CREDA | predaj posledný 4-izb. rodinný dom, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Rišňovce | 109 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v developerskom projekte Nov

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

185,400 € 1701 €/m²

CREDA | predaj pozemok so stavebným povolením, Nitra, Novozámocká

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Novozámocká | 950 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením na polyfunkčnú budovu v me

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj zateplené skladové / výrobné priestory, Studienka

Reality Studienka

Výrobný objekt | Nezadaná | 2,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj objekt v priemyselnom areáli v obci Studienka. Hala je v

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Studienka

260,000 € 130 €/m²

CREDA | predaj investičný pozemok na občiansku vybavenosť, Pezinok

Reality Pezinok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Šenkvická cesta | 6,585 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj investičný pozemok určený v územnom pláne na občiansku vy

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 2 478 m2, Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,478 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly pozemok so vzrastlou zeleňou a ovoc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

104,000 € 42 €/m²

CREDA | predaj pozemky pri baterkárni, Palárikovo

Reality Šurany

Komerčná zóna | 25,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s využitím na vybavenosť, ľah

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Šurany

Cena dohodou

CREDA | predaj objekt s nájomníkmi , Nitra

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Dlhá | 1,641 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt s nájomníkmi vo výbornej lokalite na u

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | REZERVOVANÉ | predaj stavebný pozemok 600 m2, Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Adyho | 600 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa na ulici Adyho

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Info v RK

CREDA | predaj stavebný pozemok, Nitra - Zobor, projekt Šindolka

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 807 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v novom developerskom projekte Šindolka

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

248,200 € 308 €/m²

CREDA | predaj developerský stavebný pozemok, Hubice

Reality Hubice

Komerčná zóna | 62,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj stavebý pozemok v obci Hubice. Na pozemku je možná výstav

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Hubice

Info v RK

CREDA | predaj komerčný objekt - reštaurácia 860 m2 , Šintava okres Galanta

Reality Šintava

Reštaurácia | Mierové námestie | 869 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj zabehnutú, ziskovú reštauráciu, ktorá sa nachádza v centr

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Šintava

412,000 € 474 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok na bytovú výstavbu, Nitra, Wilsonovo nábrežie

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Wilsonovo Nábrežie | 884 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre na Wilsonovom nábreží. Na pozemk

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

206,000 € 233 €/m²

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 123,667 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachád

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 10,044 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachádzajúci sa v

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | Villa Dagmara predaj 4-izb byt s terasou

Reality Nitra

4 izbový byt | Janka Kráľa | 103 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

415,000 € 4029 €/m²

CREDA | predaj budova so 4 bytovými jednotkami, Trenčín

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nám. sv. Anny | 930 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj budovu na námestí sv. Anny v krajskom meste Trenčín. Budo

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,100,000 € 1183 €/m²

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 600 m²

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

184,500 € 308 €/m²

CREDA | predaj pozemok pre občiansku vybavenosť 26 000 m2, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Hlohovecká | 26,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 1,512 m²

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

465,000 € 308 €/m²

CREDA | predaj stavebný pozemok so stavebým povolením a IS, Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 969 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Na pozemku je vydan

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

135,000 € 139 €/m²

CREDA | bytový dom s 37 bytmi - hrubá stavba, Hlohovec, Nitrianska ul.

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL ponúka exkluzívne na predaj investičný projekt bytového domu v širšom centre H

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Hlohovec

600,000 € 273 €/m²

CREDA | predaj 8 000 m2 komerčný pozemok na ceste NR - ZM

Reality Nitra

Komerčná zóna | 8,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný/priemyselný pozemok nachádzajúci sa na hlavnom ť

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

280,000 € 35 €/m²

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Topoľčany

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

1,330,000 € 606 €/m²

CREDA | predaj priemyselný areál, Pezinok

Reality Pezinok

Prevádzkový areál | Šenkvická cesta | 7,491 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v meste Pezinok. -PRIEMYSELNÝ AREÁL-

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Pezinok

2,850,000 € 380 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie