Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 930 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj budovu na námestí sv. Anny v krajskom meste Trenčín. Budo
1,100,000 € 1183 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 600 m²
CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v novom developerskom projekte Šindolka
184,500 € 308 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Hlohovecká | 26,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 1,512 m²
465,000 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 969 m²
CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Na pozemku je vydan
135,000 € 139 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²
CREDA COMMERCIAL ponúka exkluzívne na predaj investičný projekt bytového domu v širšom centre H
600,000 € 273 €/m²
Komerčná zóna | 8,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný/priemyselný pozemok nachádzajúci sa na hlavnom ť
280,000 € 35 €/m²
Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož
1,330,000 € 606 €/m²
Prevádzkový areál | Šenkvická cesta | 7,491 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v meste Pezinok. -PRIEMYSELNÝ AREÁL-
2,850,000 € 380 €/m²
Skladový objekt | Murgašova | 2,008 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj skladový objekt s administratívnou časťou stojaci na samo
2,300,000 € 1145 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj rozostavaný bytový dom na Nitrianskej ulici v Hlohovci.
Info v RK
1 izbový byt | Thajsko
Projekt predstavuje moderné tropické bývanie v prestížnej lokalite Cherngtalay, len pár minút o
89,865 € 3328 €/m²
Rodinný dom | Šrobárova | 200 m²
Ponúkame na predaj 18-ročný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach na Šrobárovej ulici. Dom bol
280,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne
245,000 € 2042 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie. Rodinný dom je v pôvodn
118,000 € 1311 €/m²
2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má
120,000 € 2264 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²
Ponúkame Vám na predaj nový dvojpodlažný rodinný dom s garážou v oblúbenej obci Trenčianská
Cena dohodou
Orná pôda | Nezadaná | 4,419 m²
Ponúkame na predaj pozemok /orná pôda/ v Trenčíne – v k.ú. Istebník. Celková rozloha pozemk
22,000 € 5 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hollého | 20,674 m²
Ponúkame Vám na predaj výbornú investičnú príležitosť pre budúce stavebné pozemky - pozemo
41 €/m2 41 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 2,262 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s exkluzívnym výhľadom na centrum kúpeľného me
135 €/m2 135 €/m2
2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²
Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By
Cena dohodou
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach - ulica Ľ. Podjavor
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,505 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Borčice. Rozloha pozemku je 2505 m2. Šírka
205,000 € 82 €/m²
3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²
!!! Výborná cena !!! Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt s veľkým balkónom v obľú
125,000 € 1953 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.