 3-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 79.41 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, štýlovo zariadený 3-izbový byt situovaný v ikonickom rezidenčno

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: 5 izbový rodinný dom s garážou a 8 ár. pozemkom v Smoleniciach.

Reality Smolenice

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom (chalupu) v prekrásnom prostredí Smoleníc (časť – Smole

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Smolenice

157,000 € 1308 €/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Stavebný pozemok na rodinný dom v obci Šúrovce – pozemok 643m2

Reality Šúrovce

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Chcete bývať v obci s dobrou občianskou vybavenosťou len 13 km vzdialená od krajského mesta Trn

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Pozemky na predaj Šúrovce

84,900 € 132 €/m²

člen NARKS

Výnosné rodinné rančo pri Trnave na odstúpenie – miesto s atmosférou a veľkým potenciálom

Reality Trnava

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1,000 m²

Ponúkame zabehnuté a výnosné rančo pri Trnave, ktoré je ideálnou voľbou pre každého, kto túži s

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

110,000 € 110 €/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ: Exkluzívny klimatizovaný byt v luxusnej novostavbe Malý Paríž.

Reality Trnava

1 izbový byt | Hornopotočná | 40.5 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny klimatizovaný byt v luxusnej novostavbe Malý Paríž, ktorá sa nach

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Trnava

165,000 € 4074 €/m²

člen NARKS

Reprezentatívny obchodný priestor, 65m2, Dunajská, Košice.

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Dunajská | 65 m²

Na prenájom klimatizovaný a reprezentatívny priestor pre Vaše úspešné podnikanie, nachádzajúci

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

31 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ 1 a 1/2 izbový byt, Holloháza, Maďarsko

Reality Hollóháza

2 izbový byt | Maďarsko | Hollóháza

Pavol Lagin a Kosmos reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 1 a

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hollóháza

59,000 € 1595 €/m²

Záhrada s chatkou - Vyšný Olčvár

Reality Košické Oľšany

Záhrada | 388 m²

Hľadáte miesto na oddych, pestovanie alebo víkendové útočisko? Ponúkame na predaj udržiavanú z

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

37,000 € 95 €/m²

Predaj rodinného domu 303 m2, Bučany

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 303 m²

Ponúkame na predaj priestrannú vilu, stvorenú pre výnimočné bývanie spojené s nadštandardným ko

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Bučany

495,000 € 1634 €/m²

Prenájom nového, 3-izbového apartmánu v Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, moderne a kompletne zariadený 3-izbový apartmán v prestížnej n

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM ALEBO KÚPU: Výrobné/skladové haly s veľkým pozemkom – Dolná Krupá, okres Trnava

Reality Dolná Krupá

Skladový objekt | Parková | 1,700 m²

Ponúkame na prenájom súbor troch skladových/výrobných hál s prislúchajúcim pozemkom v priemysel

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Objekty na predaj Dolná Krupá

360,000 € 212 €/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: ORNÁ PÔDA V SMERE NA ZELENEČ, TRNAVA – PRÍSTUP Z ASFALTOVEJ CESTY, POTENCIÁL PRE IBV

Reality Zeleneč

Orná pôda | Mlynská | 24,939 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 24.939 m², vedený ako orná pôda, nachádzajúci sa v katastr

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Zeleneč

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v obci Haniska pri Košiciach

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Zamajer | 1,967 m²

Adriána Radzieta a Kosmosreality Vám ponúkajú na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

199 €/m2 199 €/m2

PREDAJ Dom, chalupa Boldogkőváralja, Maďarsko

Reality Boldogkőváralja

Rodinný dom | 80 m²

Pavol Lagin a Kosmos reality Vám ponúkajú: Obec: Boldogkovaralja Štát: Maďarsko Výmera pozem

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Boldogkőváralja

36,500 € 456 €/m²

Na prenájom 3-i byt – Mlynská ulica, Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 110 m²

Na prenájom: priestranný 3-izbový byt – Mlynská ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na prenáj

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - priestranný 2-izbový byt na prízemí bytového domu

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | 63 m²

NA PREDAJ ponúkame priestranný a prerobený 2-izbový byt na prízemí bytového domu v obci Most pr

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

229,000 € 3635 €/m²

Na predaj nadštandardný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe - Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Garsónka v atraktívnej lokalite Štrkovec - Ružinov TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Ponúkame na predaj garsónku po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na prízemí tehlovej by

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

MAXIS REAL: TOP NA PRENÁJOM: Klimatizované kancelárie 90 m2 s výbornou polohou na Hospodárskej ulici v Trnave

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Ulica Hospodárska | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory za VÝHODNÚ CENU na Hospodárskej ulici v Trna

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Trnava

485 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Užšie parkovacie státie v podzemnej garáži v centre mesta vhodné na malé auto alebo motorku.

Reality Trnava

Garáž | Hornopotočná | 11 m²

Na predaj ponúkame užšie parkovacie státie pri stene, vhodné na parkovanie motorky alebo maléh

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na predaj Trnava

15,000 € 1364 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3i byt s loggiou na Maurerovej ulici–Furča, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Maurerova | 69 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou – Maurerova ulica, Furča, Košice Ponúkame Vám na p

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

195,000 € 2826 €/m²

BOSEN | Garáž s elektrinou Bratislava – Ružinov Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Líščie nivy | 18 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj garáž v lokalite Bratislava – Ružinov pri hotely Nivy. GARÁŽ:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

46,990 € 2611 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (739)
Upresniť hľadanie