Rodinný dom na podnikanie,veľký pozemok - Veľký Kýr (1069-12-RP)

Reality Veľký Kýr

Rodinný dom | Novozámocká | 110 m²

1069-12-RP Na predaj rodinný dom v obci Veľký Kýr s veľkým pozemkom cca 30 ár.Rodinný dom v pôv

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Kýr

125,000 € 1136 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1477 m², Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

004-14-SASO Na predaj stavebný pozemok v meste Hriňová ROZLOHA: • rozloha – 1477 m² • šírka p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

243,705 €

Na predaj stavebný pozemok v obci Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

007-14-SASO Na predaj stavebný pozemok v meste Hriňová ROZLOHA: • rozloha – 4022 m² VLASTNOS

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

482,640 €

Rodinný dom Jasenie s veľkým pozemkom

Reality Jasenie

Rodinný dom | Jasenie | 0 m²

023-12-IRBI Na predaj rodinný dom v obci Jasenie, v krásnom prírodnom prostredí len 30 minút a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jasenie

136,000 €

Rodinný dom so záhradou – Šalková, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Hronská | 41 m²

012-12-IRBIa Hľadáte miesto, kde sa spája blízkosť mesta s pokojom vidieka? Ponúkame Vám na pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

89,000 € 2171 €/m²

Prenájom, priestory pre služby s výkladom, Banská Bystrica-Sásová

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Magurská | 40 m²

003-25-JUMR Pripravujeme na prenájom atraktívne priestory pre služby v lukratívnej obytnej zón

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Pozemok 29758 m2, rodinný dom,Krupina

Reality Krupina

Rekreačný pozemok | Kopanice | 29,758 m²

034-14-VLP3a Ponúkame Vám na predaj nádherný veľkolepý rovinatý a slnečný pozemok s rodinným d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

430,000 € 14 €/m²

Rovinaté pozemky 7700m2 Sása, Zvolen

Reality Sása

Orná pôda | Sása | 7,700 m²

077-14-VLP3E EXKLUZÍVNE na predaj pozemky v katastrálnom území obce Sása pri Zvolene, s prístu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sása

52,200 € 7 €/m²

Priestranný 3-izbový dom v Čiernom Brode 018-12-NIBA

Reality Čierny Brod

Rodinný dom | Čierny Brod | 0 m²

!!!! ZNÍŽENÁ CENA!!!! Priestranný 3-izbový dom v Čiernom Brode 018-12-NIBA Predstavte si r

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čierny Brod

207,000 €

Moderný veľký 5-izbový bungalov 15 min. od Košíc

Reality Seňa

Rodinný dom | 0 m²

014-12-RAD Tento precízne čerstvo dokončený, ešte neobývaný rodinný dom s úžitkovou plochou 14

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Seňa

Cena dohodou

Predaj dvojgeneračného rodinného domu - Tekovské Lužany ( 020-12-HEKA)

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | Družstevna 683/5 | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Tekovské Lužany, okres Levice. Dom sa r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

82,900 €

Predaj záhradná rekreačnej chata so záhradou - Levice (071-13-MIJK)

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 13 m²

Na predaj: Pekná podpivničená záhradná chata so záhradou – Levice, Mestský majer Ponúkame na p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

52,000 € 4000 €/m²

Predaj pozemok na priemyselné účely Lok ( 031-14-MIJKa)

Reality Lok

Komerčná zóna | Lok | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, určený na ľahký priemysel a sklady, nachádzajúci sa mi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lok

399,000 €

Predaj rodinný dom /komerčný objekt/ - Levice (052-15-MIJK)

Reality Levice

Obchodné priestory | 166 m²

Na predaj rodinný dom s dvorom – centrum Levíc, ul. Jesenského Ponúkame Vám na predaj rodinný d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Levice

285,000 € 1717 €/m²

Predaj pozemok na stavbu domu - Levice, časť Kalinčiakovo ( 028-14-MIJKa)

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | rekreačná | 681 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok vhodný na stavbu rodinného domu - nachádzajúci sa v Lev

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

64,290 € 94 €/m²

Predaj pozemok na stavbu RD - Levice, časť Kalinčiakovo ( 027-14-MIJKa)

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 696 m²

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

65,640 € 94 €/m²

!! Znížená cena !!! Predaj stavebného pozemku pre výstavbu rodinného domu - Želiezovce (031-14-HEKAa)

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | 912 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, v novovzniknutej ulici v Želiez

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

49,000 € 54 €/m²

Predaj pozemok - Levice (003-14-MIJK)

Reality Levice

Orná pôda | Levice | 7,220 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Leviciach. Plocha: pozemku 7220m2. Prevažne rovinatý pozemok.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

294,800 € 41 €/m²

Autoservis s 3 izbovým bytom pri Martine ID: 006-18-TECUa

Reality Vrútky

Skladový objekt | Lipovec | 700 m²

ID: 006-18-TECUa Ponukám Vám na predaj zabehnutý autoservis s kompletným vybavením a 3 izbovým

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vrútky

650,000 € 929 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA-Záhradná chata na predaj-Lučenec

Reality Lučenec

Chalupa, rekreačný domček | Lučenec | 22 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=bj516wiMj70 ID:202-13-VETOE Ponúkame Vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

15,000 € 682 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestory na podnikanie v Lučenci na prenájom ID:003-25-STK3

Reality Lučenec

Obchodné priestory | . | 200 m²

ID: 003-25-STK3 Ponúkame na prenájom pekné, otvorené, novo zrekonštruované priestory v centre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok - Chlebnice 1193m2 ID: 016-14-STSAa

Reality Chlebnice

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,193 m²

ID: 016-14-STSAa Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok nachádzajúci sa v tichej čast

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chlebnice

42,000 € 35 €/m²

Pozemky v Oravskej Lesnej pri železničnej stanici

Reality Oravská Lesná

Orná pôda | Tanečník | 0 m²

95-14-MOV Ponúkame Vám na predaj pozemky v nádhernej obci Oravská Lesná, neďaleko vláčika Tane

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oravská Lesná

20 €/m2

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Lučenec | 23.54 m²

ID:208-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom penký prevádzkový, alebo kancelársky priestor na hlavn

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

209 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30421)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)