Na predaj stavebný pozemok v obci Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

007-14-SASO Na predaj stavebný pozemok v meste Hriňová ROZLOHA: • rozloha – 4022 m² VLASTNOS

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

482,640 €

Priestranný rodinný dom (500 m2) s 10 árovým pozemkom 001-12-BEST

Reality Matúškovo

Rodinný dom | 401.26 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s celkovou úžitkovou plochou 500 m2, situovaný na po

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

229,000 € 571 €/m²

Prevádzkové/skladové priestory vo Veľkých Úľanoch 004-18-NIBA

Reality Veľké Úľany

Skladový objekt | Veľké Úľany | 0 m²

Na predaj priestranný a plne vybavený, zabehnutý autoservis, schválený na opravu nákladných, do

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Veľké Úľany

230,000 €

Rekreačný areál, jazero, Veľké Úľany ID 011-13-EVBA

Reality Veľké Úľany

Chalupa, rekreačný domček | 1. Mája | 188 m²

011-13-EVBAa Výnimočná ponuka. RAJNAZEMI v tichej lokalite pri jazere v obci Veľké Úľany? Pon

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Úľany

1 € 0 €/m²

Kancelárske priesrory na prenájom

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Duklianská | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka kancelárske priestory v Bar

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

260 €/mesiac

Predaj dvojgeneračného rodinného domu - Tekovské Lužany ( 020-12-HEKA)

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Družstevna 683/5 | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Tekovské Lužany, okres Levice. Dom sa r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

82,900 €

Predaj viničného domu s vinohradom - Čaka (042-12-HEKA)

Reality Čaka

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Máte radi víno, prírodu a pokojné prostredie? Táto ponuka je presne pre vás! Na predaj ponúkame

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaka

35,000 €

Predaj, stavebný pozemok - Šahy (048-14-HEKA)

Reality Šahy

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Výnimočný stavebný pozemok v centre mesta Šahy, okres Levice – ideálne miesto pre váš nový domo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šahy

26,000 €

Predaj pozemok - Drženice, Kmeťovce /ZNÍŽENÁ CENA( 007-14-MIJKa)

Reality Drženice

Záhrada | 4,380 m²

???? Na predaj: Priestranný pozemok v obci Kmeťovce – vhodný na výstavbu rodinného domu ???? Po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Drženice

55,000 € 13 €/m²

Predaj dvoch rodinných domov - Levice (015-12-MIJKa)

Reality Levice

Rodinný dom | 352 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 rodinné domy v Leviciach postavené pri sebe, material tehla a kameň, s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Levice

109,500 € 311 €/m²

Predaj záhradná rekreačnej chata so záhradou - Levice (071-13-MIJK)

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 13 m²

Na predaj: Pekná podpivničená záhradná chata so záhradou – Levice, Mestský majer Ponúkame na p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

52,000 € 4000 €/m²

Predaj pozemok na priemyselné účely Lok ( 031-14-MIJKa)

Reality Lok

Komerčná zóna | Lok | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, určený na ľahký priemysel a sklady, nachádzajúci sa mi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lok

399,000 €

Predaj rodinný dom /komerčný objekt/ - Levice (052-15-MIJK)

Reality Levice

Obchodné priestory | 166 m²

Na predaj rodinný dom s dvorom – centrum Levíc, ul. Jesenského Ponúkame Vám na predaj rodinný d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Levice

285,000 € 1717 €/m²

Predaj pozemok na stavbu domu - Levice, časť Kalinčiakovo ( 028-14-MIJKa)

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | rekreačná | 681 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok vhodný na stavbu rodinného domu - nachádzajúci sa v Lev

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

64,290 € 94 €/m²

Predaj pozemok na stavbu RD - Levice, časť Kalinčiakovo ( 027-14-MIJKa)

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 696 m²

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

65,640 € 94 €/m²

!! Znížená cena !!! Predaj stavebného pozemku pre výstavbu rodinného domu - Želiezovce (031-14-HEKAa)

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | 912 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, v novovzniknutej ulici v Želiez

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

49,000 € 54 €/m²

Predaj pozemok - Levice (003-14-MIJK)

Reality Levice

Orná pôda | Levice | 7,220 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Leviciach. Plocha: pozemku 7220m2. Prevažne rovinatý pozemok.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

294,800 € 41 €/m²

Autoservis s 3 izbovým bytom pri Martine ID: 006-18-TECUa

Reality Vrútky

Skladový objekt | Lipovec | 700 m²

ID: 006-18-TECUa Ponukám Vám na predaj zabehnutý autoservis s kompletným vybavením a 3 izbovým

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vrútky

650,000 € 929 €/m²

Priestory na podnikanie v Lučenci na prenájom ID:003-25-STK3

Reality Lučenec

Obchodné priestory | . | 200 m²

ID: 003-25-STK3 Ponúkame na prenájom pekné, otvorené, novo zrekonštruované priestory v centre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok - Chlebnice 1193m2 ID: 016-14-STSAa

Reality Chlebnice

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,193 m²

ID: 016-14-STSAa Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok nachádzajúci sa v tichej čast

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chlebnice

42,000 € 35 €/m²

Na predaj novy 4-izbový apartmán s balkónom - Námestovo

Reality Námestovo

2 izbový byt | Polom | 0 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový apartmán A13 v Námestove - Polom, ktorý sa nachádza na 3. p

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Námestovo

299,900 €

Rodinný dom priamo v Námestove – Čerchle

Reality Námestovo

Rodinný dom | Rázusova | 0 m²

400-125-MOV Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom priamo v Námestove. Rohový dom pozostáva

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Námestovo

Cena dohodou

Pozemky v Oravskej Lesnej na predaj

Reality Oravská Lesná

Orná pôda | Gura - Demänová | 7,779 m²

182-14-MOV Zaujímavá investícia Vo výhradnom zastúpení majiteľky Vám ponúkame pozemky v Oravske

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oravská Lesná