Pozemok na stavbu rodinného domu DLHÁ nad Váhom

Reality Dlhá nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Dlhoveská | 829 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Dlhá nad Váhom - ok

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Pozemky na predaj Dlhá nad Váhom

108,000 € 130 €/m²

Na predaj 4-izbové rodinné domy v Dhlá nad Váhom okr. Šaľa

Reality Dlhá nad Váhom

Rodinný dom | 111.73 m²

Lenyo Vám ponúka nové rodinné domy (dvojdomy) vo vychytenej lokalite v obci Dlhá nad Váhom / ok

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Dlhá nad Váhom

229,000 € 2050 €/m²

Na predaj Exkluzívny 3-izbový byt 82m² v Šali

Reality Šaľa

3 izbový byt | P. J. Šafárika | 82 m²

LENYO Vám ponúka s výhradným zastúpením vlastníka na predaj Exkluzívny veľkometrážny 3-izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

159,800 € 1949 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-izbový byt GALA RESIDENCE + Garáž

Reality Galanta

4 izbový byt | Clementisové sady | 104.34 m²

Lenyo Vám ponúka EXKLUZÍVNY 4-izbový byt v GALA RESIDENCE + Garáž na veľmi lukratívnej ulici v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Galanta

259,000 € 2482 €/m²

Na predaj 4-izbový dom / NOVOSTAVBA / POSLEDNÉ DVA DOMY/

Reality Topoľnica

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom /NOVOSTAVBA/ v novo vybudovanej tichej lokalite v obci Topoľnica

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Topoľnica

200,000 € 1250 €/m²

Chata / Chalupa Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 50 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj peknú záhradnú chatku /mobilný plnohodnotný domček aj na trvalé býva

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

85,000 € 1700 €/m²

Predaj stavebného pozemku v okrese Šaľa

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,704 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj pozemok s nádychom relaxu , prírody aká sa len tak ľahko nevidí a pr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Žihárec

68,000 € 40 €/m²

Na predaj Garáž na ul.Mostová v Šali

Reality Šaľa

Garáž | Mostová | 22 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj murovanú garáž o výmere 22m², nachádzajúcu sa na Mostovej ulici v Ša

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.01.2026
Objekty na predaj Šaľa

37,990 € 1727 €/m²

REZERVOVANÉ! 5-izbový rodinný dom okres Šaľa / zariadený

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 216 m²

REZERVOVANÉ! REZERVOVANÉ! Lenyo Vám exkluzívne ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom. Dom bo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Žihárec

164,990 € 764 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-izbový byt GALA RESIDENCE

Reality Galanta

4 izbový byt | Clementisové sady | 104.34 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Galanta

239,000 € 2291 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v Šali/Veči NIVY

Reality Šaľa

3 izbový byt | Nivy | 70 m²

Lenyo Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný slnečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Šaľ

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Šaľa

124,990 € 1786 €/m²

Novozrekonštruovaný Rodinný dom na rozsiahlom pozemku

Reality Šaľa

Rodinný dom | Kilič | 170 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite mesta Šaľa, časť Kilič. D

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Šaľa

285,000 € 1676 €/m²

Štýlová Garsónka na prenájom po voňavej rekonštrukcii

Reality Šaľa

Garsónka | P. J. Šafárika | 20 m²

Lenyo Vám prináša na prenájom štýlovú Garsónku vo vyhľadávanej lokalite P.J.Šafárika v Šali. B

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

450 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Predaj 3 izbový byt - Mestská panoráma každý deň-Novomeského

Reality Šaľa

3 izbový byt | L. Novomeského | 73 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na lukratívnej ul v centre mesta L.Novomeského v Šali.

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Šaľa

119,990 € 1644 €/m²

Kaderníctvo na prenájom v Šali

Reality Šaľa

Obchodné priestory | P. Pázmaňa | 7 m²

Lenyo ponúka do dlhodobého prenájmu zariadené kaderníctvo o rozmere (7m2). Kaderníctvo sa nachá

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Priestory na prenájom Šaľa

350 €/mesiac 50 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Šaľa/Veča

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Hospodárska | 1 m²

Lenyo Vám ponúka stavebné pozemky na predaj v Šali/Veči . Pozemky sú v rôznych veľkostiach. Je

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 € 210 €/m²

Na predaj - Priestranný Rodinný dom- Oáza pokoja

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 321 m²

Lenyo Vám ponúka priestranný rodinný dom v obľúbenej lokalite Tešedíkovo. Nehnuteľnosť sa nachá

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Domy na predaj Tešedíkovo

249,000 € 776 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - ul. Mostová

Reality Šaľa

3 izbový byt | Mostová | 68 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj príjemný 3 izbový byt na Mostovej ulici v Šali. Rozloha :68m² Posch

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šaľa

117,999 € 1735 €/m²

Prenájom kaderníctva v Šali

Reality Šaľa

Obchodné priestory | P. Pázmaňa | 10 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu zariadené kaderníctvo(10m2). Kaderníctvo sa nachádza na ulici P

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Priestory na prenájom Šaľa

350 €/mesiac 35 €/mesiac/m²

Veľkorysý pozemok Močenok

Reality Močenok

Pozemok pre rodinné domy | Biskupa Klucha | 1,800 m²

Lenyo Vám exkluzívne ponúka veľkorysý pozemok na predaj určený na výstavbu rodinného domu v obc

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Močenok

81,000 € 45 €/m²

Rezervované-Predáme 3-izbový byt Šaľa/Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | 64 m²

Lenyo vám ponúka 3-izbový byt v mestskej časti Šaľa/Veča - ulica Nitrianska. Byt sa predáva za

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šaľa

112,222 € 1753 €/m²

Chata / Chalupa Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 57 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj peknú záhradnú chatku murovanú z tehly / Ytong. Lokalizácia: Chata

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

65,000 € 1140 €/m²

Predaj - Rodinný dom s veľkým pozemkom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | Bratislavská | 95 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj rodinný dom v lukratívnej časti mesta Galanta - ulica Bratislavská.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Galanta

173,800 € 1829 €/m²

Garáž v Šali - Partizánska ulica

Reality Šaľa

Garáž | Partizánska | 19 m²

Lenyo Vám ponúka na predaj Garáž v Šali na ulici Partizánska. Je tu všetko čo by taká garáž ma

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Šaľa

35,000 € 1842 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (734)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Rodinné domy na predaj (23064)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie