Predaj rodinného domu / chalupy na samote – Brestové, kopanice

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 170 m²

264-12-MACHO Hľadáte pokoj, prírodu a absolútne súkromie? Táto chalupa na samote v krásnej kop

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

79,000 € 465 €/m²

Pozemok na rekreačný objekt v obci Belá,okr. Žilina, 1660m2

Reality Belá

Rekreačný pozemok | Belá | 0 m²

197-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Belá, okr. Žilina. Jedná sa o mierne svahov

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Belá

Cena dohodou

Znížená cena Exkluzívne - Stavebný pozemok so stodolou

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Podkozince | 504 m²

021-14-MIKUa ✨ EXKLUZÍVNA PONUKA, KTORÁ SA OBJAVÍ LEN RAZ ✨ Stavebný pozemok so stodolou v obj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

70,000 € 139 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Plevník-Drienové

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | považská Bystrica | 7,822 m²

**Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Plevník-Drienové** Ponúkame na predaj e

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

465,210 € 59 €/m²

Hľadáme Rodinný dom časť Vinohrady 105-MACHO

Reality Trenčín

Rodinný dom | Vinohrady | 100 m²

Pre klienta hľadáme rodinný dom za mostami v Trenčíne časť Vinohrady a blízka lokalita. Platba

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trenčín

260,000 € 2600 €/m²

Hľadáme dom preklienta Trenčianske Teplice - Kolačín

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 0 m²

102-MACHO Pre konkrétneho klienta hľadáme Rodinný dom pôvodný stav poprípade čiastočná rekonštr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trenčianske Teplice

100,000 €

Rekreačná chata s veľkým pozemkom v lese

Reality Kálnica

Chalupa, rekreačný domček | Kálnica | 25 m²

Hľadáte miesto na oddych, kde budete mať pokoj, prírodu a čerstvý vzduch vždy na dosah? Ponúkam

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kálnica

72,000 € 2880 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj orná pôda nad obcou Bzince pod Javorinou

Reality Bzince pod Javorinou

Orná pôda | 4,837 m²

Ponúkame na predaj, výhradne ako celok, súbor 5 parciel evidovaných ako orná pôda o celkovej vý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

14,512 € 3 €/m²

DOPYT 1 - 2 Izbový byt Juh Kupa

Reality Trenčín

1 izbový byt | Juh | 0 m²

222-MACHO Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 až 2 izbový byt po rekonštrukcii sídlisko JUH alebo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Pozemok na rekreačný objekt v obci Belá, okr. Žilina, 450m2

Reality Belá

Rekreačný pozemok | Belá | 0 m²

195-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Belá, okr. Žilina. Jedná sa o mierne svahov

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Belá

Cena dohodou

Pozemok v obci Višňové, okr. Žilina, 1578m2

Reality Višňové

Rekreačný pozemok | Višňové | 0 m²

198-14-PEMO Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Višňové, okr. Žilina. Jedná sa o

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

67,120 €

Pozemok Oščadnica, okres Čadca, 403m2 171-14-PEMOa

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Kubušovci | 403 m²

171-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Oščadnica, okr. Čadca, presnejšie časť Kubu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

51,000 € 127 €/m²

Na predaj RD N. Blatnica 103-12-ROCHa

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | 150 m²

103-12-ROCHa Hľadáte ideálne miesto pre život v rodinnom dome s dobrou dostupnosťou do mesta? P

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

Cena dohodou

Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt v meste Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 48 m²

ID 184-112-LUGUa Ponúkame Vám na predaj krásny kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na ulici

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

145,000 € 3021 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom v Abaújkér, Maďarsko -NA PREDAJ

Reality Abaújkér

Rodinný dom | Maďarsko | Abaújkér

ID202-12-DEERUa: Ponúkame na predaj krásny zrekonštruovaný rodinný dom v obci Abaújkér. Samotný

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Abaújkér

127,000 €

TO - Predaj pozemku v obci Hajná Nová Ves

Reality Hajná Nová Ves

Komerčná zóna | 29,762 m²

004-14-LUMa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Hajná Nová Ves ako investičný zámer. Momentál

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hajná Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom v obci Forró v Maďarsku s pozemkom 3500m2-Predaj

Reality Forró

Rodinný dom | Maďarsko | Forró

ID212-12-DERU: Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Forró v Maďarsku. Nachádza sa na

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Forró

59,000 €

2-izbový byt v Jelšave za 21000,-Eur PREDAJ

Reality Jelšava

2 izbový byt | 0 m²

ID209-112-DERU: So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj 2izbový byt v Jelšave. Byt sa nachádza

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Jelšava

21,000 €

Na Prenájom obchodný priestor - sklad 172-25-MACHO

Reality Kostolná-Záriečie

Skladový objekt | Kostolná Zariečie | 100 m²

172-25-MACHO Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory vhodné na Vaše podnikan

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Kostolná-Záriečie

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj Trenčín, Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Ku Kyselke | 490 m²

019-14-PEBAa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Trenčíne, časť Záblatie. Plocha: pozem

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Investičná príležitosť Rekreačný rezort Jánošík

Reality Drietoma

Rekreačný pozemok | Liešna | 51,721 m²

024-14-PEBAa Hľadáte výnimočný priestor pre cestovný ruch v srdci Bielych Karpát? Ponúkame na p

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

1,551,630 € 30 €/m²

Prenájom domu pre firmy, zamestnancov, Višňové, okr. Žilina

Reality Višňové

Rodinný dom | 177 m²

135-22-PEMOa Ponúkame na prenájom dvojpodlažný dom v obci Višňové, okr. Žilina. Dom prešiel ko

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Višňové

2,520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj záhradná chatka, Nové Mesto nad Váhom, 395 m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Juraja Kréna | 0 m²

003-14-MAKS Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku v Novom Meste nad Váhom, ktorá je postavená

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

25,500 €

Pozemok Lietava, okres Žilina 825m2

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | 825 m²

137-14-PEMO Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lietava, okr. Žilina. Jedná sa o rovin

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

105,000 € 127 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie