Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

640 €/m2 640 €/m2

člen NARKS
Top
Top

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 260 m²

Stavebný pozemok v lukratívnej lokalite Bratislava – Ružinov (Trnávka, Wattova ulica) Ponúkame

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 904 €/m²

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Top
Top

Stavebné pozemky 8151m2 - verejná obchodná súťaž

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Podkerepušky | 8,151 m²

Predmet verejnej obchodnej súťaže Prevod pozemkov v celkovej výmere 8151m2. Ide o pozemky reg.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Top Novinka
Top Novinka

Investičný slnečný pozemok v obci Jatov (okres Nové Zámky)

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,000 m²

Na predaj slnečný pozemok v obci Jatov (okres Nové Zámky)! Ponúkame 100 árov (10 000 m²) krásn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Jatov

312,000 € 31 €/m²

Top
Top

Nádherný pozemok snov s výhľadom na jazero v Zálesí o rozlohe 13 árov

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 1,313 m²

NA PREDAJ – exkluzívny pozemok pri jazere v Zálesí (okres Senec) Ponúkame na predaj slnečný a p

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

380,507 € 290 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v Obci Mikušovce.

Reality Mikušovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,822 m²

Prinášame do ponuky veľmi pekný slnečný pozemok, ktorý je ako stvorený pre realizáciu Vašich sn

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 30.12.2025
Pozemky na predaj Mikušovce

Info v RK

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | Lukratívny stavebný pozemok so všetkými IS, KOLIBA -Vosková

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 500 m²

GRAVITAS ponúka na predaj stavebný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v najvyhľadávanejš

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 1100 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj troch pozemkov pre RD, 6 a 6,5 árových, inž.siete, Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 650 m²

Predáme 3 pozemky - pre rodinné domy Nitra - Zobor - Azalková ulica s rozlohami 650 a 600 m2. V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 172 €/m²

Top
Top

Predaj pozemku pre rodinné domy 9 árov Nitra Zbehy

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Dohoda na cene je možná! Stavebný pozemok so šírkou 20 metrov. Na tomto peknom rovinatom staveb

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

93,000 € 103 €/m²

Top
Top

TARGETreal | PONÚKA SLNEČNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOSAH MARTINA - DOLNÝ KALNÍK

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²

TARGETreal Vám ponúka štyri slnečné stavebné pozemky v obci Dolný Kalník, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

165 €/m2 165 €/m2

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

FOIT - STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 862 m²

Základné informácie: * výmera 862 m² (šírka 8–12 m, dĺžka cca 93 m), * stavebné povolenie a

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

94,900 € 110 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 799 m2, Pama - Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj

199,750 € 250 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Stavebný pozemok 2 919 m² s panorámou Vysokých Tatier, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²

Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

420,300 € 144 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu v srdci hôr - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

93,900 € 134 €/m²

Top
Top

Predáme stavebný pozemok v obci Svederník o výmere 1205 m2

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,205 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svederníku s rozlohou 1205 m² v krásnom prostredí plno

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

118,000 € 98 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu domu 834m2 - Dolný Hričov - Peklina

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 834 m²

Na predaj: stavebný pozemok, Dolný Hričov – časť Peklina Ponúkame na predaj mierne rozširujúci

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

69,000 € 83 €/m²

Top
Top

Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23088)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie