3IZB. BYT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE, PETRŽALSKÉ DVORY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,999 € 4585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

LUXUSNÝ 2-izbový byt v novostavbe s terasou, centrum, Kuzmányho

Reality Piešťany

2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²

Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

361,800 € 2356 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj investičné pozemky v Nitre, v lukratívnej časti Zobor - Lupka.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

59,900 € 79 €/m²

Na prenájom 7 izbový RD v Starom Meste, v blízkosti hotela Bôrik.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 280 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom, situovaný v tichej ulici s výhľadom na Dunaj, s dostupnosťou

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok pre priemyselný areál v Komárne .

Reality Komárno

Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²

Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Pozemky na predaj Komárno

34 €/m2 34 €/m2

3i MOBILNÝ DOM a postúpenie prenájmu záhrady 322 m2, DÚBRAVKA (Agátová ulica).

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 322 m²

Ponúkame na postúpenie dlhodobý prenájom útulnej záhrady s priestranným mobilným domom v pokojn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

31,000 € 96 €/m²

NA PREDAJ pozemok pri Vrakunskom lesíku, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Rebarborová | 317 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok, 317 m2, Rebarborova ulica, Vrakuňa. Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,000 € 470 €/m²

Prenájom luxusného 3 izb. zar. bytu v novostavbe na Moskovskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Moskovská | 120 m²

Na prenájom luxusný 3 izbový byt s terasou a dvomi parkovacími státiami v garáži na Moskovskej

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom rodinného domu v Záhorskej Bystrici.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmé Vŕšky | 250 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom, nachádzajúci sa v Záhorskej Bystrici - Strmé Vŕšky, prístupný

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: 1 izbový byt s balkónom, NOVOSTAVBA, zariadený, Vajnorská ulica, Nové Mesto. CENA S ENERGIAMI.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 32 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v novostavbe NOV

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Prenájom nového domu na bývanie a/alebo podnikanie, Pod.Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Hydinárska | 250 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný rodinný dom situovaný v obľúbenej mestskej časti Bra

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 122.2 m²

Na predaj: samostatne stojaci rodinný dom v obci Hviezdoslavov. Ponúkame na predaj jednopodlažn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

320,000 € 2619 €/m²

NA PREDAJ budova obchodu a služieb, Plavecký Mikuláš, okres MALACKY. Výborná poloha v CENTRE OBCE.

Reality Plavecký Mikuláš

Iný objekt | Plavecký Mikuláš | 468 m²

Budova s atraktívnou polohou sa nachádza v obci Plavecký Mikuláš, ktorá je známou turisticko

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Plavecký Mikuláš

Cena dohodou

PRENÁJOM- luxusný 2 izbový byt pre najnáročnejších, centrum Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58 m²

Hľadáte nadštandardné mestské bývanie, ktoré spája prestížnu adresu, dokonalý komfort a kvalitu

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj úplne nový 1-izbový byt s loggiou po čerstvej rekonštrukcii, ešte neobývaný pri Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt (garsónka) s loggiou, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 6448 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok v Kolačne (1468 m²) s možnosťou rozdelenia

Reality Kolačno

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,468 m²

Pozemok, ktorý sa prispôsobí vašim plánom: Kolačno (okres Partizánske) Hľadáte miesto pre vysn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kolačno

84,000 € 57 €/m²

Novinka
Novinka

PRIEVOZ - veľký 2 iz. BYT v RD + parking + terasa: Ružinov, Ba II., 600,-€/mes. + 150,-€/mes. (energie, net)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt (cca

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť – 1-izbový apartmán v projekte NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 36 | 28.22 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový apartmán v obľúbenej novostavbe N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,000 € 6556 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Dunajská Lužná – Nové Košariská

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Jarná | 608 m²

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v zastavanej časti obce Dunajská Lužná – Nové Košariská,

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

206,600 € 340 €/m²

📞0907 240 233 STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ V OBCI POVODA

Reality Povoda

Pozemok pre rodinné domy | 1,238 m²

Realitná kancelária A-W Real ponúka na predaj atraktívny rovinatý stavebný pozemok o výmere 123

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Povoda

68,000 € 55 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - celoročne obyvatelna murovaná záhradná chata- Malacky

Reality Malacky

Záhradná chatka | Malacky | 53 m²

Predáme v krásnom tichom prostredí záhradkárskej osady Malacky - kompletne zrekonštruovanú celo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malacky

115,000 € 2170 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt so záhradou - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 91.45 m²

Predáme v lukratívnej a tichej a časti obce Ivanka pri Dunaji šikovný 3-izbový byt so záhradou

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 2821 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

PREDAJ - priestranný 5-izbový RD Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²

Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

314,000 € 1963 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1394)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23064)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (734)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie