Rodinný dom v obci Vlachovo ,blízko kúpaliska-NA PREDAJ

Reality Vlachovo

Rodinný dom | 0 m²

ID021-12-LECSa: So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v malebnej ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vlachovo

67,000 €

3 DOMY NA JEDNOM POZEMKU RIMAVSKÁ SOBOTA, SOBȎTKA-NA PREDAJ

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 270 m²

ID:206-12-ANOE VIDEO TU: youtube.com/watch?v=IxqtNte73MY Exkluzívne ponúkame pre náročného k

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

465,000 € 1722 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prevádzkové priestory v Dobšinej - NA PREDAJ

Reality Dobšiná

Obchodné priestory | 100 m²

ID014-18-LECSa: Exkluzívne vám ponúkame na predaj všestranne využiteľný priestor v radovej zást

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Dobšiná

19,500 € 195 €/m²

Rodinný dom v Jelšave v top lokalite-Predaj za 42900,-Eur

Reality Jelšava

Rodinný dom | 146 m²

ID:014-12-DERUEa: VIDEO obhliadku si môžete pozrieť na: https://youtu.be/sVKDdWP15KU Exkluzívne

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelšava

42,900 € 294 €/m²

Rodinný dom v Maďarsku priamo v meste Abaújszántó - NA PREDAJ

Reality Abaújszántó

Rodinný dom | Maďarsko | Abaújszántó

ID078-12-DERUE: Ponúkame na predaj rodinný dom v Maďarsku , neďaleko hraníc vzdialené autom cc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Abaújszántó

56,000 €

Pekný pozemok v obci Mogyoróska - NA PREDAJ

Reality Mogyoróska

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Mogyoróska

ID089-14-DERUE: Ponúkame na predaj pozemok v najkrajšej časti Maďarska , a to obci Mogyoróska.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mogyoróska

58,000 €

Rodinný dom v obci Rákoš za 59000,-Eur -NA PREDAJ

Reality Rákoš

Rodinný dom | 0 m²

ID185-12-DERUa: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rákoš. Dom sa nachádza na veľmi dobrej ti

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rákoš

Cena dohodou

Top ponuka- Rodinný dom v obci Fancsal v Maďarsku-NA PREDAJ

Reality Fancsal

Rodinný dom | Maďarsko | Fancsal

ID139-12-DERUa: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Fancsal, vzdialené 5 km od mesta Encs v M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Fancsal

45,000 €

Rodinný dom v obci Roštár - NA PREDAJ

Reality Roštár

Rodinný dom | 0 m²

ID114-12-DERUE: Ponúkam rodinný dom v obci Roštár. Má rozlohu 100 m2. Dom je čiastočne podpivni

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Roštár

39,000 €

TOP ponuka- Rodinný domček v Méra okres Encs - Na predaj

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra

ID156-12-DERU: Ponúkame domček na predaj v Maďarsku v obci Méra /veľmi vyhľadávaná obec / . V d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Méra

37,000 €

Predaj - rodinný dom v obci Tesáre ID 211-12-LUGU

Reality Tesáre

Rodinný dom | - | 83 m²

ID 211-12-LUGU Pozrite si video: youtube.com/shorts/kwbTuJNuFLg?feature=share Tesáre – rodin

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tesáre

95,000 € 1145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, pozemok - Bory (003-14-SIHA)

Reality Bory

Pozemok pre rodinné domy | 890 m²

Ponúkame Vám na predaj udržiavaný stavebný pozemok v obci Bory, ideálny na výstavbu rodinného d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bory

15,200 € 17 €/m²

Predaj, zrekonštruovaný 3 izbový byt s 2 balkónmi - Levice (006-113-SIHA)

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná | 0 m²

Ponúkame na predaj štýlový a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 69 m², situovaný na

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

158,900 €

Predaj, 3 izbový byt - Levice (008-113-SIHA)

Reality Levice

3 izbový byt | Karla Marxa | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na prízemí bytového domu, ktorý predstavuje ideálnu

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 €

Predaj, viničný domček s vinicou a krásnym výhľadom - Podlužany (014-13-SIHA)

Reality Podlužany

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Ponúkame na predaj veľmi udržiavaný a zachovalý viničný domček spolu s vinicou v krásnej a poko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podlužany

27,000 €

Novinka
Novinka

Predaj, chata s pozemkom - Veľký Krtíš (016-13-MIMI)

Reality Veľký Krtíš

Chalupa, rekreačný domček | 21 m²

Ponúkame na predaj v záhradnej oblasti Veľký Krtíš útulnú rekreačnú chatu v tichom prírodnom pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Krtíš

52,000 € 2476 €/m²

Predaj, stavebný pozemok 17000m2 - Veľký Ďur (014-14-MIMI)

Reality Veľký Ďur

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v obci Veľký Ďur. Pozemok je rovinatý a na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Ďur

52,000 €

2-izbový byt v cestre mesta Ružomberok ID: 017-122-STSA

Reality Ružomberok

2 izbový byt | . | 61 m²

017-122-STSA Ponúkam na predaj 2-izbový byt v centre mesta Ružomberok ulica Námestie Slobody. V

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

133,000 € 2180 €/m²

047-12-PAMA Pripravujeme na predaj rodinný dom v obci Zbehy

Reality Zbehy

Rodinný dom | Zbehy | 0 m²

Už čoskoro v ponuke 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmere 650 m² ✔ murovaný dom (pálená teh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zbehy

150,000 €

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

ID:233-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestor za výhodnú cenu na hl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

301 €/mesiac

Komerčný priestor

Reality Nové Mesto nad Váhom

Skladový objekt | Trenčianska | 11,000 m²

002-15-RAFA Ponúkame na predaj komerčný priestor v priemyselnej zóne Nového Mesta nad Váhom, v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Rodinný dom Nitra ZOBOR pozemok 728 m2 ID 612-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Metodova | 200 m²

ID 612-12-MIG Nitra – ZOBOR - rodinný dom – pozemok 728 m2 Na predaj troj - podlažný, 4 - izb

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,000 € 1245 €/m²

3izbový byt mezonet 151,59 m2 Nitra TRIANGOLO ID 611-213-MIG

Reality Nitra

3 izbový byt | Spojovacia | 151.59 m²

522-213-MIG Nitra centrum – Spojovacia ulica ... bytový dom TRIANGOLO ... 3 izbový, mezonetový

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj - celoročne obývateľná chata v lese - Piešťany

Reality Banka

Chalupa, rekreačný domček | Banka | 153 m²

ID 221-13-LUGUE Exkluzívne Vám ponúkame na predaj poschodovú celoročne obývateľnú chatu na sa

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banka

140,000 € 915 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie