3 DOMY NA JEDNOM POZEMKU RIMAVSKÁ SOBOTA, SOBȎTKA-NA PREDAJ

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 270 m²

ID:206-12-ANOE VIDEO TU: youtube.com/watch?v=IxqtNte73MY Exkluzívne ponúkame pre náročného k

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

465,000 € 1722 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prevádzkové priestory v Dobšinej - NA PREDAJ

Reality Dobšiná

Obchodné priestory | 100 m²

ID014-18-LECSa: Exkluzívne vám ponúkame na predaj všestranne využiteľný priestor v radovej zást

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Dobšiná

19,500 € 195 €/m²

Rodinný dom v Jelšave v top lokalite-Predaj za 42900,-Eur

Reality Jelšava

Rodinný dom | 146 m²

ID:014-12-DERUEa: VIDEO obhliadku si môžete pozrieť na: https://youtu.be/sVKDdWP15KU Exkluzívne

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelšava

42,900 € 294 €/m²

Pekný pozemok v obci Mogyoróska - NA PREDAJ

Reality Mogyoróska

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Mogyoróska

ID089-14-DERUE: Ponúkame na predaj pozemok v najkrajšej časti Maďarska , a to obci Mogyoróska.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mogyoróska

58,000 €

Rodinný dom v obci Rákoš za 59000,-Eur -NA PREDAJ

Reality Rákoš

Rodinný dom | 0 m²

ID185-12-DERUa: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rákoš. Dom sa nachádza na veľmi dobrej ti

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rákoš

Cena dohodou

Top ponuka- Rodinný dom v obci Fancsal v Maďarsku-NA PREDAJ

Reality Fancsal

Rodinný dom | Maďarsko | Fancsal

ID139-12-DERUa: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Fancsal, vzdialené 5 km od mesta Encs v M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Fancsal

45,000 €

Rodinný dom v obci Roštár - NA PREDAJ

Reality Roštár

Rodinný dom | 0 m²

ID114-12-DERUE: Ponúkam rodinný dom v obci Roštár. Má rozlohu 100 m2. Dom je čiastočne podpivni

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Roštár

39,000 €

TOP ponuka- Rodinný domček v Méra okres Encs - Na predaj

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra

ID156-12-DERU: Ponúkame domček na predaj v Maďarsku v obci Méra /veľmi vyhľadávaná obec / . V d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Méra

37,000 €

Predaj - rodinný dom v obci Tesáre ID 211-12-LUGU

Reality Tesáre

Rodinný dom | - | 83 m²

ID 211-12-LUGU Pozrite si video: youtube.com/shorts/kwbTuJNuFLg?feature=share Tesáre – rodin

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tesáre

95,000 € 1145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj krásnej rekreačnej chaty priamo na lyžiarskom svahu

Reality Nová Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nová Lehota | 98 m²

010-13-MIKUa **Predaj rekreačnej chaty priamo na lyžiarskom svahu – Bezovec, Nová Lehota **Výn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Lehota

150,000 € 1531 €/m²

Zrekonštruovaný dom so zariadením pri Buzici -PREDAJ

Reality Buzica

Rodinný dom | 0 m²

ID199-12-DERZ: EXKLUZÍVNE - So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj rodinný dom nachádzajúci sa

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Buzica

290,000 €

Predaj dom budova Horné Ozorovce

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Horné Ozorovce | 350 m²

002-12-STSIa Na predaj ponúkame priestrannú budovu spolu s pozemkom na podnikateľské účely - SK

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

243,000 € 694 €/m²

Ponúkame na predaj krásny rekreačný pozemok

Reality Kostolná-Záriečie

Rekreačný pozemok | Kostolná Záriečie | 4,409 m²

**Ponúkame na predaj krásny rekreačný pozemok o rozlohe 4409 m²** Ponúkame na predaj jedinečný

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná-Záriečie

Cena dohodou

Výhodna cena za dom vo Forró- 37000,-Eur

Reality Forró

Rodinný dom | Maďarsko | Forró

ID217-12-DERU: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Forró v Maďarsku. Dom sa nachádza na dobre

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Forró

37,000 €

Okolie Bošáca Hľadám dom usadlosť chalupu 063-MACHO

Reality Bošáca

Rodinný dom | 0 m²

063-MACHO Pre konkrétneho klienta hľadáme dom chalupu pozemok so starým domom lacno. Okolie Boš

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Bošáca

1 €

Predaj Reštauračné priestory vhodné aj na iné podnikanie

Reality Trenčín

Reštauračné priestory | sadová | 250 m²

148-18-MACHO ZLATÁ PRÍLEŽITOSŤ! REŠTAURÁCIA ROTUNDA, PENZIÓN A OBCHODNÝ PRIESTOR V TRENČÍNE NA

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

450,000 € 1800 €/m²

Investičná príležitosť na predaj budova na podnikanie 170-15-MACHO

Reality Veľká Hradná

Priestor pre výrobu | Veľká Hradná | 80 m²

170-15-MACHO Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Veľká Hradná, Budova v min

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Veľká Hradná

38,000 € 475 €/m²

Polyfunkčná budova s fungujúcou prevádzkou

Reality Adamovské Kochanovce

Obchodné priestory | Adamovské Kochanovce | 300 m²

267-18-MACHO Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v obci Adamovské Kochanovce na pozemku o v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Adamovské Kochanovce

Cena dohodou

Predaj rodinného domu / chalupy na samote – Brestové, kopanice

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 170 m²

264-12-MACHO Hľadáte pokoj, prírodu a absolútne súkromie? Táto chalupa na samote v krásnej kop

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

79,000 € 465 €/m²

Pozemok na rekreačný objekt v obci Belá,okr. Žilina, 1660m2

Reality Belá

Rekreačný pozemok | Belá | 0 m²

197-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Belá, okr. Žilina. Jedná sa o mierne svahov

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Belá

Cena dohodou

Znížená cena Exkluzívne - Stavebný pozemok so stodolou

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Podkozince | 504 m²

021-14-MIKUa ✨ EXKLUZÍVNA PONUKA, KTORÁ SA OBJAVÍ LEN RAZ ✨ Stavebný pozemok so stodolou v obj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

70,000 € 139 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Plevník-Drienové

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | považská Bystrica | 7,822 m²

**Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Plevník-Drienové** Ponúkame na predaj e

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

465,210 € 59 €/m²

Hľadáme Rodinný dom časť Vinohrady 105-MACHO

Reality Trenčín

Rodinný dom | Vinohrady | 100 m²

Pre klienta hľadáme rodinný dom za mostami v Trenčíne časť Vinohrady a blízka lokalita. Platba

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trenčín

260,000 € 2600 €/m²

Hľadáme dom preklienta Trenčianske Teplice - Kolačín

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 0 m²

102-MACHO Pre konkrétneho klienta hľadáme Rodinný dom pôvodný stav poprípade čiastočná rekonštr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trenčianske Teplice

100,000 €

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Rodinné domy na predaj (23094)
Upresniť hľadanie