Stavebný pozemok v mestskej časti Nitriansky Hrádok - Šurany

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky hrádok | 385 m²

Viete si predstaviť ako by sa vynímal Váš dom na pozemku s rozlohou 385 m2 v mestskej časti Šu

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

55,000 € 143 €/m²

102,7 m2 veľký 4-izbový byt v obci Terany, za neskutočnú cenu

Reality Terany

4 izbový byt | Terany | 103 m²

Je to fikcia, alebo skutočnosť, nájsť medzi inzerátmi takúto ponuku ? 4 samostatné izby prie

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Terany

39,000 € 379 €/m²

Útulný 1-izbový byt, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 29 m²

Sú byty, ktoré stoja veľa a potom sú byty, ktoré dávajú zmysel. V Komárne, v pokojnej lokalite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2514 €/m²

Takmer 3 000 m² stavebného pozemku na výstavbu, Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 2,988 m²

Predstavte si pozemok, ktorý vám nedáva len priestor na bývanie, ale aj reálnu možnosť vytvoriť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

98 €/m2 98 €/m2

Autoservis na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Priestor pre výrobu | Hurbanovo | 684 m²

Možno zvažujete kúpiť priestor pre svoje podnikanie. Ako by Vám vyhovoval ten, ktorý ste našli

Publikované: 26.03.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

1 € 0 €/m²

Rodinný dom v Bene, Komárno na predaj

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 150 m²

Hľadáte rodinný dom, v ktorom chcete vytvoriť nový domov pre svoju rodinu ? Rodinný dom, ktor

Publikované: 27.08.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

169,900 € 1133 €/m²

Rodinný dom na predaj v tichej ulici, Imeľ

Reality Imeľ

Rodinný dom | Imeľ | 150 m²

Práve sme zaradili do ponuky rodinný dom v tichej ulici v Imeli. Pri čítaní tohto inzerátu si p

Publikované: 14.01.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Imeľ

78,000 € 520 €/m²

Lukratívny pozemok na stavbu RD Komárno s pasívnym príjmom

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Užšie centrum | 589 m²

Postaviť si rodinný dom na lukratívnom pozemku a zabezpečiť si pasívny príjem? Akokoľvek to zni

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

270,000 € 458 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Hurbanovo-Holanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Holanovo | 1,335 m²

Rovinatý pozemok s výmerou vyše 13 árov v obci Holanovo čaká na svojho nového majiteľa. Je slne

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

28 €/m2 28 €/m2

Rodinný dom s veľkým pozemkom a priestorom pre dve domácnosti, alebo podnikanie

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 163 m²

Niektoré domy ponúknu len bývanie. Tento ponúka aj možnosti. Tí, ktorí niečo takéto hľadajú —

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

123,000 € 755 €/m²

2-izbový byt s terasou v novostavbe Danubia Residence (A107), Komárno – 47,46 m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 36.95 m²

Hľadáte moderný byt v novostavbe, ktorý spája komfort bývania a prestíž ? V projekte Danubia

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

111,211.7 € 3010 €/m²

2-izbový byt v Danubia Residence (B-305), ktorý dáva zmysel

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 46.31 m²

53 m² priestoru, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

123,534.31 € 2668 €/m²

Polosamota vo Vrbovej nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 0 m²

Mať dom obkolesený lánmi pola a bez susedov ? To nie je už len vízia, ale možnosť splniť si ten

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

16,600 €

Priestranný poschodový rodinný dom blízko slovenských hraníc

Reality Salgótarján

Rodinný dom | Maďarsko | Salgótarján | Salgótarján

Zvažujete bývať v rodinnom dome a jedna z možností by mohla byť aj za hranicamni Slovenska? Tak

Publikované: 29.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Salgótarján

154,000 € 592 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dva domy na polosamote - Veľký ostrov

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

49,000 € 284 €/m²

Podnikateľský priestor na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | Hurbanovo | 684 m²

Hľadáte sklad, alebo podnikateľský priestor pre svoje podnikanie? Autoservis, predajňa a servi

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

360,000 € 526 €/m²

Záhrada s domčekom na predaj, pri Real-K, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 340 m²

Hľadáte miesto na oddych pre seba a svoju rodinu? Dávame Vám do pozornosti záhradu s murovaným

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

39,900 € 117 €/m²

Záhrada na predaj v Novej Osade, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Nová Osada | 400 m²

Nová Osada patri z hľadiska funkčného využitia k oblasti s prevahou bývania v rodinných domoch.

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

27,000 € 68 €/m²

Bývalý autosalón s autoservisom pod jednou strechou na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | HUrbanovo | 1,839 m²

Aj Vy rozmýšľate o otvorení predajne a opravovne niektorej z automobilových značiek, ktorá ešte

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

1 € 0 €/m²

Poschodový rodinný dom na predaj, Bene, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 390 m²

Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta, v dobrom susedstve a s vlastnou záhradou? Do ponuk

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

178,000 € 477 €/m²

Komerčná nehnuteľnosť pri hlavnej ceste v Imeli

Reality Imeľ

Objekt pre obchod | Hlavná | 180 m²

Komerčná nehnuteľnosť, zapísaná na liste vlastníctva ako budova obchodu a služieb, na frekvento

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Imeľ

135,000 € 750 €/m²

Rodinný dom v Dulovciach s pekným výhľadom

Reality Dulovce

Rodinný dom | Dulovce | 80 m²

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dulovce

52,000 € 688 €/m²

1 izbový apartmán B211 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 32.13 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

79,574 € 2477 €/m²

Pozemky na predaj vo Vinohradoch nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Zmiešaná zóna | Vinohrady nad Váhom | 7,137 m²

Skupujete pozemky ? Máme pre Vás nasledovné: pozemok s výmerou 843 m2, vedený ako statná p

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

30,000 € 4 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie