Multifunkčný areál s bývaním a podnikaním na jednom mieste, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 500 m²

Predstavte si investíciu, pri ktorej presne viete, čo vlastníte, ako to funguje a prečo to dáva

Publikované: 09.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, Pernek, predaj

Reality Pernek

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pernek | 0 m²

Hľadáte pozemok na komerčné využitie ? Prinášame investičnú príležitosť, pozemok na výstavbu,

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

130,000 €

Rodinný dom na predaj, Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | Okoličná na Ostrove | 0 m²

Nie každý hľadá hotové bývanie od developera. Niektorí hľadajú klasický dom, ktorému môžu vdých

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

68,500 €

2 izbový apartmán s rozlohou od 34,74 m² do 37,62 m²

Reality Indonézia

1 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom alebo si vytvoriť súkromné dovolenkové

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

107,562 € 2988 €/m²

Administratívna budova s opravárenskou dieľňou a rodinným domom, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre výrobu | Nová Stráž | 410 m²

Predstavujeme Vám administratívnu budovu spolu s opravárenskou dielňou pre nákladné vozidlá a

Publikované: 17.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Komárno

590,000 € 1439 €/m²

Rodinný dom, Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 218 m²

Tento dom Vám neposkytne len pokoj a priestor. Ponúkne aj atmosféru, ktorú si uvedomíte skôr, n

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

129,000 € 592 €/m²

Administratívno–obchodná budova s potenciálom – investícia, ktorá dáva zmysel

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Hlavná | 270 m²

Predstavte si miesto, ktoré pracuje vo Váš prospech či už podnikáte a hľadáte priestory pre Vaš

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

299,000 € 1107 €/m²

Poschodová chata v relaxačnej oáze pri virtskom jazere

Reality Virt

Chalupa, rekreačný domček | virtské jazero | 160 m²

Hľadáte miesto pre oddych, relax, zábavu? V poschodovej chate pri vitskom jazere nájdete nielen

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Virt

107,000 € 669 €/m²

1 izbový apartmán B306 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 39.5 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

86,889 € 2200 €/m²

NOVINKA - Rodinná farma na vyše 2,5 hektároch pri Komárne

Reality Komárno

Farmárska usadlosť | Komárno | 3,103 m²

Chcete si dopriať vidiecky život a zároveň pohodlie a súkromie? Objavte skvelý potenciál rodinn

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

470,000 € 151 €/m²

Orná pôda

Reality Stuľany

Iný poľnohosp. pozemok | 18,241 m²

Hľadáte pozemky? Máme pre Vás pôdu o celkovej rozlohe 18 241 m² situovanú v blízkosti obce Stuľ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stuľany

1.2 €/m2 1 €/m2

Dom bez záhrady s menším dvorom a terasou, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 160 m²

Hľadáte rodinný dom s menším dvorom vo výbornej lokalite bez nutnosti práce v záhrade ? Možno p

Publikované: 12.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 694 €/m²

NOVÁ CENA !!! Nadštandardný rodinný dom so začatou rekonštrukciou, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | Nová Stráž | 380 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome zrekonštruovanom podľa vlastných predstáv? To a možno aj o

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

154,000 € 405 €/m²

Na predaj pozemok v zastavanej časti obce Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Okoličná na Ostrove | 1,200 m²

Hľadáte pozemok v obci Okoličná na Ostrove na oddych, stavbu rodinného domu alebo pre niečo úpl

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Okoličná na Ostrove

21,000 € 18 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový apartmán 150m od mora, Scalea

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Apartmán pri mori, kde je väčšina vecí vyriešená ešte predtým, než prídete na dovolenku. V prí

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1643 €/m²

Chata so záhradou v rekreačnej časti Novej Osady

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 36 m²

Aké by to bolo mať svoje vlastné miesto uprostred prírody, kde zabudnete na stres, načerpáte no

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

78,000 € 2167 €/m²

Miesto, ktoré bolo roky súčasťou obce. Teraz môže dostať nový príbeh

Reality Čata

Objekt pre obchod | 385 m²

Nie každá nehnuteľnosť je len budova. Niektoré priestory si ľudia pamätajú. Chodili sem na pivo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Čata

Cena dohodou

Novinka
Novinka

2-izbový byt, kde domov začína ešte pred dverami do bytu

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²

Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

82,000 € 1367 €/m²

Pozemok piamo pri Dunaji, Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Nie každý pozemok pri Dunaji je naozaj pri Dunaji. Tento áno. Nedáva len možnosť stavať, ale b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

74,000 € 93 €/m²

3 izbový apartmán s rozlohou od 81,87 m² do 94,81 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

243,500 € 4509 €/m²

Rodinný dom na rozsiahlom pozemku

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, priestorom a skvelou polohou, ktorá Vám umožní vytvo

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

109,500 € 1095 €/m²

Pozemok v Lél parku na predaj, Zlatná na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lél | 772 m²

Neďaleko obce Zlatná na Ostrove, približne 15 kilometrov od Komárna či Monoštorského mosta do M

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

52,000 € 67 €/m²

Objekt pre tých, ktorí nečakajú na príležitosť, ale ju vytvárajú, Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | Patince | 171 m²

Väčšina ľudí chce mať istotu. Mesačnú výplatu. Predvídateľnosť. Menšina chce kontrolu. Priesto

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Patince

170,000 € 994 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s garážou, vlastným kúrením a balkónom

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 74 m²

Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,800 € 1686 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie