Pozemok, Nová Lesná, okres Poprad, 650m2 166-14-PEMO

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 650 m²

166-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemky v obci Nová Lesná, okr. Poprad. Jedná sa o pozemky o ve

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

160 €/m2 160 €/m2

Pozemok Horný Hričov, okres Žilina, 1043m2 170-14-PEMO

Reality Horný Hričov

Orná pôda | hričov | 1,043 m²

170-14-PEMO VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=8JnJSO-UHUs Ponúkame Vám na preda

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horný Hričov

18,000 € 17 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa pozemkov Kolárovice, okres Bytča 138-PEMO

Reality Kolárovice

Orná pôda | 0 m²

138-PEMO Hľadám pre klienta pozemky v obci, resp. katastrálnom území obce Kolárovice, okr. Byt

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Kolárovice

20 €/m2

Predaj rodinného domu Urmince 109-12-ROCH

Reality Urmince

Rodinný dom | 0 m²

109-12-ROCH Hľadáte ideálne bývanie pre vašu väčšiu rodinu, alebo bývanie aj s rodičmi? Ponúkam

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Urmince

154,800 €

Na predaj stavebný pozemok v meste Piešťany ID 206-14-LUGUa

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Kláštorská | 649 m²

ID 206-14-LUGUa Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok s vybudovanými stavbami vo vyhľad

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

Cena dohodou

Rekreačný pozemok s murovanou chatkou

Reality Trenčianske Teplice

Chalupa, rekreačný domček | Sady pod Dedovcom | 12 m²

002-13-JORENa Rekreačný pozemok s murovanou chatkou v Trenčianskych Tepliciach. Hľadáte ideá

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

38,500 € 3208 €/m²

Dom Stankovany, okres Ružomberok, 898m2

Reality Stankovany

Rodinný dom | 280 m²

102-12-PEMO E Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Stankovany, okr. Ružomberok. Jedná sa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stankovany

Cena dohodou

Pozemok Čierne, okres Čadca, 1502 m2

Reality Čierne

Pozemok pre rodinné domy | 1,502 m²

121-14-PEMOa Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Čierne, okr. Čadca. Jedná sa o rovinatý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čierne

138,000 € 92 €/m²

Pozemok Čadca - Milošová, 2244m2

Reality Čadca

Orná pôda | 2,244 m²

132-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Čadci, mestskej časti Milošová. Jedná

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

68,000 € 30 €/m²

Predaj, rodinná vila, Makov, okr: Čadca (733-12-JAS)

Reality Makov

Rodinný dom | Makov | 300 m²

733-12-JAS Ponúkame Vám na predaj modernú nadštandardnú rodinnú vilu v obci Makov. Postavená je

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Makov

324,900 € 1083 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom: komerčný priestor, 45m2, historické centrum Žiliny (008-27-JSZ)

Reality Žilina

Skladový objekt | 45 m²

008-27-JSZ Ponúkame na prenájom prevádzkový priestor na prízemí v historickej časti mešťanskej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj, 3izb.byt, 69m2, Kysucké Nové Mesto (805-113-JAS)

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Revolučná | 69 m²

805-113-JAS Ponúkame na predaj priestranný 3- izbový byt s balkónom v meste Kysucké Nové Mesto.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

160,000 € 2319 €/m²

Predaj, pozemok, 4393m2, Rudinská, okres Kysucké Nové Mesto (152-14-MACHa)

Reality Rudinská

Orná pôda | 4,393 m²

(152-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj slnečný, investičný pozemok v katastri obce Rudinská. Prí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rudinská

79,680 € 18 €/m²

Predaj, pozemok, 1489m2, Terchová (137-14-MACHa)

Reality Terchová

Orná pôda | Bočná | 1,489 m²

(137-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Terchová, časť Biely Potok. Ide o pozemok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

34,000 € 23 €/m²

Predaj, stavebný pozemok 2308m2, Čadca, časť Rieka (791-14-JAS)

Reality Čadca

Orná pôda | Rieka | 2,308 m²

791-14-JAS Ponúkame Vám na predaj svahovitý stavebný pozemok o celkovej výmere 2308 m2. Pozemo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

55,000 € 24 €/m²

Pozemok na výstavbu Považská Bystrica, 719m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

205-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

73,800 €

Predaj, pozemok, Krásňany (048-14-MACHa)

Reality Krasňany

Komerčná zóna | Bočná | 13,925 m²

(048-14-MACHa) Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok v obci Krasňany o výmere 13 925m2.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krasňany

61 €/m2 61 €/m2

Predaj, pozemok, 2662m2, Hôrky (091-14-MACHa)

Reality Hôrky

Orná pôda | 2,662 m²

091-14-MACHa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v katastri Hôrky. Prístup k pozemku: asf

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hôrky

97,670 € 37 €/m²

Predaj, pozemok, 2943m2, Varín (121-14-MACHa)

Reality Varín

Orná pôda | 2,943 m²

(121-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pekný investičný pozemok v lokalite obce Varín. Pozemok j

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Varín

135,500 € 46 €/m²

PREDAJ: pozemok 913m2, v Štiavnik (103-14-MACHa)

Reality Štiavnik

Orná pôda | 913 m²

(103-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v lokalite Štiavnik. Pozemok je vedený

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnik

12,630 € 14 €/m²

Predaj: pozemok, 1370m2, Štiavnik(101-14-MACHa)

Reality Štiavnik

Orná pôda | 1,370 m²

(101-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v lokalite Štiavnik. Pozemok je vedený

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnik

19,500 € 14 €/m²

Predaj, pozemok, Terchová (037-14-BOCa)

Reality Terchová

Orná pôda | Terchová | 3,383 m²

037-14-BOCa Ponúkame Vám na predaj pozemok v Terchovej, Rozloha pozemku 3383m2, rozmery 23x147m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

102,400 € 30 €/m²

Predaj, investičný pozemok, Bytča-Predmier (056-14-MACHa)

Reality Predmier

Orná pôda | 6,399 m²

(056-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj investičný rovinatý pozemok o rozlohe 6 399m2 v Bytča-Pre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Predmier

31.2 €/m2 31 €/m2

Predaj, rodinný dom,118m2, pozemok 4223m2, Čadca-Podzavoz (125-12-MACHa)

Reality Čadca

Rodinný dom | Uličná | 100 m²

(125-12-MACHa) Ponúkame na predaj rodinný dom v lokalite Čadca-Podzavoz. Dom sa predáva komplet

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čadca

330,000 € 3300 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie