Skladový objekt | Beňadická cesta | 1,342 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj novostavbu skladovej haly s administratívou na Beňadickej
1,050,000 € 782 €/m²
Prevádzkový areál | Murgašova | 5,564 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nitre. Areál má výborné napojenie na
2,900,000 € 521 €/m²
Prevádzkový areál | 3,200 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok s jestvujúcimi priemyselnými objektami. Pozemky s
Cena dohodou
Rodinný dom | Popradská | 120 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom. Možnosť využitia: bývanie, sídl
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 4,697 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v obci Ľudovítová, okres Nitra. -POZEMOK- Výmer
20,000 € 4 €/m²
Priemyselná zóna | Jakuba Haška | 6,367 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj investičný pozemok v priemyselnej zóne na ulici Jakuba Ha
11 €/m2 11 €/m2
Komerčná zóna | Novozámocká | 2,402 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok na komerčné využitie na trase Nitra - Nové Zámky.
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s rozsiahlym poz
104,000 € 800 €/m²
Výrobný objekt | Dopravná | 4,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v Topoľčanoch na Dopravnej u
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Novozámocká | 623 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčnú budovu v Dolných Krškanoch na Novozám
410,000 € 658 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 846.56 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v Dolnom Trhovišti. -OBJEKT- Stav: O
450,000 € 532 €/m²
Komerčná zóna | Hlohovecká | 10,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý
Cena dohodou
Komerčná zóna | Hlohovecká | 5,000 m²
Cena dohodou
Komerčná zóna | Hlohovecká | 16,996 m²
Cena dohodou
Komerčná zóna | 1,007 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok na viacúčelové podnikateľské využitie. P
170,000 € 169 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,776 m²
CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Na pozemku
195,000 € 110 €/m²
Iný objekt | Výpalisko | 7,274 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný areál v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I/6
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 8,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj 9 stavebných pozemkov na výstavbu rodinných domov. Súčasť
600,000 € 75 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Hlohovecká | 7,000 m²
Cena dohodou
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Hlohovecká | 10,000 m²
Cena dohodou
Výrobný objekt | Nezadaná | 2,763 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobný areál v obci Rišňovce. Areál má výborn
2,200,000 € 796 €/m²
Polyfunkčný objekt | Vinárska | 750 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný objekt v obci Lužianky. K nehnuteľnosti je rozpr
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Lučenecká cesta | 4,300 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v meste Zvolen. K nehnuteľnosti je vyp
2,000,000 € 465 €/m²
Rodinný dom | Rišňovce | 109 m²
CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v developerskom projekte Nov
185,400 € 1701 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.