(Ju12cCh3CsZ) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

Moderný 1,5-izbový byt s parkovacím miestom

Marhuľová
Senec • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

159,000 € 4297 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
37 m²
Info
Hľadáte bezpečné zhodnotenie peňazí alebo štýlové bývanie v tichom prostredí? Ponúkame na predaj moderne riešený 1,5-izbový byt (novostavba 2017), ktorý spája nízke náklady, moderné technológie a maximálny kľud.

Prečo je tento byt výnimočnou investíciou?

Okamžitý výnos: Byt je momentálne v prenájme a v prípade záujmu je možné plynule pokračovať v nájomnom vzťahu. Získate tak investíciu, ktorá zarába od prvého dňa.

Nízke náklady a ekológia: Kúrenie je podlahové, zabezpečené moderným tepelným čerpadlom (spoločným pre iba 6 bytov v dome), čo zaručuje vysokú efektivitu.

Vysoký komfort: V letných mesiacoch oceníte kvalitnú klimatizáciu.

Dispozícia a vybavenie:

Byt s celkovou výmerou 34,62 m² (vrátane pivnice 2,31 m²) je orientovaný na 2. podlaží a ponúka:

Spálňovú časť: Je čiastočne predelená (posteľ + skriňa) s možnosťou dobudovania posuvných dverí pre úplné súkromie.

Dennú zónu: Prepojená kuchyňa s barovým pultom a obývacia izba so vstupom na loggiu (3 m²).

Stav: Predáva sa kompletne zariadený nábytkom aj spotrebičmi.

Lokalita, ktorú si zamilujete:

Súkromie a ticho: Bytový dom sa nachádza vo veľmi príjemnej a zelenej časti Senca.

Komunita: V dome vládne rodinná atmosféra a kľud, k čomu prispievajú aj výborní susedia.

Parkovanie: K bytu patrí vlastné vyhradené miesto (v cene).

Technické zhrnutie:

Mesačné náklady: len 130,- EUR

Vybavenie: Podlahové kúrenie, klimatizácia, tepelné čerpadlo, pivnica, parkovacie miesto.

Bonus: Zateplený bytový dom, kolaudácia r. 2017.

Cena je konečná vrátane parkovacieho miesta a pivničnej kobky.

Ak hľadáte nehnuteľnosť, ktorá si drží hodnotu a ponúka nadštandardné technické riešenia, tento byt je ideálnou voľbou.

Príďte sa presvedčiť osobne – pozývam Vás na obhliadku!

V cene sú zahrnuté všetky služby Briliant Reality vrátane kompletného právneho servisu. Aby bol proces kúpy pre Vás čo najjednoduchší, náš finančný expert Vám bezplatne zabezpečí najvýhodnejšie financovanie na mieru.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
37 m²

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
2017

Počet loggí:
1

Počet pivníc:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Podlahové

Počet vonkajších parkovacích miest:
1

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Vonkajšie parkovacie miesto

Telekomunikácie:
Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Oľga Michaláková

Briliant Reality, s.r.o.

Briliant Reality SC, s.r.o.

Lichnerova 4 • 90301, Senec (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

159,000 € 4297 €/m²

Kontakt na predajcu

Oľga Michaláková

Briliant Reality, s.r.o.