Na predaj pozemok

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Záhrada | Košariská | 331 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Dunajskej Lužnej pri Železničnej stanici a trati, v tesnej

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

98,900 € 299 €/m²

Predaj ornej pôdy Rovinka

Reality Rovinka

Orná pôda | 1,633 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Rovinke. Plocha: pozemku 1633m2 (šírka pozemku cca 8

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Rovinka

11 €/m2 11 €/m2

Predaj ornej pôdy Rovinka

Reality Rovinka

Orná pôda | 2,201 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Rovinke. Plocha: pozemku 2201m2 (šírka pozemku cca 8

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Rovinka

11 €/m2 11 €/m2

Na predaj pozemok

Reality Dunajská Lužná

Záhrada | Košariská | 331 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

98,900 € 299 €/m²

Pozemok v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 5,374 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný po

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

77 €/m2 77 €/m2

Skladové priestory na mieru

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 5 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklady v Bratislave časť Stará Vajnorská ul.

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

25 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Priestory 150m2 - 4

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 1,800 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory: Miestnosť sa nachádza na prízemí a poschodí

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Pozemok - na lokalitu pre rodinné domy

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 18,379 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok/ORNÁ pôda v Dunajskej Lužnej na vybudovanie lokality

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

120 €/m2 120 €/m2

Pozemok na komerčné využitie

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Komerčná zóna | 5,700 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Bratislava-Ružinov. Plocha: pozemku 5

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

380 €/m2 380 €/m2

Praktické prežitie v srdci Európy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj v Bratislave DVOJGENERAČNÝ DOM, k

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Modra Harmónia: investičný pozemok na RD

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 2,640 m²

Na predaj ponúkame investičný pozemok v Modre-Ha

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Modra

290,400 € 110 €/m²

Skladový priestor na prenájom 52m2 - 1D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 1D: 52 m2 (c

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

150 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Orná pôda v Komárne

Reality Komárno

Orná pôda | nemá | 8,180 m²

Exluzívne ponúkame na predaj pozemok vedený ako orná pôda

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

Stavebny pozemok

Reality Pivovarská

Pozemok pre rodinné domy | Pivovarská | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Gajary. Plocha: pozemku 777m2. pri

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj

119,900 € 154 €/m²

Na predaj pozemok

Reality Rovinka

Záhrada | Košariská | 331 m²

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Rovinka

98,900 € 299 €/m²

Priestory 90m2 - 4A

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor: Miestnosť sa nachádz

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Priestory 50m2 - 4B

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor: Miestnosť sa nachádz

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladové priestory na prenájom v kontajnery

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 28.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom kontajnery na uskladnenie tovaru alebo čohokoľvek iného, na medziob

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

5 izbový bungalov Miloslavov - Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 144.04 m²

V exluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 5 izbový bungalov v obci Miloslavov časť Alžbetin Dvo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

549,000 € 3811 €/m²

Na prenájom 30m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Bajkalská | 30 m²

Ponúkame skladové riešenia pre firmy aj fyzické osoby. Skladové kontajnery sú bezpečné a ľahko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

220 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom SKLAD 30m2

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Pri seči | 30 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

220 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom SKLAD 7,5m2

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Pri seči | 7.5 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

90 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

4 izb. novostavba s garážou kúsok od Senca

Reality Boldog

Rodinný dom | Nezadaná | 109.6 m²

V exluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Boldog, okres Se

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Boldog

265,000 € 2418 €/m²

4 izb. novostavba RD Hviezdoslavov - Nová etapa 2026

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 107.7 m²

Ponúkame Vám na predaj novú etapu 4-izbových bytov vo Viladomoch v obci Hviezdoslavov. Jedná sa

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

219,000 € 2033 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Upresniť hľadanie