Rodinný dom v Čiernej leh. vhodný na chatu i bývanie-PREDAJ

Reality Čierna Lehota

Rodinný dom | 0 m²

ID 235-12-DERa::So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Či

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čierna Lehota

69,000 €

Pozemok vo výmere 4000 m2 v obci Fony- Maďarsko

Reality Fony

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Fony

ID226-14-DERU: So súhlasom majiteľa ponúkame pekný rovinaty slnečený pozemok vo veľmi žiadanej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Fony

32,000 €

🏡 Štýlový podkrovný 3-izbový byt s vlastným parkovaním

Reality Trenčianska Teplá

3 izbový byt | Cukrarenska | 83 m²

278-113-MACHO Ponúkame na predaj priestranný a moderne zariadený 3-izbový byt v novovej nadsta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

235,000 € 2831 €/m²

Novinka
Novinka

Polyfunkčná budova Považany – investičná príležitosť

Reality Považany

Obchodné priestory | povazany | 0 m²

279-18-MACHO Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu v areáli Považany s výborným investičným po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Považany

47,000 €

Novinka
Novinka

Investičný pozemok Bystrička, okr. Martin, 2577m2

Reality Bystrička

Orná pôda | Bystrička | 0 m²

207-14-PEMO Hľadáte bezpečné miesto pre svoje úspory alebo pozemok, ktorého hodnota časom pora

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bystrička

41,655 €

Prenájom pedikúra nechty zmrzlina kvetinárstvo

Reality Adamovské Kochanovce

Obchodné priestory | 40 m²

275-25-MACHO Ponúkame na prenájom Priestor v Obci adamovské Kochanovce. Priestor vhodný na kan

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Adamovské Kochanovce

250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový a 1 izbový dom,Alekšince, Nitra (202-12-JUF)

Reality Alekšince

Rodinný dom | Alekšince | 150 m²

202-12-JUF Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy na rovinatom 1492m2 pozemku v obci Alekšince

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Alekšince

101,900 € 679 €/m²

Predaj stavebný pozemok Vinodol pri Nitre (169-14-ERFa)

Reality Vinodol

Pozemok pre rodinné domy | Vinodol | 480 m²

169-14-ERFa Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok (záhradu), ktorý sa nachádza v centre obce

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinodol

48,000 € 100 €/m²

Polyfunkčný objekt, obchod - Šaľa-Veča (123-15-NASa)

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Šaľa | 140 m²

123-15-NASa Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v Šali, časť Veča. Budova sa nachádza na

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Šaľa

195,000 € 1393 €/m²

Predaj stavebný pozemok Zbehy pri Nitre (228-14-JUF)

Reality Zbehy

Pozemok pre rodinné domy | Zbehy | 1,304 m²

228-14-JUF Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Zbehy 12km od kra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zbehy

55,500 € 43 €/m²

Predaj záhrada Nitra - Horné Krškany (215-14-JUF)

Reality Nitra

Záhrada | Horné Krškany | 333 m²

215-14-JUF Ponúkame Vám na predaj záhradu v záhradkárskej osade TOBOLA Nitra- Horné Krškany s r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

21,000 € 63 €/m²

Predaj orná pôda Čab pri Nitre(014-14-NASa)

Reality Čab

Orná pôda | Čab | 5,000 m²

014-14-NASa Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v priemyselnej zóne Čab na ceste Nitra - Radoši

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čab

83,900 € 17 €/m²

POZEMOK...orná pôda 4885 m2...Voderady (074-14-NASa)

Reality Voderady

Orná pôda | Voderady | 4,885 m²

074-14-NASa Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu v obci Voderady. Plocha pozemku 4885m2. Rozmery po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Voderady

51,350 € 11 €/m²

Hľadáme 2-3 izbový BYT ... Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | 0 m²

002-DAR Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový alebo 3-izbový byt s balkónom v Seredi. Nie pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Sereď

1 €

Stavebný, slnečný pozemok, 292 m2 Veľká Lúka

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Novomeského | 292 m²

017-14-BEBRa Ponúkame Vám na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu, poprípade umi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

69,900 € 239 €/m²

Stavebný pozemok vo Vyšnom Kručove na predaj

Reality Vyšný Kručov

Pozemok pre rodinné domy | Vyšný Kručov | 4,067 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám ponúka exkluzívne stavebný pozemok na predaj,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vyšný Kručov

68,000 € 17 €/m²

Odstúpenie - salónik - strihanie psíkov Sásová,Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sásová, Rudohorská | 14 m²

028-15-BEBR3 Exkluzívne vám ponúkame na odstúpenie - predaj prevádzky (nie priestorov) zo zdra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

5,500 € 393 €/m²

Rodinný dom v Ľubotíne s veľkým pozemkom na predaj

Reality Ľubotín

Rodinný dom | 141 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám ponúka rodinný dom v obci Ľubotín na predaj. O

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ľubotín

83,000 € 589 €/m²

Investičný stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne IBV Modranská – Trnava 002-14-BEST

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Modranská | 0 m²

Ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne IBV Modranská v mes

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

150,000 €

Pozemok s lodným kontajnerom na prenájom

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Duklianska | 300 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Bardejov Vám exkluzívne ponúka pozemok, s lodným k

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Bardejov

300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom /ZNÍŽENÁ CENA/ Veľký Ďur (008-12-MIJK)

Reality Veľký Ďur

Rodinný dom | 90 m²

Rodinný dom na predaj – Veľký Ďur (Dolný Ďur) – Výborná cena! Ponúkame Vám na predaj rodinný do

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Ďur

74,000 € 822 €/m²

Predaj polyfunkčný dom - Levice (020-18-MIJK)

Reality Malé Kozmálovce

Priestor pre výrobu | Malé Kozmálovce | 1 m²

Na predaj komerčné a prevádzkové priestory – Malé Kozmálovce Ponúkame Vám na predaj komerčné a

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Malé Kozmálovce

155,000 € 155000 €/m²

Predaj pozemok - Žarnovica ( 037-14-MIJKa)

Reality Žarnovica

Orná pôda | 1,062 m²

Ponúkame Vám na predaj prevažne rovinatý pozemok - nachádzajúci sa v Žarnovici. Pred pozemkom j

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

58,000 € 55 €/m²

Chata na predaj v časti Mihaľov

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Miháľov | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka na predaj chatu s pozemkom v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

18,000 €

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie