Záujem o kúpu 2-izbového bytu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

Záujem o kúpu 2-izbového bytu aj v úplnom, pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu. V

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Letné grilovačky s rodinou a priateľmi iba na skok od centra Bratislavy | Rekreačná chata v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Iný objekt na bývanie | Kovácsova | 39 m²

AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

119,000 € 3051 €/m²

Novinka
Novinka

Mám vážny záujem o kúpu 1-izbového bytu alebo garsónky

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Súrne hľadám na kúpu v 1-izbový byt /alebo GARSÓNKU/ aj v úplnom pôvodnom stave vhodný aj na ko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

výnimočná ponuka: zariadený 2-izbový byt s 19 m² terasou : Nitra – Zelené Dvory

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 42 m²

Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 3976 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárie 16 m² – Moyzesova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova 36 | 16 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom priestor o výmere 16 m2 na Moyze

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

268 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SAMOSTATNÁ garáž ul. Turčianska / Dulovo námestie

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Turčianska | 18 m²

Ponúkame na prenájom komplet zrekonštruovanú samostatnú garáž na ul. Turčianska v tesnej blízko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2-izbového bytu – Liptovský Hrádok, ulica Prekážka

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Prekážka | 57.2 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadá

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom kancelária 16 m2 v areáli CCX s parkovaním

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | J. Simora | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v areáli CCX na 2 poschodí o výmere 16 m2. Kancelária bude

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

180 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt so záhradou a garážou v Bielom Kostole

Reality Biely Kostol

3 izbový byt | Okružná | 78 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu v obci Biely Kostol, len kúsok od Trnavy. Byt má

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

255,000 € 3269 €/m²

Novinka
Novinka

MARHUĽOVÁ, 2-i byt, 131m2– 8r. novostavba, vlastné park. miesto, záhrada so závlahou s výmerou 97m2

Reality Senec

2 izbový byt | Marhuľová | 34.14 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Marhuľovej ulici v Senci, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

189,500 € 5551 €/m²

Novinka
Novinka

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v uzatvorenom areáli v cene bytu, loggia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

PÚPAVOVA, Kalinkovo, 5-i dom, 225 m2– stavba z r. 2019, vysoké stropy 2,9m, jacuzzi, klimatizácia v každej izbe

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 225 m²

Realitná kancelária HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný, priestranný a do d

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

629,000 € 2796 €/m²

PÚPAVOVA, 5-i dom, 225 m2– stavba z r. 2019, vysoké stropy 2,9m, jacuzzi, klimatizácia v každej izbe

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Púpavová ulica | 225 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Kalinkovo

629,000 € 2796 €/m²

NOBELOVA, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie na 3-izbový podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

NOBELOVA, 2-i byt, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

HRACHOVÁ, 2-i byt, 73 m2 – parkovanie v uzatvorenom areáli, loggia + balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 73 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Hrachová. Bytový komple

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3548 €/m²

SRG | Nestíháte vlak? Problém vyriešený | T. G. Masaryka

Reality Nové Zámky

Garsónka | T. G. Masaryka | 20 m²

Bývajte ani nie 2 min. od stanici v útulnej a pekne prerobenej garsónke so zariadením. Súčasť

Publikované: 18.02.2022 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Veľký 3 izbový apartmán na predaj, Jasná - Demänovská dolina

Luxusný horský apartmán pár krokov od svahu | Jasná – Demänovská dolina Vysoká návratnosť • TO

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

420,000 € 4516 €/m²

Prenájom kancelárií nedaľeko centra v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | 40 m²

Na prenájom kancelárske priestory v budove Bethania Realitná kancelária Residence vám ponúka n

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rezervované Výrobný a skladový objekt v blízkosti – Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | 480 m²

Jedinečná polyfunkčná budova v Liptovskom Mikuláši – jediná svojho druhu na trhu Realitná kanc

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

450,000 € 938 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v Liptovskom Hrádku na predaj

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Prekážka | 67 m²

Príležitosť na bývanie aj investíciu v Liptovskom Hrádku: 3-izbový byt s výhľadom na Tatry Rea

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

139,000 € 2075 €/m²

Veľká kancelária so zázemím v historickej budove na prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

Administratívny objekt | 53 m²

Na prenájom kancelárske priestory v krásnej budove neďaleko centra mesta Realitná kancelária R

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Liptovský Mikuláš

265 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (734)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie