Moderný 2-izbový byt, ktorý pôsobí presne tak, ako má pôsobiť domov

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 48 m²

Väčšina ľudí, keď hľadá svoje bývanie, chce vidieť svetlý priestor. Chce počuť ticho po zatvore

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bátorove Kosihy

97,000 € 2021 €/m²

Nízkoenergetický 3-izbový rodinný dom v Marcelovej – rozumné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Marcelová

Rodinný dom | Marcelová | 200 m²

Možno už dnes vidíte a, počujete, že ceny energií stále rastú a cítite, že je čas urobiť rozumn

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

143,000 € 715 €/m²

2-izbový byt s podnikateľským priestorom blízko centra mesta

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Komárno | 138 m²

Zastavte sa na chvíľu a predstavte si miesto, ktoré môže pracovať pre Vás. Miesto, kde môžete b

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

130,000 € 1000 €/m²

Rodinný dom na predaj Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 110 m²

Zaradili sme do ponuky rodinný dom, ktorý spĺňa všetky Vaše požiadavky. Je v dobrej lokalite Ko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

118,000 € 982 €/m²

Výnimočné bývanie v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Pamiatková zóna | 100 m²

Neobyčajné bývanie v Komárne si môžete dopriať kúpou a rekonštrukciou svojho domu nachádzajúcom

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

175,000 € 1950 €/m²

Záhrada s murovaným domčekom a pivnicou na predaj, Komárno

Reality Komárno

Záhrada | Tehelňa | 400 m²

Na oplotenom, rovinatom pozemku s rozlohou 400 m2 a takmer štvorcovým pôdorysom (18x22 metrov),

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

42,500 € 106 €/m²

Rodinný dom podľa Vašich predstáv, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 540 m²

Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 359 €/m²

Budova s potenciálom pre podnikanie, 581 m² úžitkovej plochy, CHOTÍN

Reality Chotín

Objekt pre obchod | Chotín | 581 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré kúpite preto, čo sú dnes. A potom sú také, ktoré kupujete pre to, čím s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Chotín

165,000 € 284 €/m²

Zrekonštruovaný dom s veľkým pozemkom, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte pokojné bývanie bez nutnosti veľkých investícií, no zároveň s dostatkom priestoru a pot

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

179,900 € 1199 €/m²

Komerčný objekt v Zlatnej na Ostrove, predaj

Reality Zlatná na Ostrove

Obchodné priestory | I/63 | 734 m²

Aké by to bolo, keby ste mali svoje podnikanie komplexne sústredené pod jednou strechou v obcho

Publikované: 01.10.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Zlatná na Ostrove

1 € 0 €/m²

Jedinečná polyfunčná budova na hlavnom cestnom ťahu cez Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | Hurbanovo | 536 m²

Investičná príležitosť, ktorá sa objaví len raz za čas. Bývalý VALCOVÝ MLYN na hlavnom cestno

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

88,000 € 164 €/m²

Atypický, priestranný rodinný dom v tichej časti Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 340 m²

Radi sa líšite od ostatných a v tejto predstave by sa malo niesť aj Vaše nové bývanie? Navyše,

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

250,000 € 735 €/m²

Exkluzívny rodinný dom Komárno – inteligentný luxus a skutočný pokoj

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 164 m²

Tento rodinný dom patrí medzi tie, ktoré treba hľadať cez deň so sviečkou v ruke. V mori katal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

467,000 € 2848 €/m²

Rodinný dom v radovej zástavbe, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | BENE | 120 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome v príjemnej, tichej a slnečnej ulici ? Rodinný dom, ktorý

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

150,000 € 1292 €/m²

Rodinný dom s bazénom a takmer 30-árovým pozemkom pri Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | Veľký Harčáš | 249 m²

Sú domy, kde len bývate. A potom sú domy, kde žijete a trávite leto na terase, večery pri ohni

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

242,900 € 976 €/m²

1 izbový apartmán B407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.91 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,815 € 2802 €/m²

INVESTORI POZOR !!! LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK !!!

Reality Komárno

Komerčná zóna | 4,965 m²

Jeden z posledných, ak nie aj posledný dostupný, LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ pozemok v najžiadanejše

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

135 €/m2 135 €/m2

Rozľahlá záhrada s murovanou chatkou len pár minút od Komárna

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²

Hľadáte rovinatý pozemok v pokojnom prostredí, kúsok od Komárna? Čo by ste povedali ak by bol

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

55 €/m2 55 €/m2

Pozemok vo vinárskej oblasti na predaj, Modrany

Reality Modrany

Vinica, chmelnica | Modrany | 809 m²

Či už hľadáte pozemok na pestovanie viniča alebo miesto pre mobilný dom, na tomto mieste nájdet

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Modrany

6,790 € 8 €/m²

Poctivý tehlový dom s veľkými izbami a vysokými stropmi v tichej ulici v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 301 m²

Niektoré domy ponúkajú hotové riešenia. Tento poctivý tehlový dom v Iži ponúka niečo cennejšie

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Iža

150,000 € 498 €/m²

2-izbový byt v pôvodnom stave – na okraji II. sídliska

Reality Komárno

2 izbový byt | II. sídlsiko | 58 m²

Niektorí ľudia spoznajú pocit domova okamžite. Nie podľa parametrov, ale podľa toho, ako na nic

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

Chata s pozemkom cca 300 m² – možnosť dokončenia podľa seba

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Komárno | 35 m²

Hľadáte miesto, kde nájdete pokoj, ticho a chatu, ktorú si dokončíte podľa seba? Chata s rozlo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

67,500 € 1929 €/m²

Veľký pozemok na stavbu rodinného domu, Vrbová nad Váhom

Reality Vrbová nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 950 m²

Váš nové dom sa najprv zrodí v hlave. Až neskôr, po nájdení vhodného pozemku, za dobrú cenu, s

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vrbová nad Váhom

33,000 € 35 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s veľkorysou výmerou, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 82 m²

Hľadáte 3 izbový byt, ktorý by ste si chceli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ? Možno pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

117,000 € 1427 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie