Rozsiahly pozemok vo Veľkých Úľanoch (3625m2) ID 003-14-NIBA

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany | 0 m²

Na predaj rozsiahly pozemok o výmere 3 625 m² v obci Veľké Úľany (okres Galanta). Výborná voľba

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

1 €

Stavebný pozemok - 688m2, Mostová ID 012-14-EVBA

Reality Mostová

Pozemok pre rodinné domy | 688 m²

012-14-EVBA Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Mostová. Pozemok sa nachádza v novo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mostová

1 €/m2 1 €/m2

Stavebný pozemok - 977m2,Čierny Brod.

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | 977 m²

013-14-EVBAa Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Čierny Brod. Pozemok sa nachádza n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

1 €/m2 1 €/m2

Stavebný pozemok - 3691 m2/530 m2, ľahký priemysel, Čierny Brod ID 011-14-EVBA

Reality Čierny Brod

Komerčná zóna | 4,221 m²

011-14-EVBA Ponúkame vám na predaj 2 pozemky v priemyselnej časti obci Čierny Brod .Pozemky sú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

1 €/m2 1 €/m2

Predaj chata rekreačná Jelenec, okr. Nitra (213-13-JUF)

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 70 m²

213-13-JUF Ponúkame Vám na predaj krásnu murovanú zateplenú poschodovú chatu v obci Jelenec, le

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

164,900 € 2356 €/m²

Predaj 4 izbový rodinný dom Nitra-Lužianky (227-12-JUF)

Reality Lužianky

Rodinný dom | 90 m²

227-12-JUF Ponúkame vám na predaj slnečnú novostavbu- tehlový zateplený praktický 4 izbový rodi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lužianky

295,000 € 3278 €/m²

Predaj pozemok - prevádzka Zbehy pri Nitre (235-18-JUF)

Reality Zbehy

Obchodné priestory | Zbehy | 0 m²

235-18-JUF Exkluzívne Vám ponúkame na predaj vo výbornej lokalite Zbehy pri Nitre oplotený poz

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Zbehy

57,000 €

Predaj rodinný dom Lúčnica nad Žitavou(203-12-JUF)

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 70 m²

203-12-JUF Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Lúčnica nad Žitavou, časť Vajka nad Žitavou, 25

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

93,900 € 1341 €/m²

Na predaj novostavba 3 izbový rodinný dom Veľká Mača, rezidenčné bývanie id036-12-EVBA

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 76 m²

✨ NOVÉ BÝVANIE, KDE SA ŽIJE NAOZAJ PRÍJEMNE – 3 NOVOSTAVBY NA PREDAJ ✨ 📍 Veľká Mača Predstavte

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

170,000 € 2237 €/m²

Na predaj: Rodinný dom v stave holodom – 3-izbový, 80 m², pozemok 370 m², Malá Mača id 034-12 EVBA

Reality Malá Mača

Rodinný dom | Malá Mača | 80 m²

Pripravujeme na predaj: Rodinný dom v stave holodom – 3-izbový, 80 m², pozemok 370 m², Malá Mač

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malá Mača

158,000 € 1975 €/m²

Prenájom kancelárií na Bratislavskej ulici Galanta 033-28-EVBA

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | 8 m²

033-28-EVBA Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na prenájom 5 kancelárskych priestorov v blí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

160 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ PROJEKT V OBCI MALÁ MAČA!

Reality Malá Mača

Rodinný dom | 0 m²

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ PROJEKT V OBCI MALÁ MAČA! id038-12-EVBA Ponúkame na predaj 18 rodin

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malá Mača

158,000 €

NR - Veľký Báb, polyfunkčný objekt mimo obce-tichá lokalita

Reality Báb

Priestor pre výrobu | Veľký Báb | 800 m²

1143-18 - ponúkame na predaj polyfunkčný objekt postavený mimo obce ( tichá lokalita ) - výrobn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Báb

1,200,000 € 1500 €/m²

NR - RD Zobor, dobrá lokalita, starší rodinný dom, 13árov,

Reality Nitra

Rodinný dom | Panská | 140 m²

ID: 981-12, NR - RD Zobor, dobrá lokalita, starší rodinný dom v započatej rekonštrukcii, 2 iz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

385,000 € 2750 €/m²

POSLEDÝ rodinný dom. NOVOSTAVBA rodinný dom Malý Lapáš (1038-12-RP)

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Malý Lapáš | 135 m²

1038-12-RP Na predaj POSLEDNÝ rodinný dom (HOLODOM): TEHLOVÁ NOVOSTAVBA: na predaj novostavbu 4

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

220,000 € 1630 €/m²

Prenájom... KANCELÁRSKY PRIESTOR ... Nitra... Novozámocká ulica (138-26-DAR)

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Novozámocká | 65 m²

ID 138-26-DAR Prenájom kancelárskych priestorov s príslušenstvom / 65,3 m2 na prvom poschodí dv

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný POZEMOK 570m2 ... BÁB (143-14-DARE)

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

ID 143-14-DARE Pekné miesto na príjemné bývanie obklopené zeleňou... v tichej časti Veľkého Báb

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Báb

49,700 € 87 €/m²

NR - 2 izbový byt, časť Dolné Krškany - Novozámocká ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Novozámocká | 56 m²

ID: 1250-112 - ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Nitra - Dolné Krškany, po čiastočnej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

119,700 € 2138 €/m²

Predaj chalupa rekreačný dom s vinicou Levice (054-13-MIJK)

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Krížny vrch | 70 m²

???? Na predaj murovaná chalupa s vinicou a bazénom v Leviciach – vhodná na celoročné bývanie!

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

120,000 € 1714 €/m²

Prenájom, prípadne predaj obchodného priestoru - Levice ( 059-28-DUJU)

Reality Levice

Obchodné priestory | Nádražný rad | 270 m²

Ponúkame do prenájmu, prípadne na predaj, obchodný priestor po 17 rokov prevádzkovanej predajni

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Levice

1,550 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj, zrekonštruovaný RD- Šahy / Levice (038-12-PEKR)

Reality Šahy

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Šahy, ktorý je ideálnou vo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šahy

1 € 0 €/m²

Predaj veľký 3 izbový byt - LEVICE (116-113-MIJKa)

Reality Levice

3 izbový byt | 0 m²

🟢 NA PREDAJ – Veľký 3-izbový byt v Levice – Sídlisko Vinohrady (ul. Pri tehelni) 79 m² | 7/7 po

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 €

Predaj chata, viničný dom - Mýtne Ludany (008-13-PEKR)

Reality Mýtne Ludany

Chalupa, rekreačný domček | Ludanská Cesta | 50 m²

008-13-PEKR Ponúkame Vám na predaj chatu, rekreačný domček s možnosťou celoročného bývania v Mý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýtne Ludany

88,000 € 1760 €/m²

Stavebný pozemok na Liptove obec Podtúreň ID: 002-14-STSAa

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | . | 600 m²

ID: 002-14-STSAa V BeMi realitná kancelária Vám ponúkame na predaj krásny rovinatý pozemok, n

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

79,600 € 133 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie