Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
2 704 m² PRIESTORU. 120 m² DOMOVA. Miesto, kde môže začať váš nový príbeh. Predstavte si ráno.
168,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Vlčany | 120 m²
Hľadáte veľký pozemok na stavbu svojho vysnívaného domu? Táto ponuka je pre Vás ideálna. Spolo
88,000 € 733 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 77 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom komerčný priestor v obc
500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 77 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj komerčný priestor v obcho
73,000 € 948 €/m²
Objekt pre obchod | J. Feketeházyho | 60 m²
Ponúkame na prenájom obchod v centre mesta Šaľa. Nachádza sa na ulici J. Feketeházyho. Budova j
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Perjéš | 5,424 m²
Váš dom snov začína tu. Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Selice, ideálny p
52,500 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 906 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 906m2 na začiatku ob
65,000 € 72 €/m²
Priestor pre sklad | Bratislavská | 756 m²
Ponúkame Vám možnosť prenajať si multifunkčnú halu H806 v Seredi. Výmera je 756m2. Využiteľnos
Cena dohodou
Iný priestor | Niklová | 0 m²
Allrisk Slovakia Vám ponúka zaujímavý areál so silným potenciálom v industriálnej zóne Niklová
424,960 €
3 izbový byt | L. Novomeského | 75 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný na 3/5 posc
124,000 € 1653 €/m²
2 izbový byt | Mikulášska | 50 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký 2 izbový byt v historickom centre Bratislavy, priamo pod Bratislav
235,000 € 4700 €/m²
3 izbový byt | Golfová | 94.6 m²
Hľadáte moderné bývanie pre mladú rodinu, v tesnej blízkosti mesta Nitra? V tomto prípade Vás
184,900 € 1955 €/m²
3 izbový byt | Kukučínova | 64 m²
Hľadáte 3-izbový byt v nízkej bytovke ale všetky sú úplne hore ? Čakáte prírastok a neviete s
122,000 € 1906 €/m²
Rodinný dom | Perjéš | 200 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj starší rodinný dom s veľk
64,000 € 320 €/m²
Rodinný dom | Orechová | 130 m²
Predstavte si pokojné rána, slnko dopadajúce na vlastný dvor a dom, ktorý čaká len na to, aby s
105,000 € 808 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj moderný 4-izbový r
228,000 € 2111 €/m²
3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²
Na predaj 3-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Šaľa! Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám s
133,000 € 1797 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²
Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia Vám ponúka na prenájom moderný a komfortný rodinný dom sit
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Bratislavská | 1,000 m²
Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia Vám ponúka časť priemyselného areálu v ktorom viete uskuto
300,000 € 300 €/m²
Administratívny objekt | Bratislavská | 400 m²
180,000 € 450 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,419 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Diakovce.
115,000 € 81 €/m²
3 izbový byt | Malacká cesta | 71 m²
Možnosť odpočtu DPH! Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám ponúka exkluzívne bývanie v menšom
229,000 € 3225 €/m²
3 izbový byt | Golfová | 100.8 m²
Hľadáte moderné bývanie pre mladú rodinu, v tesnej blízkosti mesta Nitra? V tomto prípade je t
189,000 € 1875 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný 3 izbový pr
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.