Na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v obci Kunerad

Reality Kunerad

2 izbový byt | - | 52.6 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v obci Kunerad. Byt je komplet

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kunerad

Cena dohodou

Predaj: Stavebný pozemok, 1114 m2, Kunerad, ZA (001-14-DAPA)

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 1,114 m²

(001-14-DAPA) Ponukame na predaj stavebny pozemok v obci Kunerad (okres Žilina) o výmere 1114

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kunerad

128,000 € 115 €/m²

Blízko Rajeckých Teplíc Zaujímavá CHATA v pôvodnom stave

Reality Kunerad

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na predaj chatu v k.u. Kunerad situovanú v tichom prostredí na okraji

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kunerad

69,900 € 699 €/m²

Chata Kunerad

Reality Kunerad

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

Luxusné útočisko pod horou: Nadštandardná chata v Kunerade po kompletnej rekonštrukcii Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kunerad

Cena dohodou

Pozemok Kunerad

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | 6,141 m²

Slnečný pozemok s peknými výhľadmi na okolie, v územnom pláne určený na výstavbu rodinných domo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kunerad

287,000 € 47 €/m²

Rodinný dom 250 m2, pozemok 879m2, predaj, Kunerad

Reality Kunerad

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Realitná kancelária BuBy Vám ponúka nový rodinný dom v Kunerade pri Rajeckých Tepliciach. Dom j

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kunerad

325,000 € 1083 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Kunerad

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | Pod kopcom | 1,301 m²

StorkReal Vám ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 1301m². Nachádza sa

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Kunerad

79,900 € 61 €/m²

Parádny pozemok pre stavbu domu Kunerad - 760 m2

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | 760 m²

PREHĽAD: Na predaj vám exkluzívne prinášame tento veľmi pekný a zaujímavý pozemok. Pozemok sa n

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Kunerad

103,000 € 136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v Kunerade.

Reality Kunerad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 815 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre rodinný dom v Kunerade. - Predbežný súhlas na stavbu - Pr

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 23.04.2024
Pozemky na predaj Kunerad

93,000 € 114 €/m²

Predaj zrubového 4+kk rodinného domu, Rajecké Teplice - Kunerad, LEN V R2 SK!

Reality Kunerad

Rodinný dom | 417.71 m²

Lokalita : Rajecké Teplice - Kunerad Sekcia : predaj Druh : rodinný dom, zrubový dom Počet izie

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Domy na predaj Kunerad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie aj podnikanie v jednom: Slnečný pozemok v Kunerade

Reality Kunerad

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,241 m²

TUreality ponúka na predaj unikátny pozemok v Kunerade, ktorý v sebe spája sen o vlastnom bývan

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kunerad

99,000 € 44 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie