Predaj: investičný pozemok, 1000m2, Povina- okr. Kysucké Nové Mesto (115-14-MACHa)

Reality Povina

Orná pôda | 1,000 m²

(115-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Povina. Pozemok je situovaný v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Povina

25,000 € 25 €/m²

Predaj, pozemok, 2943m2, Varín (121-14-MACHa)

Reality Varín

Orná pôda | 2,943 m²

(121-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pekný investičný pozemok v lokalite obce Varín. Pozemok j

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Varín

135,500 € 46 €/m²

Predaj, rodinný dom / chalupa - Zlatno (1228-12-AFI)

Reality Zlatno

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie v lone prírody, no zároveň s dobrou dostupnosťou do mesta? Tento pri

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zlatno

132,000 € 1100 €/m²

Predaj, rekreačný pozemok - Hronský Beňadik (1246-14-AFI)

Reality Hronský Beňadik

Rekreačný pozemok | 1,169 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v intraviláne obce Hronský Beňadik, situovaný na okraj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

15,900 € 14 €/m²

Dvojpodlažný apartmán Tatralandia!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 59.24 m²

019-112-IRBIa Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

190,000 € 3207 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v meste Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | Veľký Krtíš | 0 m²

010-113-SASO Predaj 3-izbového bytu v meste Veľký Krtíš POSCHODIE: • 8. poschodie DISPOZÍCI

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

68,500 €

Na predaj stavebný pozemok 1697 m², v obci Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

009-14-SASO Na predaj stavebný pozemok na výstavbu chaty v obci Hriňová ROZLOHA: • rozloha -

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

203,640 €

Predaj rodinného domu - Plášťovce (026-12-HEKAa)

Reality Plášťovce

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Plášťovce, okres Levice. Dom je v pôvodnom ale v zachoval

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Plášťovce

69,000 €

Predaj dvojgeneračného rodinného domu - Sazdice( 018-12-HEKA)

Reality Sazdice

Rodinný dom | Sazdice | 0 m²

Rodinný dom s veľkým potenciálom – vaša šanca na nový domov! Hľadáte dom, ktorý vám ponúkne pr

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sazdice

58,000 €

REZERVOVANÝ 1,5 izbový byt v Košiciach - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Dneperská | 0 m²

REZERVOVANÝ Viete si predstaviť bývanie v meste a súčasne blízko prirody? Takéto bývanie po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,000 €

Predaj, rodinný dom pod lesom - Senné/ Príboj (007-12-MIMI)

Reality Senné

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj starší ale pekný gazdovský dom v obci Senné časť Príboj v okrese Velký Krtľ

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senné

52,000 €

Predaj, 4 izbový byt - Demandice (006-114-MIMI)

Reality Demandice

4 izbový byt | 0 m²

Ponúkame pekný, veľký slnečný 4 izbový byt s balkónom v Demandiciach. Byt sa nachádza v kľudn

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demandice

85,000 €

REKREAČNÉ ZARIADENIE...421m2...Patince (095-10-DAR)

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,000 m²

ID 095-10-DAR Príjemný areál termálneho kúpaliska v Patinciach...s jedinečnými minerálnymi pram

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Patince

355,000 € 355 €/m²

Pozemok 2836 m2, Sása, pod rybníkom, okres Zvolen

Reality Sása

Rekreačný pozemok | Sása | 2,836 m²

090-14-VLPE Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj krásny rovinatý pozemok vhodný n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sása

24,000 € 8 €/m²

Pozemok pod lesom 1748 m2, Skliarovo

Reality Detva

Rekreačný pozemok | Skliarovo | 1,748 m²

067-14-VLP Na predaj pozemok s malebným výhľadom pri Detve, v časti Skliarovo, situovaný na ok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Detva

47,200 € 27 €/m²

Dopyt - kúpa - 1-izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám na odkúpenie pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici. LOKALITA: Banská

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj vidieckeho domu, chalupy - Žemberovce ( 041-12-DUJU)

Reality Žemberovce

Rodinný dom | Žemberovce | 100 m²

041-12-DUJU Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, chalupu, vidiecky dom s ďalšou budovou (letná k

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žemberovce

87,500 € 875 €/m²

‼️ ZNÍŽENÁ CENA ‼️Predaj, záhrady s chatkou - Mýtne Ludany (047-14-HEKA)

Reality Mýtne Ludany

Záhrada | 599 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – ZÁHRADA S CHATKOU POD ŠIKLÓŠOM V exkluzívnom zastúpení ponúkame na pred

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mýtne Ludany

23,500 € 39 €/m²

Predaj pozemku pre výstavbu rodinného domu - Jur nad Hronom (033-14-HEKA)

Reality Jur nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | 982 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Jur nad H

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jur nad Hronom

37,000 € 38 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Mojmírovce (008-14-JANS)

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Sedliacka | 575 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na novovzniknutej ulici, medzi budúcimi novostavbami ro

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

69,000 € 120 €/m²

Predaj vinica podiel 1/4 Čechynce pri Nitre, (180-13-ERF)

Reality Čechynce

Vinica, chmelnica | Čechynce | 411 m²

180-13-ERF Ponúkame vám na predaj podiel na vinici 411,75m2, t.j. 1/4 z celkovej výmery v ticho

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

6,990 € 17 €/m²

Optimálny pozemok pre váš dom a ovocnú záhradu

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 1,270 m²

025-14-STR Optimálny pozemok pre váš dom a ovocnú záhradu so skvelou orientáciou. Realitná k

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

99 €/m2 99 €/m2

Predaj orná pôda - Cabaj-Čápor, 7859 m2 (112-14-VIG)

Reality Cabaj-Čápor

Orná pôda | Cabaj | 7,859 m²

112-14-VIG Exkluzívne!! Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu o rozlohe 7859 m2 obec Cabaj-Čápor čas

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

17,990 € 2 €/m²

Skladová hala 1000 m² + spevnená plocha 2000 m² – Tvrdošovce, okres Nové Zámky ID 003-14-BEST

Reality Tvrdošovce

Skladový objekt | 0 m²

Ponúkame na predaj skladové priestory nachádzajúce sa v obci Tvrdošovce, okres Nové Zámky. Nehn

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Tvrdošovce

1,050,000 €

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)