Rodinný dom | Chorvátsko
Ponúkame na predaj exkluzívnu modernú vilu nachádzajúcu sa v malebnom prímorskom mestečku Petrč
Cena dohodou
Rodinný dom | Partizánska ulica | 181 m²
Exkluzívne u nás! Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom nachádzajúci sa v Rajci neďaleko c
198,000 € 1094 €/m²
3 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 68 m²
TOP PONUKA | 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – SÍDLISKO DRUŽBA, TRNAVA 🌟 Ponúkame na prenájom priestr
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Račianska | 121 m²
Papcun Reality ponúka na odstúpenie kompletne zariadenú prevádzku kaviarne s detskou herňou v r
Cena dohodou
Rodinný dom | Pod Kopcami 28A | 154 m²
Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres
329,000 € 2136 €/m²
2 izbový byt | Ota Holúska | 50 m²
Papcun Reality ponúka exkluzívne na prenájom atraktívny 2-izbový byt o výmere 50 m² + predzáhra
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 15 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na prenájom administratívne priestory resp. priest
200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²
Na predaj 3-izbový investičný byt so spoľahlivým nájomníkom – Nové Zámky (širšie centrum) Ponú
113,000 € 1738 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 85 m²
Záhradnícka ulica je známa najmä svojou výbornou dostupnosťou do centra mesta či autom, pešo al
1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Jamnického | 200 m²
Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 505 m²
Vybavenie nehnuteľnosti asfaltová komunikácia eleketrina internet kanalizácia platné stavebné p
153,000 € 303 €/m²
Záhrada | Dvorníky | 1,500 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1500 m2 nachádzajúci s
14,900 € 10 €/m²
2 izbový byt | Sklenárova | 55 m²
Vybavenie nehnuteľnosti balkón bezbariérový detské ihrisko kompletne zariadený občianska vybave
770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné pole | 20 m²
Mám pre Vás na predaj záhradu s drevenou chatkou na pozemku o výmere cca 3,50 árov na Tekvično
52,000 € 2750 €/m²
Reštaurácia | Ľanová | 130 m²
Na predaj: Zabehnuté pohostinstvo v Nových Zámkoch – ideálna podnikateľská príležitosť! Chcete
174,000 € 1338 €/m²
Komerčná zóna | Bohatá | 4,837 m²
Predáme výhodne polohovaný stavebný pozemok o výmere 4.850 m2 v k.ú. Hurbanovo. Pozemok sa nach
250,000 € 52 €/m²
Rodinný dom | Radlinského | 126 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj samostatne stojaci, čiastočne podpivniče
219,000 € 1738 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj prízemný, čiastočne podpivničený tehlový
139,000 € 1264 €/m²
Rodinný dom | 9. mája | 328 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný, čiasto
349,000 € 1189 €/m²
Rekreačný pozemok | Peterská Nová Hora | 2,464 m²
Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj jedinečný pozemok v tesnej blízkosti obc
80,000 € 32 €/m²
4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²
O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa
1,689,900 € 6145 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Slávičie údolie | 276 m²
Časť hradného kopca v, ktorej sa nachádzajú ulice ako Slávičie údolie, Na hrebienku či Tichá ul
389,900 € 1413 €/m²
Rodinný dom | Športová | 180 m²
Čataj je vzdialený asi 20 min. jazdy autom Bratislavy a cca 10 min od Senca. Napojenie na dialn
239,900 € 1333 €/m²
Rodinný dom | Krížna | 130 m²
Investičná príležitosť – Starší rodinný dom na veľkom pozemku Ideálne pre investora, developer
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.