Poctivý tehlový dom s veľkými izbami a vysokými stropmi v tichej ulici v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 301 m²

Niektoré domy ponúkajú hotové riešenia. Tento poctivý tehlový dom v Iži ponúka niečo cennejšie

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

150,000 € 498 €/m²

2-izbový byt v pôvodnom stave – na okraji II. sídliska

Reality Komárno

2 izbový byt | II. sídlsiko | 58 m²

Niektorí ľudia spoznajú pocit domova okamžite. Nie podľa parametrov, ale podľa toho, ako na nic

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

Chata s pozemkom cca 300 m² – možnosť dokončenia podľa seba

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Komárno | 35 m²

Hľadáte miesto, kde nájdete pokoj, ticho a chatu, ktorú si dokončíte podľa seba? Chata s rozlo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

67,500 € 1929 €/m²

Veľký pozemok na stavbu rodinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 950 m²

Váš nové dom sa najprv zrodí v hlave. Až neskôr, po nájdení vhodného pozemku, za dobrú cenu, s

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 35 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s veľkorysou výmerou, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 82 m²

Hľadáte 3 izbový byt, ktorý by ste si chceli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ? Možno pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

117,000 € 1427 €/m²

Pozemok na stavbu rodeinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 850 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ako Vám vyhovuje 586 m2 so šírkou 19 m v prednej čas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

17,500 € 21 €/m²

Rodinný dom, kde si každý nájde dostatok svojho miesta, Farná

Reality Farná

Rodinný dom | Farná | 310 m²

Niektoré domy ponúknu len metre štvorcové. Iné vytvoria priestor, kde môže rodina naozaj fungov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Farná

79,900 € 258 €/m²

Novinka
Novinka

Jeden z najlepšie riešených 3-izbových bytov v Danubia Residence (B206)

Reality Komárno

3 izbový byt | Parná | 74.09 m²

Tento byt si Vás získa skôr, než si to uvedomíte. V projekte Danubia Residence v Komárne sa n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

220,000 € 2969 €/m²

2-izbový byt (A-401), byt obkolesený terasou, Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 45.55 m²

Zastavte sa na chvíľu. Toto nie je len byt. Toto je priestor, ktorý mení spôsob, ako bývate.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

162,205.76 € 3561 €/m²

Útulné bývanie v centre diania, Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 27 m²

Malý byt, veľká príležitosť v obľúbenej časti Komárna. Táto útulná garsónka s rozlohou 27m² na

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 2515 €/m²

3-izbový byt v pôvodnom stave, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 75 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv a zároveň mať všetko potr

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

78,900 € 1052 €/m²

Výnimočný obchodný priestor na predaj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Objekt pre obchod | Hurbanovo | 1,155 m²

Do ponuky sme zaradili výnimočný obchodný priestor nachádzajúci sa pri hlavnom cestnom ťahu med

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

335,000 € 338 €/m²

Slnečný pozemok s domom na predaj, Nová Stráž

Reality Komárno

Záhrada | Nová Stráž | 2,060 m²

Hľadáte miesto na oddych zaliate slnečnými lúčmi? Vyhovuje Vám tiché prostredie bez rušivých vp

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

47,000 € 23 €/m²

Tehlový rodinný dom po rekonštrukcii, kde nemusíte začínať od podlahy

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Oľča | 90 m²

Sú domy, kde najprv rátate, čo všetko treba prerobiť. A potom sú domy, kde už vidíte, ako budet

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

125,000 € 1389 €/m²

Dom pre pokojnejšie bývanie, než by ste v meste čakali

Reality Komárno

Rodinný dom | Zvolenská | 80 m²

Väčšina ľudí sa po Zvolenskej ulici v Komárne nikdy neprejde. Nie preto, že by neexistovala. Al

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 1563 €/m²

Rodinný dom so záhradou pri jazere, Zelený Háj, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Zelený háj | 1,114 m²

Ako by sa Vám páčilo bývať v štvorizbovom tehlovom rodinnom dome so záhradou mimo mesta, no zár

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

122,000 € 110 €/m²

Bungalov so zimnou záhradou a garážou, Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 800 m²

Len 5 kilometrov od Nových Zámkov stojí na pozemku s výmerou 8 árov rodinný dom s garážou, diel

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bajč

280,000 € 350 €/m²

2-izbový byt (B-402) s premyslenou dispozíciou a terasou v Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 49.52 m²

Tento byt je navrhnutý, aby dokonale fungoval v praxi. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

168,123.78 € 3395 €/m²

3 izbový apartmán so strešnou terasou s rozlohou 94,81 m² + 72,48 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

S týmto apartmánom dosiahnete kategóriu exkluzívnch investorov vo svete nehnuteľností na ostro

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

443,391 € 2655 €/m²

Pevná tehlová chata so záhradou, Komárno

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 86 m²

Túžite po mieste kde si môžete oddýchnuť mimo ruchu mesta ale stále máte všetko na dosah ruky?

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

178,000 € 2070 €/m²

Dva samostatné rodinné domy tvoriace jeden celok – Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Niektoré domy zaujmú nízkou cenou. Iné materiálmi. Táto nehnuteľnosť nie je o úsporách, ale o s

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajka

1,350,000 € 3971 €/m²

Útulný a skvelo vyzerajúci dom v tichej ulici, Iža

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 90 m²

Máte v pláne nájsť si útulný a skvelo vyzerajúci dom v tichom prostredí? Práve ste ho našli. Na

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

197,000 € 2189 €/m²

Čerstvo kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Zemianska Oľča

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Olča | 115 m²

Hľadáte rodinný dom bez nutnosti rekonštrukcie s možnosťou okamžitého nasťahovania sa? Rodinný

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

125,000 € 1087 €/m²

Veľkoplošný 5-izbový meštiansky byt v centre mesta

Reality Komárno

5 a viac izbový byt | Pohraničná | 135 m²

Toto nie je byt pre každého. Byt, ktorého neovplyvňujú trendy. Sám je trend. Možno viete, aké

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

178,000 € 1319 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie