3 izbový byt | Plynárenská | 65.17 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt s priestranným balkónom, vlastným garážový
335,000 € 5140 €/m²
3 izbový byt | Malohontská | 70 m²
(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal
128,500 € 1836 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Základné informácie • Lokalita: Hrabovka (len pár minút od Trenčína) • Typ: rodinný dom • Za
139,000 € 1158 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 79 m²
Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M
324,900 € 4113 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²
Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži
419,000 € 2479 €/m²
2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²
LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú
165,500 € 3210 €/m²
3 izbový byt | Podhora | 81.9 m²
Skôr ako začnete čítať, prejdite sa týmto bytom pomocou virtuálnej obhliadky. https://my.mat
199,900 € 2441 €/m²
2 izbový byt | Športová | 55.5 m²
Ponúkame na predaj príjemný a priestranný 2-izbový byt o výmere 55,5 m², nachádzajúci sa na 1.
Cena dohodou
Rodinný dom | Murárska | 100 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Továrniky pri Topoľčanoch, situovaný na veľkom a
292,000 € 2920 €/m²
Rodinný dom | Záhumnie | 240 m²
Dvojpodlažný rodinný dom na veľkom slnečnom pozemku – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných
Cena dohodou
3 izbový byt | 57 m²
Na predaj 3-izbový byt v Mojši – útulné bývanie blízko Žiliny Hľadáte útulný a prakticky riešen
172,000 € 3018 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Aj keď je byt už rezervovaný, moja práca nekončí. Ak stále hľadáte svoje nové bývanie, pokojn
179,000 € 1790 €/m²
4 izbový byt | Palackého | 98 m²
Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do
210,000 € 2143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²
Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská
125,000 € 114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,497 m²
Ponúkame na predaj krásny, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Lipto
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | Jazierce | 3,705 m²
Máte pocit, že dobré investičné pozemky sa dnes už prakticky nedajú zohnať? A čo ak práve tera
30 €/m2 30 €/m2
Rodinný dom | Žaškov | 100 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj 3 izbový prízemný rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza
175,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²
Rodinný dom v Komjatnej – pokoj, príroda a skvelá dostupnosť! Ponúkame na predaj samostatne st
208,000 € 1083 €/m²
Rodinný dom | Gen. Miloša Vesela | 190 m²
So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 845m2. Po
223,000 € 1174 €/m²
Iný priestor | Nezadaná | 53 m²
Exkluzívne ponúkme na predaj rodinný dom vhodný aj na podnikanie Ponúkame na predaj menší rod
60,000 € 1132 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Na predaj štýlová rekreačná chata v srdci Liptova – vhodná aj na trvalé bývanie! Lokalita: Lip
295,000 € 2107 €/m²
Záhrada | Vyšný sliač | 502 m²
Na predaj: krásny pozemok vhodný na záhradu, chatu alebo mobilný domček Ponúkame na predaj
34,000 € 68 €/m²
Garsónka | 38 m²
NajBývanie Vám ponúka na predaj veľmi peknú, priestrannú garsónku v novostavbe. Garsónka má vým
119,000 € 2539 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho
120,000 € 2273 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.