Predaj: Stavebný pozemok, 1114 m2, Kunerad, ZA (001-14-DAPA)

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 1,114 m²

(001-14-DAPA) Ponukame na predaj stavebny pozemok v obci Kunerad (okres Žilina) o výmere 1114

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kunerad

128,000 € 115 €/m²

Pozemok Snežnica, okres Kysucké Nové Mesto 849m2

Reality Snežnica

Orná pôda | 849 m²

091-14-PEMOa Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Snežnica, okr. Kysuck

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

32,500 € 38 €/m²

Pozemok Staškov, okres Čadca, 389m2

Reality Staškov

Pozemok pre rodinné domy | 389 m²

136-14-PEMOa Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Staškov, okr. Čadca. Jedná sa o rovina

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

38,500 € 99 €/m²

Pozemok Snežnica, okres Kysucké Nové Mesto 1025m2

Reality Snežnica

Orná pôda | 1,025 m²

060-14-PEMOa Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Snežnica, okr. Kysuck

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

23,000 € 22 €/m²

Pozemok Lietavská Svinná, okres Žilina, 5139m2

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Orná pôda | 5,139 m²

087-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Lietavská Svinná, okr. Žilina. P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

Cena dohodou

Predaj, pozemky, obec Paština Závada, Žilina (066-14-BOC)

Reality Paština Závada

Orná pôda | Paština Závada | 58,184 m²

066-14-BOC Ponúkame na predaj slnečné pozemky v obci Paština Závada, katastrálne územie Paština

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Paština Závada

11 €/m2 11 €/m2

Predaj, pozemok, 686m2, Lietava (092-14-MACHa)

Reality Lietava

Orná pôda | 686 m²

(092-14-MACHa) Ponúkame na predaj investičný pozemok v katastri Lietava. Pozemok je situovaný v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

78,000 € 114 €/m²

Predaj, pozemok, 3385m2, Turzovka - Turkov, okr: Čadca (728-14-JAS)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turkov | 3,385 m²

728-14-JAS Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v meste Turzovka v miestnej časti Turkov o celk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

13 €/m2 13 €/m2

PONUKA: Predaj pozemku v Rudina (075-14-MACHa)

Reality Rudina

Orná pôda | Zátky | 4,741 m²

(075-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v peknej a tichej lokalite obce Rudina v extravil

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

98,800 € 21 €/m²

Predaj: Drevenica, 63m2, poz. 177m2, Nesluša, (250-12-MACHa)

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 135 m²

(250-12-MACHa) Ponúkame na predaj drevenú chatu v osade Ondrušovce nad obcou Nesluša, okres Ky

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

85,000 € 630 €/m²

Predaj, rodinný dom - Veľké Kozmálovce (1229-12-AFI)

Reality Veľké Kozmálovce

Rodinný dom | 90 m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom vo Veľkých Kozmálovciach Hľadáte dom v p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Kozmálovce

129,900 € 1443 €/m²

Predaj, 4 izbový byt+ garáž +záhrada - Nitra (1235-114-AFI)

Reality Nitra

4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný, veľkoryso riešený 4-izbový byt s garážou, vlastnou záhradou a

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

269,000 € 2169 €/m²

Predaj, rekreačná chata - Žitavany (1213-13-AFI)

Reality Žitavany

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych v objatí prírody? Ponúkame Vám na predaj útulnú rekreačnú chat

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žitavany

36,500 € 1043 €/m²

Stavebný pozemok Vlčany 800M2

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Ostál | 800 m²

Na predaj stavebný pozemok – 800 m²,Vlčany ,okr. Šaľa Ponúkame na predaj atraktívny stavebný p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vlčany

42,500 € 53 €/m²

Prenájom 2 izbový byt – Sasová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 49 m²

025-212-IRBI Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt v mestskej časti Sasová, B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt, B.Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tatranská | 0 m²

039-212-BEBR Na prenájom pekný 2 izbový slnečný zariadený byt, v tesnej blízkosti prekrás

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac

Pozemok so záhradným domčekom - Levice / Mestský majer za nadjazdom (018-14-MIMI)

Reality Levice

Záhrada | Majere za nadjazdom | 614 m²

Ponúkame na predaj 6 árovú záhradu so záhradným domčekom na slnečnom rovinatom pozemku v Levici

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Levice

67,000 € 109 €/m²

Predaj, pekná garsónka - Levice (005-115-SIHA)

Reality Levice

Garsónka | Ku Bratke | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj garsónku v Leviciach, na ulici Ku Bratke 🏡 Byt sa nachádza na 1. poscho

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

67,000 € 3350 €/m²

Slnečný stavebný pozemok - Drženice časť Kmeťovce (17-14-MIMI)

Reality Drženice

Pozemok pre rodinné domy | 20,000 m²

Predaj stavebného pozemku – 20 árov Ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok o výmere 2000 m2,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Drženice

103,800 € 5 €/m²

Predaj, stavebný pozemok v krásnej lokalite - Tlmače (011-14-SIHA)

Reality Tlmače

Pozemok pre rodinné domy | 1,702 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 1 702 m², situovaný v zastavanej časti ob

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tlmače

73,000 € 43 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rodinný dom - Diakovce (015-12-JANS)

Reality Diakovce

Rodinný dom | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný rodinný domček po celkovej rekonštrukcii, v kúpeľnej obci Diakovc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Diakovce

155,000 € 2095 €/m²

Predaj starší rodinný dom Vráble, NR (107-12-ERF)

Reality Vráble

Rodinný dom | Vráble | 120 m²

107-12-ERF Ponúkame Vám starší rodinný dom vo výbornej lokalite blízko centra mesta Vráble, len

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vráble

113,000 € 942 €/m²

Predaj stavebný pozemok Veľký Báb pri Nitre(153-14-ERF)

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Báb | 1,706 m²

153-12-ERF Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite blízko lesa v obci Bab s rozlo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Báb

145,000 € 85 €/m²

Prenájom 4 kancelárie Nitra, Štefánikova tr. (218-26-JUF)

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova | 110 m²

218-26-JUF Ponúkame Vám na prenájom 4 kancelárie v centre Nitra, Štefánikovej tr. s celkovou ro

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Rodinné domy na predaj (23095)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Upresniť hľadanie